Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, chcem sa poradiť, mám objednanú myšku Bosch SMS53L18EU, ide tam nejaká zmäkčovacia soľ, či niečo také, viete mi poradiť niečo odskúšané, nech nekúpim blbosť a tak isto nejaké prípravky na umývanie,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, uvazujem nad touto umyvackou riadu Beko DIS 5831, nema ju uz niekto? Rada by som vedela i Vas nazor....
Odpovedať
@oktavia ja som uz vyskusala vselico a skoncila som pri prípravkoch z lidla. podla mna za rozumnu cenu dobra kvalita. ale uvidis, aj ty budes chciet vyskusat vsetko co je na trhu:)
Odpovedať
@oktavia ja mám bosch sm50l18eu, postupuj podľa návodu, ja som kupovala soľ do myčky tuším v kauflande alebo lidli W5, ona ti bude potom ukazovať, že doplniť soľ, ja ju mám cca pol roka a ešte nebolo treba doplniť, len leštidlo, muž mi priniesol z nemecka w5-ky kapsule, že 2,50 krabica a ostala som verná, predávajú aj u nás lidli, sú v pohode porovnateľné ja proste nie som ochotná dať za krabicu kapsúl cca 20 eur, keď umývajú dobre aj podstatne lacnejšie. aj myčku som chcela pôvodne s plno funkciami a používam zatiaľ len program eco 50, iný som zatiaľ nepustila, ide síce 3hoďky, ale naložím ju na noc a pustím, keď idem spať a super. Zo značky by som už neupustila, som max. spokojná.
Odpovedať
@bambulka026 prehodnoť beko, choď do zn. bosch, neoľutuješ...:)
Odpovedať
@oktavia Ja som tiez jednoznacne za Lidl, sol aj lestidlo a tablety obycajne, nie 3v1, kedze bez lestiela to u yva slabo aj s tabletami 3v1. Lidlacke su bez fosfatov, nie su moc vonave, umyvalu velmi dobre a nic lacnejsie nekupis. Ked som mala jarove kapsule, tak mi plasove misky po nich velmi vonali, mala som pocit, akoby som oblizovala priamo tu kapsulu.
Odpovedať
@cannella ja som nemala rozdiel v riade, či som dala 3v1 alebo tie obyč. umyté bolo rovnako, takže u mna vyhrala lacnejšia varianta, ale asi tie nemecké sú kvalitnejšie ako u nás
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana030 @cannella ďakujem za rady, určite teda kúpim v lidli a ak by som niečo nevedala @zuzana030 tak sa u teba poradím, keďže máš tú istú značku.
Odpovedať
@oktavia jasne, rada pomôžem a daj vedieť potom, ako si spokojná :-)
Odpovedať
@zuzana030 aku BEKO si mala a aku BOSH mas, popripade, ake ine este umyvacky si vyskusala?
Odpovedať
@stewko ja len bosch, vyberala som na základe referencií, kamošky majú siemens - spokojnosť, candy, whirpool, beko, indesit - nie sú spokojné google ma nesklamal... :-D :-D :-D ja som max. spokojná a odporúčam s kľudným svedomím ;-)
Odpovedať
@zuzana030 ja mam napr. Philco PDA 1291 BIT a tiez velka spokojnost
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzana030 a s cim konkretne nie su spokojne? Ake maju triedy tych spominanych znaciek? Aku mas triedu BOSH ty?
Odpovedať
@stewko ja mám presne tú, čo chce @oktavia - Bosch SMS53L18EU (som sa vyššie sekla) používam len 1 program eco 50, zatiaľ mi iný nebol treba neviem presne ich triedy, je to pre teba dôležité? sťažovali sa na mytie, neumyjú dobre, pri lacnejších variantoch prípravkou už vôbec nie, nešli sme úplne dopodrobna, len keď som ja kupovala, tak som snorila, aké majú a ako sú spokojné
Odpovedať
pretoze ked porovnas lacny vaiant hocjakej znacky s drahsim inej, tak potom sa necuduj. Podla papierov je to slusna umyvacka co mas, ja mam troska inu ELECTROLUX ESL 6601 RO (nie je moja prva tak ju porovnavam so starsou) Je podla mna zle vraviet o znacke ako takej pri akychkolvek domacich spotrebicoch, kedze okrem par premiovych, ktore tu ma asi malokto su ostatne +- rovnake a ide skor o triedu, ako o znacku.
