Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @savkoo  nazdar, napisal si to velmi presne 🙂 u nas momentalne umyva beko od augusta a velka spokojnost (mame 5 rocnu zaruku)

• @filipe1  Tiez u nas umyva Beko /uz druhy rok/ a spokojnost. Aj ked je pravda, ze ked bola nova, umyvala by som povedal lepsie....

• @horsey  nechcem kazit tvoje nazory , ale co si myslis kde sa vyraba bosch , siemens ? vsetky tieto znacky ? 99 percent v cine a polsku a je to ze nie bude sa , ale uz sa vyraba . ak sa tu chceme bavit o nemeckej kvalite tak potom miele 🙂

• Sponzor fóra
  • @filipe1  bosch-siemens maju zavody na spotrebnu elektroniku mimo nemecka hlavne v rusku a spanielsku..

podla teba Q7 vyrobene v bratislave je shit a rovnake vyrobene v nemecku je ok? 🙂 ludia uz trochu prehanaju, stale je to Q7 kvoli technologiam, materialom a know-how

• @savkoo  veľmi dobráUMR,daj si Heureka.sk Datart ju má za 559e + D zadara. 🙂

• @marta2610 🙂 sak preto pisem... objednavam

• @savkoo  ja som si skoro objednala SUŠ Bosch ,jedna spoločnosť ju mala o - 60 e,kým som sa spamätala to bola hoďka už mi ju zdražili o tých 60 e,taká som bola na......že som si objednala inú , ja čo preferujem Bosch toto mi spravili 😞 ja čo som im pomohla predať veľa,veľa....UMR,tak uvidím ako budem spokojná so sušičkou,ale inej značky.

• @marta2610  uz je objednana na buducu nedelu privezu. uz cenu mozu zase vratit spat.. 🙂

• @marta2610  a aku si mala vyhliadnutu susicku Bosch? Daj typ... Chcem neskor riesit tiez. 😉

• @savkoo  a Datart ti ju dovezie až v nedeľu budúcu to je 24.1,či?Bosch wtw 85460 by 650 e bola,je 700 e.potom ak chceš mi napíš,mám ich naštudované až,až,hlavne kupovať kon.suš.s tepelným čerpadlom a iba niektoré sa dajú napojiť na odtok vody.,to už treba asi?! myslieť dopredu,či?

• @marta2610  nedelu 17.1. a poradim sa dik. 🙂 Urcite z nadobou bez odtok. budem potrebovat

• @savkoo  asi si ma zle pochopil,SUŠ niektoré sa dajú napojiť na odtok vody tým pádom ti odpadne denné vylievanie vody po ukončení SUŠ,všetky majú nádobu na vodu.

• @marta2610 perem denne susim denne a nevylievam vodu denne

• @atlaska  dcéra má nádobu na 5 l,a že vylieva cca 3 l,ale to je asi tým že ju má cca 3 týždne asi sa bojí aby to nepretieklo.

• Sponzor fóra
  • @marta2610 vylievam az ked to signalizuje, zalei aj ako je mokre pradlo, ja vyberam skoro suche ot.1200,uteaky na 1400.

• @sisi79  ahoj. Nahodou som nasla tvoj prispevok. Kupila si si niektoru z tvojej volby? Vaham nad bosc sms53l18, no citam, ze ma plastove dn..bojim sa ho...mas skuenost.? Dakujem

• @filipe1
    @horsey
    A teraz fakty k tomu, ze kde sa UMR znaciek Bosch a Siemene vyrabaju: Nemecko (Dillingen), Lodz (Polsko), Montanana (Spanielsko), Cerkezkoy (Turecko), New Bern (USA). Tieto a dalsie lokacie si mozete skontrolovat na tejto stranke: http://goo.gl/Dlg1AR
    Ale najzaujimavejsie je, ze vacsinu pump do tychto UMR nielen vyrabaju a exportuju, ale aj VYVIJAJU slovaci v Michalovciach. Skoda, ze toto napr. malo kto vie.

• je lepsia velka alebo mensia umyvacka riadu??

• @vincino  60 cm.

• @vincino myslis 45 verzus 6 ci vyssiu 60tku?
    vacsia je isto lepsia, kedze v spotrebe sa lisia minimalne.
    My sme 4osoby a za den ju naplnime a este aj coto musim umyt v ruke.

• @vincino 45 vs 60 ? - parametre rovnake, cena rovnaka, preco brat mensiu? ja som sama = 1 osoba, mam 60, v novej kuchyni je taktiez naplanovana 60.

• odborníci na umývačky, mám takú troška laickú otázočku 🙂 Dvierka na umývačke nedržia samovoľne otvorené??

• @sslavusaa  mali by držať

• @sslavusaa  bez panelu nie.

• @atlaska  jaaj, tak potom to už bude držať aj samostatne, áno? Je pravda, zatiaľ je kuchyňa bez dvierok 🙂 len som chcela vedieť, či to takto bude stále. Dííík 😉

• @p_e_t_r_o_s Aj el. motory do pračiek sa robia v Michalovciach...aspoň sa vyrábali...a montovali do talianských pračiek Phillco. 😉

• tiez vyberame umyvacku; urcite to bude Bosch do 500€. Nasla som stranku http://www.vstavanespotrebice.sk/, kde su celkom dobre ceny. Objednaval tam niekto?

• @adamika  mne sa praveze tie ceny nezdaju vobec najlepsie cez tu stranku. najlepsie porovnat na heureke, a vybrat overeny obchod.

• @adamika  kuk na Bosch SMI 59 M 35 cca 492 e.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Články od našich partnerov
    Papierom proti ohňu?
    Spoznajte najčastejšie chyby pri zatepľovaní fasády
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Archív článkov od partnerov