Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@savkoo nazdar, napisal si to velmi presne :) u nas momentalne umyva beko od augusta a velka spokojnost (mame 5 rocnu zaruku)
Odpovedať
@filipe1 Tiez u nas umyva Beko /uz druhy rok/ a spokojnost. Aj ked je pravda, ze ked bola nova, umyvala by som povedal lepsie....
Odpovedať
@horsey nechcem kazit tvoje nazory , ale co si myslis kde sa vyraba bosch , siemens ? vsetky tieto znacky ? 99 percent v cine a polsku a je to ze nie bude sa , ale uz sa vyraba . ak sa tu chceme bavit o nemeckej kvalite tak potom miele :)
Odpovedať
@filipe1 bosch-siemens maju zavody na spotrebnu elektroniku mimo nemecka hlavne v rusku a spanielsku.. podla teba Q7 vyrobene v bratislave je shit a rovnake vyrobene v nemecku je ok? :) ludia uz trochu prehanaju, stale je to Q7 kvoli technologiam, materialom a know-how
Odpovedať
Profilova fotka
Mate niekto tuto? http://www.bosch-home.com/sk/produkty... Co hovorite na nu
Odpovedať
@savkoo veľmi dobráUMR,daj si Heureka.sk Datart ju má za 559e + D zadara. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 :-) sak preto pisem... objednavam
Odpovedať
@savkoo ja som si skoro objednala SUŠ Bosch ,jedna spoločnosť ju mala o - 60 e,kým som sa spamätala to bola hoďka už mi ju zdražili o tých 60 e,taká som bola na......že som si objednala inú , ja čo preferujem Bosch toto mi spravili :-( ja čo som im pomohla predať veľa,veľa....UMR,tak uvidím ako budem spokojná so sušičkou,ale inej značky.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 uz je objednana na buducu nedelu privezu. uz cenu mozu zase vratit spat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 a aku si mala vyhliadnutu susicku Bosch? Daj typ... Chcem neskor riesit tiez. ;-)
Odpovedať
@savkoo a Datart ti ju dovezie až v nedeľu budúcu to je 24.1,či?Bosch wtw 85460 by 650 e bola,je 700 e.potom ak chceš mi napíš,mám ich naštudované až,až,hlavne kupovať kon.suš.s tepelným čerpadlom a iba niektoré sa dajú napojiť na odtok vody.,to už treba asi?! myslieť dopredu,či?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 nedelu 17.1. a poradim sa dik. :-) Urcite z nadobou bez odtok. budem potrebovat
Odpovedať
Článok sa načítava...
@savkoo asi si ma zle pochopil,SUŠ niektoré sa dajú napojiť na odtok vody tým pádom ti odpadne denné vylievanie vody po ukončení SUŠ,všetky majú nádobu na vodu.
Odpovedať
@marta2610 perem denne susim denne a nevylievam vodu denne
Odpovedať
@atlaska dcéra má nádobu na 5 l,a že vylieva cca 3 l,ale to je asi tým že ju má cca 3 týždne asi sa bojí aby to nepretieklo.
Odpovedať
@marta2610 vylievam az ked to signalizuje, zalei aj ako je mokre pradlo, ja vyberam skoro suche ot.1200,uteaky na 1400.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisi79 ahoj. Nahodou som nasla tvoj prispevok. Kupila si si niektoru z tvojej volby? Vaham nad bosc sms53l18, no citam, ze ma plastove dn..bojim sa ho...mas skuenost.? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@filipe1 @horsey A teraz fakty k tomu, ze kde sa UMR znaciek Bosch a Siemene vyrabaju: Nemecko (Dillingen), Lodz (Polsko), Montanana (Spanielsko), Cerkezkoy (Turecko), New Bern (USA). Tieto a dalsie lokacie si mozete skontrolovat na tejto stranke: http://goo.gl/Dlg1AR Ale najzaujimavejsie je, ze vacsinu pump do tychto UMR nielen vyrabaju a exportuju, ale aj VYVIJAJU slovaci v Michalovciach. Skoda, ze toto napr. malo kto vie.
Odpovedať
je lepsia velka alebo mensia umyvacka riadu??
Odpovedať
@vincino 60 cm.
Odpovedať
@vincino myslis 45 verzus 6 ci vyssiu 60tku? vacsia je isto lepsia, kedze v spotrebe sa lisia minimalne. My sme 4osoby a za den ju naplnime a este aj coto musim umyt v ruke.
Odpovedať
@vincino 45 vs 60 ? - parametre rovnake, cena rovnaka, preco brat mensiu? ja som sama = 1 osoba, mam 60, v novej kuchyni je taktiez naplanovana 60.
Odpovedať
Profilova fotka
odborníci na umývačky, mám takú troška laickú otázočku :-) Dvierka na umývačke nedržia samovoľne otvorené??
Odpovedať
Profilova fotka
@sslavusaa mali by držať
Odpovedať
@sslavusaa bez panelu nie.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska jaaj, tak potom to už bude držať aj samostatne, áno? Je pravda, zatiaľ je kuchyňa bez dvierok :-) len som chcela vedieť, či to takto bude stále. Dííík ;-)
Odpovedať
@p_e_t_r_o_s Aj el. motory do pračiek sa robia v Michalovciach...aspoň sa vyrábali...a montovali do talianských pračiek Phillco. ;-)
Odpovedať
tiez vyberame umyvacku; urcite to bude Bosch do 500€. Nasla som stranku http://www.vstavanespotrebice.sk/, kde su celkom dobre ceny. Objednaval tam niekto?
Odpovedať
@adamika mne sa praveze tie ceny nezdaju vobec najlepsie cez tu stranku. najlepsie porovnat na heureke, a vybrat overeny obchod.
Odpovedať
@adamika kuk na Bosch SMI 59 M 35 cca 492 e.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?