Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@pety22 SMI 59M05EU-práve som pustila program ECO, vARIO SPEED A 1/2 NAPLN-uvidím ako umyje. Zatial som velmi spokojná. Ja som vyslovene chcela s panelom,aby som videla čas, programy.
Odpovedať
Baby poprosim o radu. Budeme si zariadovat novu kuchynu a nevieme sa popasovat so spotrebicmi. Zatial predbezne sme vybrali spotrebice znacky AEG /rura, indukcia a digestor/. Muz vybral umyvacku BOSCH 48M10EU. Kto ju mate ste spokojne????? Je lepsie ten kos na pripor, alebo ten suflik?????? A hlucnost je v pohode??? Lebo budeme mat spojenu obvyvacku s kuchynou. Este som teraz rozmyslala nad AEG F88082................... dakujem. Este sme nikdy nemali umyvacku, tak sa velmi nevyzname.
Odpovedať
Profilova fotka
@xenia2734 urcite je lepsia zasuvka na pribor... lepsia manipulacia, kazdy kus pekne oddeleny a hlavne nezabera ti košík dole miesto tam, kde mozes mat viac tanierov,alebo hrniec navyse :)
Odpovedať
@xenia2734 Dobre si si vybrala a ako píše katrin, zober si už túto so zásuvkou :-) a samozrejme Bosch s umr ani neváhaj Božky- umr sú najlepšie :-) :-)
Odpovedať
@katrin21 @egreska1 baby dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja by som sa chcela spytat kedze prave pozeram umyvacky riadu, moja uz dosluzila, mali sme Whirlpool 7 rokov ale nebola som s nou spokojna. Pokazena bola asi 3x, zakazdym nieco ine a teraz odisla elektronika a oprava by ma vysla 250 € tak to som povedala ze si radsej nieco doplatim a kupim novu. Ale whirlpool uz urcite nechcem, len neviem sa rozhodnut aku znacku ci Bosh alebo Siemens, aspon co som pocula tak ze Siemensky su vyssie rada od Boshiek ale osobne neviem kt. by som si vybrala. Este som v nejakej diskusii citala ze niektore maju aj nieco na umyvanie plechov z rury, neviete ako sa to vola, keby som hladala aby som vedela co mam hladat? a nahodou nemate niekto tuto znacku boshky? SMI 59m25? Dakujem za kazdu vasu odpoved :-)
Odpovedať
@zuzinr Kuk na Heureka.sk táto tvoja veľmi dobrý výber,ale nemá hlavicu na plechy dá sa dokúpiť to nájdeš tiež pri UMR len keby že máš Bosch tak tiež na Bosch ona je s predným panelom,neviem ako máš pripravenú linku,či?Kuk na Bosch SMV 48M10 tá je aj s hlavicou na plechy v cene,ale je plne integrovaná to znamená,že ju vôbec neni vidno.Či Bosch alebo Siemens podľa mňa ako rajčina a paradajka,obidve umyjú dobre. :-) Mojej kamoške som odporučila Siemens a umýva ako mne pekne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzinr osobne by som brala skor BOSCH, lebo Siemens maju casto program Turbo speed, ktory je nanic, takze by som brala Bosch s priborovou zasuvkou a variospeed programom :) .( a ano, je to ten isty vyrobca ) WHP veru nie su dobre umyvacky, si dalsi clovek , co potvrdil negativnu skusenost . :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no praveze ja potrebujem s prednym panelom, preto som aj taku pozerala, lebo aj predchadzajucu mycku som mala s prednym panelom a tu dosku z linky mam na to tak spravenu, so skytym panelom by to tam nepasovalo. A prosim ta nevies ako sa vola ci ma nejaky specialny nazov ta hadica na umyvanie plechov a da sa to podla teba do tejto co som zatial vybrala nejako uchytit, alebo to uz musi byt priamo s myčkou?
