Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 Dakujem za nazor a tiez akceptujem. Ostanme len pri UMR, ked porovnavame znacky. Tu nie je taka velka diferenciacia medzi znackami, triedami a ich kvalitou. Cize akceptujem, ked niekto vybera podla hlucnosti, alebo funkcii - napr ten suplik, ci co :-). (hoci aj k tej hlucnosti by som vedel dat dajake "mudrosti" typu psychoakustika, ale toto nie je asi to spravne forum). Tymto sa znacky snazia odlisit. Lebo prave UMR je spotrebic, ktory je relativne kratko na trhu a nie je lahke sa odlisit od konkurencie. Preto by som sa nerozhodoval na zaklade referencie v tomto fore - velmi dobry priklad uviedla s IKEA tanulqa. Okrem toho, uz som spominal, ze obrovsky vplyv na tento spotrebic ma voda, resp. jej tvrdost a pouzity detergent - tablety, ci prasok svojou zrnitostou obrusuju loziska v pumpe, atd.. Lepsi je gel. A k tym materialom: vsetky znacky tlacia na znizovanie nakladov a pouzivanie lacnejsich materialov, lebo ked chcu ostat na trhu, musia predavat a nesmu sa kazit - a musia neustale odolavat coraz agresivnejsej azijskej konkurencii. Tie kvalitne znacky su napr. NEFF, ci GAGGENAU, ale my sa tu bavime asi o strednej triede. Ale uz dristam ;-) Chcem len upokojit kocky, ktore sa nevedia rozhodnut medzi dvomi podobnymi znackami alebo modelmi - kludne si kupte ten, ktory sa vam viac paci. Neprehlupite.
Odpovedať
Profilova fotka
@deniska1972 dakujem za info:-) nech dobre sluzi!
Odpovedať
Všetko som prečítala, šibe mi z toho..Prosím Vás ktorú umývačku si vybrať? Chcem 60 , zabudovanú s panelom. Sme 4-členná rodina a tak niečo nazbierame. Zatiaľ viem len že značka Bosch. Ostatné výhody a nevýhody neviem, lebo nikdy som UR nemala. Ak bude fakt dobrá tak cena nerozhoduje, ale tak poznáte dobrú a za rozumnú cenu- sem sa ...Ď
Odpovedať
@zdenica2 Daj si Heureka.sk a tam nájdeš Bosch SMI 59m25 cena veľmi,veľmi dobrá TPD ju má v akcii 416 e ,za mňa parádne parametre,veľa dievčat ju má. :-)
Odpovedať
Presne tú som si vybrala ale potrebovala som to počúúť, vlasne napísané čierne na bielom. Marti ďakujem :)
Odpovedať
@zdenica2 dievčatá ju kupovali okolo 500 e,nezaváhaj lebo zajtra môže ísť hore,cena no nekúp to. :-)pozor nezameň ani jedno číslo ,to už môže byť iná.
Odpovedať
No super, budem dávať pozor. :-) No ale teraz začína nový problém a to som neštudovala, vždy som preskočila a už je to na dosah...čo? Neviem o žiadnych čistiacich a ani soli. Nič netuším kde zoženiem. ;-(
Odpovedať
@zdenica2 kúp si na začiatok Lidl:hrubozrná soľ do UMR!!!!!leštidlo,tabletky 3in1,alebo 5in1,prášok do UMR. :-) ked sa okukáš potom kde bude akcia,za mňa aj Jar citron,alebo plati....vankúšiky,krásne umyjú aj prevoňajú UMR.Kupuje sa to aj v drogérke,aj v tých veľkých obch.domoch. :-)
Odpovedať
aha..? Ďakujem zajtra pobehám. Našťastie Lidl máme priami u nás x-) Joj hrozne sa tešim.
Odpovedať
@zdenica2 Objednala si ju ,kde a za ? e? :-)
Odpovedať
ahojte viete mi poradit dobru umyvacku tak do 300 €....je vobec taka????
Odpovedať
Profilova fotka
jednoznacne Miele..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tommy242 uplny suhlas. da sa uz kupit aj do 300E?
Odpovedať
A ahojte. Mozte mi poradit umr? Volne stojaca, aby sa dal dat dole vrchny kryt, 45ka, do 500€, detska poistka, aqua stop a hlavne sufliiiik na pribor. Dakujeeem
Odpovedať
Ma niekto umyvacku Whirlpool ADG 8675 A+ FD, dakujem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som za bosh ale keby nerozhodovala cena tak urcite aj miele :)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze tu kazdy preferuje inu znacku tolko ich je na trhu :-)
Odpovedať
ma niekto BOSCH SMV 48M10 EU ???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, neviete mi niekto poradit? Umyvacka SN64M030 nam zrazu zacala zle umyvat. Na riadoch ostavaju zvysky jedla, neumyje hrnce... Filter cistim pravidelne, aj teraz som vycistila a riady spinave. Jarovy vankusik rozpusti bezo zvysku, ramena nie su zablokovane, voda v umyvacke neostava, na displeji nevyhadzuje ziadnu chybu. Neviete co by mohol byt problem?
Odpovedať
ahojte ,prosím o radu,máte niekto túto umývačku? http://www.shoppie.sk/bosch-sms57e28e... Chcem vediet či ste s nou spokojní,už dlho hladám ,vyberám a teraz sa obávam,či som dobre vybrala :-(
Odpovedať
@nikuska4 kuk na Heureka.sk Siemens SN 25m883. :-)
Odpovedať
Prosim vas o radu z vasej skusenosti. Sme 4 clenna rodina, cez tyzden varime vecere, vikend sa vari viac; aku velkost umyvacky zvolit?dakujem
Odpovedať
@babyborn jedine 60tku - stoji ako 45ka, spotrebu ma takmer rovnaku ako 45ka a ako bonus tam vopchas aj hrnce.
Odpovedať
@babybor 60 cm.
Odpovedať
Profilova fotka
Mam umyvacku riadu Bosch SMV58m70eu, hlucnost 44dB, ked ju pustim na prazno bez riadu tak hlucnost je OK, ale akonahle je tam riad tak to je katastrofa...doslova az buchot pri otacani ramien a ich prechode cez riad. Ramena sa nedotykaju riadu. Skusal som inac poukladat riad ale stale to iste, tak neviem ci je to normalne alebo je chyba niekde v umyvacke...?
Odpovedať
@zdenica2 neviem,ci som to spravne pochopila...ale zabudovana s panelom znamena,ze ho je vidiet?
Odpovedať
Profilova fotka
@sabike urcite je niekde chyba, bežne to nie je.... podla mna sa ti tam musi nieco o seba buchať, kedže bez riadu hlucna nie je, tak jedine tym... napr. plastove veci zvyknu buchotať a niekedy ked davas riad v blbom uhle, tak moc strieka voda do dna hrncov a pod. ato moze byt pocut viacej.. skus dat sikmejsie hrnce, alebo neviem ako ich davaš...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 dakujem za radu, hrnce tam ani nedavam, iba taniere a pohare. Ten "buchot" je hlavne ked prejde rameno v cca 1-2 sek intervale...
Odpovedať
Profilova fotka
@sabike ano, ale presne to znamena, ze ti ten silny prud z ramena na nieco naraza ako na plochu a vtedy to moze byt viac pocut
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 hmm...znie to logicky :-) skusim poukladat riad tak aby sa ziaden nedotykal
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?