Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
posledne a tam to je pekne popisane, ze na cistenie plechov, odstrani sa stredny kos a nasadi sa na tu zadnu stenu :-)) zahada vyriesena
Odpovedať
Profilova fotka
Akurat som ti posielal....tak nech slúži k spokojnosti
Odpovedať
@mishusha Ked budeš umývať prosím foto,myslím ked tam bude nastrknutá tá hlava.A ktorú máš?Ja nemám takú hlavicu a normálne do spodného koša dám plech a paráda pekne umyje. :-)
Odpovedať
@taylor71 A daj pre akú si sa ty rozhodla a ešte to na boku červeno-sivé je čo? :-)Dole je soľ a nad tým?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ahoj som chlap ;-) :-) a to červene je "satelit" na rameno.lepšie prudenie vody.https://www.google.sk/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=RvXvUpS0LMqdtQbCvIFY&url=http://m.youtube.com/watch%3Fv%3DE3lgz7w8ySU&cd=1&ved=0CDAQtwIwAA&usg=AFQjCNG-cXtYBQvx_dYYjxNXf640YBnUxg A tu je ten dzindzik
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 sorry nefunguje odkaz .ak si zvedava daj aeg pro clean dishwasher a na yt su pekne videa .nie len zasuvka na riag je dôležita.als to len tak. :-)
Odpovedať
@taylor71 Tak pardon :-)Ja mám Bosch,kamošky Siemens tak preto som za ne,a ked sú teda dobré čo ich nepreferuješ a neradíš,ktorú?.Ako by som mohla chváliť niečo čo vidím iba na obrázku,ja netvrdím,že jedine Bosch a Siemens ,každý si môže vybrať,ale ked sa opýtajú tak píšem svoj názor.
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne v pohode... ;-)
Odpovedať
@taylor71 To som rada. 8-)
Odpovedať
@marta2610 je to presne to, co pridal @taylor71 mam v plane umyvat plechy cez vikend po peceni, tak dufam, ze nezabudnem sfotit.... ale uz som ten kos skusala dat dole a v pohode.... :-) ja mam konkretne bosch tuto> http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
@marta2610 vyhoda je v tom, ze mozes umyt viac plechov a rostov naraz.
Odpovedať
@marta2610 ta hlavica sa da dokupit, ked vyberes kos horny do otvoru nasadis hlavicu, ale ta sa oplati len na viac plechov a uz nic ine tam nedas, ja osobne preferujem pecenie na peciacom papieri, plechoch s keramickym dnom a peceniu v sackoch, takze plechy vacsinou len utrem pap. utierkou. Tie s keramickou upravou su bombove, ako panvice.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlaska Plechy s keramickou úpravou som ešte nepočula,ak môžeš daj do IPďakujem,ja nepoužívam pečiaci papier,ale večnú?!foliu ona vydrží len nesmieš krájať na nej koláče. :-)
Odpovedať
@mishusha presne tú ma moja dcéra ako som písala,baby neviete či tá hlavica je rovnaká na všetky Bosch?Ty umývaš rošty v UMR?
Odpovedať
:-) to dobre viem ja som si jednu pokrajala. Ostali mi foliove pasiky :-) prve plechy s keramikou som si kupila v taliansku a teraz dalsie boli pred Vianocami v BILLA akci . Poroz tiez sa nesmie na nich krajat. Panvice nevydrzia dlho,ale plechy v pohode mam uz roky. @marta2610
Odpovedať
@marta2610 to nviem povedat, ci sadne na kazdy typ :-/ umyvam aj rost v umr, mam take stare a tie umyje a su skoro ako nove, len to pripecene trochu oskrabem
Odpovedať
pokial som umyval riad ja tak bolo vsetko oki .... teraz mam umyvacku a ja to este lepsie zn. Bosch
Odpovedať
@marta2610 sedi aj na Siemens aj na TEKA, nasadi sa namiesto horneho ramena, a tie byvaju rovnake v roznych znackach. kamoska ju ma, ja chcem taky drziak na flase, umyvam casto TUPP flase na vodu,co nosime do skoly a na sporty.
Odpovedať
@vavko75 čo si tým chcel povedať?nerozumiem.
