Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@janulienka85 No moja:voľne stojaca ak aká farba?plne integrovaná to zn,že nič ale nič nie je vidno stolár urobí dvierka,alebo s predným panelom?Bude spojená obyv-kuchyňa? :-)kuk na Heureka.sk aby si bola v obraze.
Odpovedať
@marta2610 áno,malý byt a spojená obyvka+kuch...A ani ja nemám predprípravu na UMR,ale kdesi si mi písala,ako sa to dá..Ani práčka mi nepípa a žijem :-) nebazírujem na tom..skôr ma zaujíma spotreba-A+ a A++ . EU priznávam,že ani ja presne neviem :-| ,ale farba by ma teda nenapadla ;-)
Odpovedať
@marta2610 plne integrovana...kuchyna je ciastocne spojena s obyvackou...na heureke som par pokukala ale este som umyvacku nemala tak neviem na co sa mam zamerat
Odpovedať
@smejka330 EU je Europska únia
Odpovedať
@janulienka85 Bosch SMV 48m10 od 499E.
Odpovedať
@smejka330 Na Mall.sk majú za 31 E aj hlavicu na plechy za 31 E ak pečieš super vec,potom by si musela platiť dopravu,
Odpovedať
@marta2610 Marti ,pozerala som to,radila si to na predošlej stránke,to ostáva v UMR stále-pri každom umývaní,alebo iba,ak dávaš dole plechy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám UMR elektrolux ale v poslednej dobe nie som velmi spokojná.dosť často sa stáva že neumyje všetko poriadne nachádzam drobné zvyšky špiny rozplesknuté po ostatnom riade,aj hora šálky od kávy ked aj pred tým opláchnem neumyje celkom ten kávový povlak.už som skúšala aj lacné tablety aj drahé ,teraz mám jarové kapsule.niekedy si myslím či tie trisky nevládzu alebo nie su schopné dostriekat tam kam maju,lebo už si neviem rady.už som rozmýšlala či sa nedá vrátit a zobrat neakú inú ak sa to dá-je ešte v záruke nemáme ju ani rok.dosť chvália BOSCH umr,aj mama ju má tá je spokojná. :-|
Odpovedať
@smejka330 podľa mňa musíš dať dole asi horný kôš lebo akoby sa ti zmestili tie plechy tie tam idú akoby postojačky sú tam vzadu 3 také cuplíky zasunieš a umývaš,po umytí hlavicu vyberieš pár strán dozadu to tu dievčatá rozoberali.
Odpovedať
@makeka REKLAMUJ!!!!
Odpovedať
@janulienka85 som zabudla,táto SMV 48m10 má hlavicu na plechy v cene takže keď si ju odrátaš UMR máš za 469E kto pečie super.
Odpovedať
@marta2610 dakujem za radu pozriem si ju
Odpovedať
Článok sa načítava...
@janulienka85 @janulienka85 BOSCH SMS53L18EU mne dnes došla táto boschka, cena 346,- v cene som mala dopravu, montáž aj vynesenie priamo do kuchyne, už sa teším keď bude zapnutá, lebo je parádna tak skús si pozrieť, ja myslím, že by si bola spokojná a cenovo je super, lebo je dosť zlacnená teraz. ;-)
Odpovedať
@zuzana030 dakujem pozriem ju
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aj ja už nad tým silno rozmýšlam ,len dúfam že nebudu robit s tým problémy aj ked rátam s tým...
Odpovedať
@makeka Opýtaj sa ho kedy príde a maj v UMR čerstvo umytý riad a sa ho slušne opýtaj,že keby jemu tak umývala či by bol spokojný?!Ja som mala starú jánsku misu a cca po 3 umytí v UMR bola ako nová.Napíš akú máš a ? E stála,prosím ťa keď mama mala Bosch a spokojnosť na základe čoho-koho si ty kúpila inú značku?
Odpovedať
@zuzana030 Tá tvoja je voľne stojaca,je viac druhov UMR nemýlte si to.
