Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@slavkapo CCa 10 min.dozadu som na Heureka.sk písala ohľadom SN 25M 289 či má 3 zásuvku na príbor však kuk aj ty na to nájdeš to tam a MA!!!!odpísali mi za 5 min.
Odpovedať
My aj nasi rodicia mame bosch a sme vsetci spokojny :D minule aj v TV davali o umyvackach a na prvom mieste bola bosch :D
Odpovedať
@metodej84 @marta2610 mozete mi povedat kde najdem tu akciu ze bosch vracia 40 eur za umyvacku, na ktore to plati, neviete?
Odpovedať
ahojte, kupili sme novu UMR, nakolko stara sa mi pokazila, mali sme volne stojacu a teraz sme objednali plne integrovanu. chcem sa spytat ci nebude nejaky problem pri montazi, ci sa bude dat normalne napojit na stare miesto, kedze prerabku planujeme az za nejake styri mesiace...
Odpovedať
@sevzuz http://www.bosch-home.com/sk/ecobonus... v zalozke akciove spotrebice
Odpovedať
@metodej84 @sevzuz skoda, ze to plati len na niektore typy :-/
Odpovedať
@sevzuz Tak isto 40 E dáva aj Siemens,Bosch má 6 druhov UMR . Tak kto ide kúpiť kuk na to je tam jedna s predným panelom parametrovo suprová Bosch SMI 59M25 od 508 - 40 E,paráda.
Odpovedať
@mishusha miesto voľne stojacej- zabudovateľnú ?? To asi bude problém ... do čoho ju pripevníte? To bude už len do novej kuchyne.
Odpovedať
@mishusha bude sa dat napojit, ale s otvaranim bude problem, musis na nu kupit predny panel, inak ti dvierka nebudu drzat votvorenej polohe, budes ich musiet pridrziavat jednou rukou a len jednou vyberat. A este vrchna doska-tu treba doriesit. Predpokladam ze ta volnestojaca bola na konci linky postavena.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ale ved neni problem dat si dodatocne dorobit dvierka na umyvacku :-) a moze mat aj zabudovanu :) a ak mas vyssiu pracovnu dosku a UMR bola pod nou volne stojaca, tak v pohode aj zabuduje :)
Odpovedať
@katrin21 ved hej, taku istu foliu uz asi nekupi,ale da sa to a poznam ludi, co do toho uz neinvestovali,lebo do polroka mali mat dokonceny dom.
Odpovedať
@egreska1 @atlaska @katrin21 teraz mame asi 30 rocnu linku :-D takze je uplne jedno ako to bude vyzerat, hlavne aby splnila ucel. atlaska, teraz si ma nastrasila, ze treba dokupit predny panel a nebudu drzat dvierka otvorene... budem to mat v takych provizornych podmienkach len do cca aprila, maja.... umr jednoducho supnem teraz na miesto, kde bola povodna, do priestoru, takze toto je ok, len tie dvierka... :-/ nechcem zbytocne kupovat predny panel, ked kuchynu nam bude stolar robit na mieru a este nemam konecnu predstavu... no budem musiet vyhutat nejake riesenie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishusha akurát budeš mat nevyvazene dvierka.myčka bude v pohode. ;-)
Odpovedať
@taylor71 uff, odlahlo mi... :-)
Odpovedať
@mishusha mycka umavyt bude ale dvierka nebudu drzat dolu same, proste vyberes tanier dva jednou rukou,zavres mycku odlozis taniere a znova otvoris a tak dokolecka. Navyse mycku ti to bude prevazovat dopredu.moja zabudovana mycka spred 3 rokov a aj dve predtym nemali vrchny panel, len flisove tesnenie,takze bude ti to tam vyzerat "divne" inak predny panel kup obycko biely niekde decodom, ikea.
Odpovedať
@mishusha IKEA mas za 20cku http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/pro...
Odpovedať
Profilova fotka
atlaska má pravdu s prevažovanim mycky.teraz som bol v elektre tak som skúsil aj tie dvierka.tak z 6ks jedna bola taka kde neostali otvorene dvierka.do volneho priestoru umiestnit umr vstavanu aj ked na 3-4 mesiace azi nebude dobre.max pockat na linku.alebo sa pokusit najst ine riesenie.zrusit niektoru skrinku pod linkou a doriesit vodu a odpad.
Odpovedať
@taylor71 a skusal si vsetko vstavane bez panela? lebo prave ten panal zatazi dvierka tak, ze pekne sadnu dolu, ak drzia dolu dvierka same ked sa prida panel budu klesat rychlo a rychlo sa aj potom panty opotrebuju,preto sa robia tie dvierka tak, ze bez panela nedrzia dolu same bez drzania.
Odpovedať
@atlaska @taylor71 no nic uz teraz nenarobim, umr na ceste, takze uvidim co a ako az v pondelok... :-/
Odpovedať
vsetko sa da vyriesit, kupis predny panel niekde u stolara, obycku biely=lacny + dosku na vrch,popripade ju pripevnite aspon o bok terajsej linky a do steny. @mishusha neskor panel a vrchnu dosku natres tabulovou farbou a decka maju tabulu,alebo nalepis korok a mas nastenku do detskej, ci natres magnetickou farbou a mas magneticku tabulu pre decka. Z tej vrchnej popripad sikovny manzel vyroby prebalovak,kt. sa polozi na komodu.
Odpovedať
Profilova fotka
Este mi to neda, opytat sa vas na tuto UMR, co si o nej myslite, je sice nerezova, zhodli sme sa s manzelom, ze bude aj lepsia ako biela... http://www.bosch-home.com/sk/spotrebi... na tento model plati aj 40e dole.... Co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkapo ma len turbo speed a nie vario speed !!!! pozor na to !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 píšu na ich webe: 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, polovičná náplň, extra sušenie, boh aby s v tom vyznal :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@slavkapo ja som citala len ten link , co si dala.... a tam bolo napisane len turbo... fakt blbe, v poslednej dobe ake rozpory ! na kazdej stranke iny popis,to uz aky bordel je !
Odpovedať
@slavkapo Musí byť Bosch,či môže aj Siemens?
Odpovedať
@slavkapo Ešte k tej čo si dala link napíš do Bosch a sa ich opýtaj podľa mňa oni tam majú chybu,lebo ked som to kuk lupou tam tam vpravo je rýchly aj predumytie,ale na druhej strane tam môže byť foto inej UMR,to čo sú za ponuky ked ani nevieš čo kupuješ?!Ináč moja prvá UMR bola Bosch SMS 58M98EU-turbo speed!
Odpovedať
tak umr stoji uz aj umyvala, ale je to veru vesele vyberanie :-)) este ze mam sikovneho stolara v rodine, a uz sa robi skelet provizorny... @atlaska @taylor71 a este som chcela jedno, na co sluzi toto? (ja neznala novych trendov :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Pravdupovediac neviem .možno to ide na sprchu teda nad umyvacie rameno nakolko bosch ma 2 ramena.v navode nič?tak kuk na heureka alebo kuk na bosch.sk ;-) alebo na dolne rameno.v našej je takýto zlepšovak
Odpovedať
@mishusha Treba písať mám takú makú,moja dcéra má ešte nezapojenú,zabalenú Bosch SMV 48M10 a píšu,že je tam čosi ako na umývanie plechov,žeby to bolo ono?a kde sa to akože montuje? :-)
Odpovedať
@taylor71 @marta2610 no nakoniec som sa k tomu dopatrala, v navode sa mi zlepili dve strany p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?