Odpovedať
@atlaska Čo je to teka?Píšeš,že nasadíš namiesto horného ramena?To ako kde myslíš?taylor 71 dal hore obrázok a podľa toho musíš podľa mňa dať preč horný kôš a tam vzadu nasunúť tú hlavicu,či?kto s tým už umýval prosím o odpoveď.Ja som si dala do googla hlavicu do UMR na plechy a mi vyhodilo,že stojí 30E a obsahuje 4 kusy-hlavica na plech,stojan na veľké vázy,háčiky na zavesenie?malý košík asi na príbor,či?A majú aj na Siemens aj na Bosch a či to je jedno ani srnky netušia,moja dcéra to má v Bosch SMV 48M10,ale bude sa sťahovať až tak za cca 7 týždňov má to originál zabalené však kuk na to či by som to z UMR nejak vytiahla?! :-)
Odpovedať
@marta2610 jasne kos musi ist prec a tam kde sa nasadzuje rameno das tu hlavicu. TEKA je znacka elektrospotrebicov, ale som s apomylila, mycku nemama TEKA ale Kuppersbusch a tam mi to sadlo. Inak je vnutrone riesena presne ako kamoskina Siemenska len farebne sa lisi drzadlo horneho kosa.
Odpovedať
Viem ze ssste sa tu atk davnejsie rozpravili ci s kosom na pribor, ci bez, ci bez coho - kvoli prakticnosti;-) poradte podla coho si vybrat umyvacku - zvazujem len bosch alebo siemens.
Odpovedať
@anjelicek11 Chcem -voľne stojacu?plne integrovanú?s predným panelom?ked voľne stojacu bielu,nerez?šírka?cenový strop?lebo na UMR budeš kukať ako ja na plány domu-nič mi to nehovorí,vôbec tomu nerozumiem,zbytočne tu budeme radiť,tápať bez tvojich požiadaviek!
Odpovedať
@marta2610 je jedno ci plne integrovanu al. s prednym panelom, ale ma byt vstavana :) sirka 60 cm, cenovy strop cca 450€, na farbe mi rovnako nezalizi :) moc som to neupresnila, co ;-)
Odpovedať
@anjelicek11 Ja by som si vybrala Bosch SMI 59M25 Mall.sk ju má za 529E+doprava zadara a ešte ti vrátia 40E!!!!!!do konca 2/2014 to je s predným panelom podľa mňa veľká výhoda lebo sleduješ za ? hod.min.budeš mať umytý riad.A druhá je plne integrovaná to zn.že nikto nebude vidieť UMR,ale bude svietiť čer.svetlo,ktoré bude premietané na podlahe,ale toto som ja v reále nevidela,tie čo tak majú prosím napíšte ako to je?Na obidve treba vyrobiť dvierka totožné s linkou.Daj si Heureka.sk a tam na to kuk.Pýtaj sa čomu nerozumieš?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @marta2610 tak som si definitivne vybrala, bude to BOSCH SMS58N98EU ma vario speed plus- skrati cas o cca 66%, 1/2 napln, extra susenie, a programy: int.70, auto 45-60, eco 50, rychly 45, predumytie, overene info tel. u bosch, pri 50st. 6L spotreby, treida A++, hore zasuvku vario na pribory a plati na nu bonus, na prva.sk by s dopravou vysla na 524e a ked odratam bonus tak mi to vychadza skvelo, len nepoznam ten obchod, nejake skusenosti s nimi u vas su? Dobra volba co poviete?
Odpovedať
@slavkapo Ja som od nich kupovala 15.1.2014 parnú práčku LG dodanie 24 hodinové to mi tak rýchlo tovar ešte nikto nedodal!Plať na dobierku to ja tak platím,ale až po skontrolovaní či nie je obal porušený a tak,takže za mňa áno,veľmi som bola spokojná,dokonca šofér s mojim synom mi ju doslova vyniesli na poschodie. :-) .
Odpovedať
@slavkapo Ako to kukáš ked si dáš do googla presný názov UMR tak ti vyhodí kde a za? E ju predávajú a našla som,že na Heureka.sk ju predáva obchod najtovar.sk za 442,48 E!!!!!!!! síce + doprava,ale tá by mala byť 15 až...... presne neviem lebo píšu,že záleží od váhy keby si aj 20 E za dopravu tak je to spolu 462,48 E !!!!!!!A 40E čo ti dajú naspäť ti dá Bosch po zaregistrovaní bločku a E posielajú oni?!Najtovar.sk tam má aj tel.číslo kde by som zavolala či je vôbec na sklade a za aký čas by ju doviezli?No máme to tu skoro ako telenovelu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no teda to je cena, nechápem az také rozdiely v cenách...40e spat posiela priamo bosch na ucet po zaregistrovaní spotrebiča...napísala som tam mail, ak sa neozvu do zajtra, tak tam zavolam... len ci su spolahlivi....
Odpovedať
@slavkapo Však ešte máš čas do konca februára.Písala si do Najtovar.sk?Však ako píšem plať až pri preberaní tovaru,teda na dobierku.Pri preberaní UMR kuk či poslali správnu! 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?