Odpovedať
@stewko nemyslela som lacné myčky ale lacné prípravky do nich, pre mňa bolo aj to podstatné, aby som nemusela kupovať drahé kapsule atď.... ja sa často držím referencií, potom je to o šťastí na daný výrobok, lebo stať sa môže,.... keď 8 z 10 ľudí bude na napr. candy konkrétnu značku...,tak si ju nekúpim bosch-ky sú dosť top na trhu, preto som sa rozhodla, je moja prvá, lebo sa nám nezmestila do menšieho bytu, tam som nemala.... ostatné mám spotrebiče elektrolux... :-) napr. mne 17rokov fičal dom a whirpol, chladnička doteraz, ale už ideme meniť, ale teraz referencie nie sú dobré, tak ja neriskujem napr. kúpou tejto značky... takže ťažko povedať, každí sme iní, môžme len doporučiť, rozhodnutie je na kupujúcom ja som napr. rada, že som sa rozhodla správne
Odpovedať
@oktavia kúp si v Lidli aj leštidlo.
Odpovedať
Dievčatá, poraďte mi, prosím, voľne stojacu bielu umývačku, ale len 45cm, nezmestí sa mi väčšia,najlepšie bosch alebo siemens, aby mali rýchly program a Eco 50. Ak niektorá máte, budem vďačná za všetky rady.
Odpovedať
@jansemi kuk na Bosch SPS 53M32 od cca 374 e,neviem či si chcela so zásuvkou na príbor tam mi to nie je jasné.
Odpovedať
@marta2610 dík, všetko pozriem a ktorú by ste mi ešte odporučili bez zásuvky?
Odpovedať
@jansemi daj cenový strop.Tu si tykáme :-)
Odpovedať
@marta2610 max. 400e.
Odpovedať
poprosím o radu, chcem si kúpiť umývačku riadu keďže som žiadnu nemala je to ťažké sa v nich vyznať, najprv som chcela Electrolux ESL 7510RO, ale tu dosť chválite BOSCH a SIEMENS tak sa neviem rozhodnúť... Mala by byť plne zabudovateľná, 60 cm, cena okolo 500.- EUR poradí mi niekto prosím?
Odpovedať
@deniska1972 kuk na Siemens SN 66L081 od cca 402e,niektoré dievčatá ju kupovali,bolo by dobré keby napísali ako sú s ňou spokojné.
Odpovedať
ďakujem za tip, už som bola rozhodnutá pre BOSCH SMV48M10 ale našla som tu nejaký príspevok o nespokojnost ]-( tak som zase na začiatku (je pravda, že nie každý musí mať rovnaký názor) ... Mohla by dať nejaká majiteľka SIEMENSU SN 66L081 názor aká je táto umývačka? Fakt sa neviem rozhodnúť :-o Ďakujem ...
Odpovedať
@marta2610 Už som asi otravná ale majú BOSCH SMV48M10EU a SIEMENS SN66L081EU funkciu intenziv zone? Hľadala som túto info, ale neviem či som slepá :-| ale nenašla som Ďakujem za pomoc
Odpovedať
@deniska1972 ja som veru dosť dievčatám odporučila SMV 48M10,ale presne ako píšeš ktosi tu na ňu frflal tak no neviem,škoda že nenapíše viac dievčat názor,zonu ti kuknem až večer.A vôbec neotravuješ .
Odpovedať
Profilova fotka
my mame siemens,velka :-) spokjnost
Odpovedať
@deniska1972 Kuk na Heureka.sk,alebo ujo googl.Bosch SMV 69N40 ale od cca 632e,táto umr má green technology je to dalo by sa povedať ozaj eco a ..........má intenzívnu zonu,ja mám Bosch 69U42 je podobná ale moja je voľne stojaca,tie dve čo som písala ani jedna nemá int.zonu.
Odpovedať
@katinka71 treba písať presný názov ďakujem. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?