Odpovedať
@zuzinr Zadaj si ostrekovacia hlava na plechy Bosch a mne našlo najlepšiu cenu na Biela technika.sk za 30E ,ale je tam ešte k tomu košík na príbor a ešte.....kuk na to,tá hlavica sa dáva do zadu sú tam také 3 malé cuplíky na to ináč je to názov Bosch SMZ 5000 :-)Kedysi sme to tu pár strán dozadu preberali.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 aha dakujem, no to je super tak najprv mycku a potom by som asi kupila aj toto. A ako ti umyje plechy, si spokojna? Ja mam problem to umyt najma ked je tam taky pripeceny olej to sa mi normalne strasne zle umyva.
Odpovedať
@zuzinr Ja umývam 2 plechy naraz jasné nemám ich moc pripečené,jeden v hornom a druhý v dolnom koši dám rýchly 29 min a je to.Ja mám takú foliu z lidla a na tom pečiem samozrejme iba také,že keď upečiem prehodím do druhého plechu to zn,že dám akoby jeden na druhý, tvárou k sebe pochopila? až potom plnku bla,bla jasné že na každý plech sa nehodí folia pretože s ňou sa nedajú krájať koláče a vlastne dajú ale potom môže ísť folia do koša a to by bola škoda.Ja mám voľne stojacu a hlavicu zatiaľ nemám keď budem mať sviatok tak poviem deťom a oni sa môžu na to zložiť,naposledy mi kúpili na halušky zTuperw.....a nemá to chybu,predtým bolela ruka teraz ako herečka :-) takou kuch.špachtlou hladkám a samé padajú je to aj do UMR.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zuzinr Kuk na e.spotrebiče.sk tam ju majú za 509E a doprava zadara. :-)
Odpovedať
@marta2610 no zbohom, ja som objednala myčku BOSCH SMS53L18EU a teda ani som netušila, že plechy treba špeciálne nejak riešiť, myčku som hlavne kôli plechom , hrncom atď kupovala, lebo už ma poráža, stále dokola len riad umývame doma, vieš mi poradiť, príp. hocikto, či som dobre vybrala? už je síce neskoro, ale dúfam, že boška nesklame @katrin21 ty si taká znalá , vieš poradiť ? dúfam, že som sa dobre rozhodla...
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dakujem za pomoc ak ta mozem este otravovat pidla teba kt. je lepsia tato smi 59m25 alebo smi 59m05?
Odpovedať
@zuzana030 Dobrý výber,ale ja by som ti poradila Siemens SN 25M883 od 382E má aj zásuvku na príbor,nestresuj čítaj hore vyššie hlavica na plechy sa dá kúpiť dodatočne,daj si do googla hlavica na plechy Siemens.
Odpovedať
@zuzinr Čo ja som našla rozdiel,že Smi 59m05 má 5 teplôt ináč nič ja by som sa riadila cenou,neviem ktorá je novšia,alebo napíš oni ti poradia na heureka.sk pozor daj aj na ceny dopravy,ja platím všetko na dobierku.
Odpovedať
@katrin21 prosím ťa kuk na ne, nevieš náhodou ktorá je novšia?a ty by si ktorú?Ďakovala. :-)
Odpovedať
@marta2610 u nás rozhodla cena, objednala som ju v datarte, v cene 340 eur mám dovoz, vývoz aj inštaláciu
Odpovedať
dievčatá,nemáte niekto Siemens SN25M289EU ?? zaujímali by ma aj výsledky dTestu :-) stále ešte vyberám :) chcem bielu,podstavnú/voľne stojacu,nechcem hlučnosť vyššiu,než 44 dB , najviac sa mi páči tá prvá : http://www.mall.sk/porovnanie/?vids=4... čo poviete na ne,@katrin21 a @marta2610 ?? :-)
Odpovedať
oprava- @katrin21 . pozerám aj po tejto https://www.mall.sk/volne-stojace-umy... síce 2 z troch ,čo som tu dala,sú nerezové,zaujali ma..škoda,že nemôžem nájsť ich variant v bielom.. radšej by som doladila k bielej chladn.+šporáku..no ..netrvám na bielej..pobehala som už elektrá v okolí a neuveríte-zaujala ma tam aj táto-hlučnosť iba 42 dB,žIAľ-len 2 koše.. http://umyvacky-riadu.heureka.sk/hotp... a predavač odporúčal aj http://umyvacky-riadu.heureka.sk/beko... ..a teraz babo,vyberaj :-)
Odpovedať
@smejka330 prosím ťa daj 2 kusy a je to,a teda biela či nerez?