Odpovedať
Pouziva tu niekto umyvacku riadu LG? http://www.lg.com/sk/umyvacky-riadu/l... Vypada fajne, cena je 400€. Maju ju v Okay. Vnutorny pristor velky, ma horny suflik na pribory, parametre super... Uz len ci aj umyva dobre :)
Odpovedať
@marta2610 prosim ta aku UMR mas doma - tu co ma 40dB? a je 60 ci 45cm? vdaka :-)
Odpovedať
@anairda Bosch SMS 69U42 jasné má 60 cm
Odpovedať
@marta2610 dakujem. skoda, ja hladam nejaku 45cm, je medzi nimi trosku zuzeny vyber nez u 60cm :-(
Odpovedať
@anairda Pár strán dozadu som niekomu radila 45 cm,ale bola to voľne stojaca.Daj si Heureka.sk alebo Bosch home.com,alebo Siemens home.com :-)
Odpovedať
a co vravite na tu LG? ci asi nik ju nema, ze?
Odpovedať
@marta2610 ano, ja uz mam nejaku predselekciu UMR, ale myslela som ze mozno poradit este nieco ineho, ak by nahodou ta tvoja bola 45 cm ;-) my potrebujeme vstavanu. ale vidim ze sa do UMR vyznas, tak mozno o nejakych par tyzdnov ta poprosim o skonzultovanie nasho vyberu. :-)
Odpovedať
@anairda neviem či sme sa tu s tebou o tom bavili?!nie je ani trošku možnosť dať 60 cm?koľko osôb bude v domácnosti,pečieš?varíš doma?Jasné keď budeš už,už ju kupovať napíš.Treba rátať,že objednávku niekedy vybavia aj za cca 14 dní :-)
Odpovedať
@marta2610 to je kuchyna pre mojho brata. maly byt, a 60cm nevychadza. zatial je sam. a ak by aj bol neskor s partnerkou, pre 2 ludi je tych 45cm postacujucich uplne. my mame doma 60cm, a cez vikend, ak je navsteva ju pustime niekedy aj 3-4x po sebe, ale cez tyzden trva aj 3 dni nez sa naplni - ako kedy. cize jeden clovek by ju naplnal snad aj od pondelka do piatku - a to je na moj vkus uz dlho, zvysky jedla prisusene... nam doma je ta 60cm ok, mensiu by som nedavala, ale v hentom bratovom byte by si to vyzadovalo prilis velke obete. mohol by mat 60cm, ale to by musela byt dispozicne tak, ze nevyhovujuco umiestnena, 1,5m od drezu (pod ktorym je vysuvny kos) - a to by bola nevyhoda - lebo vela krat do drezu naukladas a potom davas do UMR, alebo nez das do UMR, tak vysunies smetny kos, oskrabes zvysky, niekedy preplachnes v dreze a potom davas do UMR.). ked rozmyslam ako fungujeme doma my a ako ukladame do mycky, tak blizkost kosa a drezu je potrebna. toto som nechcela obetovat, kvoli tym 15cm navyse.
Odpovedať
@marta2610 a kuchyna bude o 6-7 tyzdnov. chceme UMR objednat tak, aby sa do par dni aj montovala, keby daco - aby sa v pripade problemov s nou dala poriesit vymena este v ramci tych 7 (ci 10 dni) v zmysle zakona...
Odpovedať
@anairda jasné pre jedného paráda , úplne stačí.
Odpovedať
ahojte skusene umyvacky ;-) mam na vas prosbu 2 tyzdne pouzivam Bosch SMV 48M10EU, mame tvrdu vodu, podla toho som nastavila sol, behom 2 tyzdnov uz aj 2x doplnala a pouzivam sol, lestidlo a tablety DM vsetko zvlast. Zacala som mat problem a to ze na skle je taky biely povka, hrnce a pribory uplne flakate az take fialove skvrny viete mi prosim poradit kde moze byt problem ? a tento isty vysledok je pri vsetkych programoch :-( v navode som sa docitala zmenit prostriedok na umyvanie , viete mi prosim poradit ktory by bol vhodny ak mame tvrdu vodu, je ich na trhu milion kym vsetky vyskusam tak ma asi porazi ked vidim vysledok :-( dakujem
Odpovedať
@evusaa ahoj a nastavila si aj leštidlo na vyšší level, nielen soľ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?