Akú značku spotrebičov do kuchyne odporúčate?

Dobrý deň, prosím Vás akú značku spotrebičov odporúčate? Jedná sa o vstavanú rúru, vstavanú mikrovlnku a plynovú varnú dosku. Ďakujem
Odpovedať
Miele :-D :-D :-D
Odpovedať
@pistikus 😂to by som musela najprv športku vyhrať.
Odpovedať
Zalezi5od € elektrolux, bosch
Odpovedať
@chrapovic10 ďakujem, na elektrolux som pozerala, len neviem nájsť rúru a mikrovlnku (25 l) v rovnakom dizajne, aby to ladilo.
Odpovedať
@lejja ved o to ide mojou odpovedou co sa da na taku otazku napisat?
Odpovedať
@pistikus dá sa napísať, že napr. mám dobre skúsenosti s takouto značkou... Alebo tak ako pán pod tebou. Keďže potrebujeme kúpiť tie spotrebiče a predajne sú zatvorené, tak som sa chcela opýtať tu.
Odpovedať
@lejja ja som si všetko objednal z internetu electrolux a v pohode🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My máme bosch a zatiaľ spokojnosť. No každému vyhovuje iná značka, treba si pozrieť funkcie a ako si aj napísala, tak hlavne aby spotrebiče boli v jednom dizajne
Odpovedať
@lejja taktiez vsetko bosch, spokojnost. doteraz som mala vzdy len bosch, teraz mama prerabala kuchynu, a aj jej som automaticky objednala vsetko od bosch.
Odpovedať
rozhodni sa aku farbu chces. my mame cierny digestor, tak k tomu cierna indukcia a vstavana rura. ruru mam zanussi (extra siroka) s tlacidlami zarovno spotrebica (stlacenim sa vysunu - super pri detoch). elektrolux je dobra lacnejsia volba, pripadne bosch, podla manzela, co to kedysi predaval ;-) zly kus sa totiz najde aj pri drahych znackach, aj ked vynimocne..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?