Odpovedať
@marta2610 ahoj,skúsim najskôr hľadať bielu..táto je pre mňa aktuálne TOP,ešte ju aj o 10 € zlacnili-oproti min.týždňu :) čo povieš na ňu? https://www.mall.sk/volne-stojace-umy...
Odpovedať
@smejka330 Takže Siemens obidve:SN25m883-46db cena 383 E aj s dopravou Obchodný dom.sk je nerez,alebo SN 25m289 -44db cena 400 E aj s dopravou Mall.sk je biela.Podľa mňa za tú cenu paráda,rozhodnutie je na tebe.Treba podľa mňa zľaďovať kuchyňu.Želám dobré rozhodnutie kuk aj na Siemens home.com tam si ich daj do porovnania,alebo Heureka.sk.Za mňa obidve viac ako dobré. :-)
Odpovedať
@smejka330 SN25m289- ako píšem 44dB paráda a ešte má program veľmi dobrý: Inten.Zone to je,že keď ho zapneš hore umýva normálne poháre a dole je 2O% tlak väčší na umytie veľmi špinavého riadu ja ho mám tiež a je to veľmi dobrá+funkcia.Ako píšem za tie prachy neni o čom, cca dozadu 2 roky za takéto UMR sme dávali +200E viac.
Odpovedať
:-D ďakujem :-) už mi "hrabe" z tých UMR,toľko do nich hľadím.. bola som na tých stránkach,porovnávala som,dobre tu radíte,dievčence !! <3 !! ...predavač v Nay-ku bol vyvalený,na čo všeličo som sa ho pýtala :-) biela vyhráva!! Ešte otázočka-je pre vás veľmi dôležité,aby mala akustický signál po ukončení? tá SN25m883 ho má,ale zase je o 2dB hlučnejšia..Mimochodom-je to výrazný rozdiel na "počutie"?? Sú to pre mňa viac-menej detaily,hlavne,že to za mňa umyje "slúžka" :-D
Odpovedať
prepáč,našla som až teraz-presne o tú intenzívnu zonu mi ide--radila to aj @katrin21 ,aj Ty.. :)
Odpovedať
@marta2610 ahojky marti prosim ta skus mi poradit dobru boschu 60cm so vsetkym co treca do 400E....dakujem
Odpovedať
@marta2610 chcela som to,čo ste tu radili vy dve- Intensive zone,VarioSpeed (nie turbo!),Aquastop,rýchly program,auto a variozásuvku...a SIEMENS / BOSCH. Tá SN25m289 má všetko +44dB teším sa,že sa Ti pozdáva :) tá cena je úplne super!!
Odpovedať
@smejka330 Ja mám v robote 46 a doma 40 dB,spíš pri UMR,alebo máš spojenú obyv-kuchyňu?No rozdiel trošku počujem ale ti poviem,že ja v robote pri 46 dB môžem aj spať :-) jasné že nemôžem to len aby si bola v obraze,ono záleží ja mám doma dorobenú UMR to zn.že voda nie je nanovo je to akoby a to asi aj ty budeš mať všetko dorobené potom tak môžeš mať ako ja aj 40 dB napúšťanie a vypúšťanie budeš počuť,ale nerieš za ten luxus to stojí!Keď ti UMR doumýva bude svietiť 00 tak vieš finito,ona keď začne umývať príklad ti ukáže RP 29 min.a ti bude odratávať toto nerieš je to OK.Keď som ja bola v reále obzerať druhú UMR a som sa ho čosi pýtala?!no napr.on mi vysvetloval,že skratka EU je farba ja som išla do kolien.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?