Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@staronova aky presne typ ste kupili? dakujem
Odpovedať
@danulkaja my sme mali doteraz 45 electrolux, pouzivala som cca raz za 3 mes, cistic umyvacky somat- ten co zavesis a pustis program. najradsej som pouzivala gel na umyvanie somat, lebo riad bol dokonale cisty, takze ja ti odporucam ten gel. Tablety boli najlepsie JAR, tie calgonit, somat... tablety neumyli dobre.. presne ako pises pohare zle umyte- to bolo vidiet najviac- logicky. Gel bol najlepsi- ten ked som objavila, tak uz som ine nekupovala.. servisak aj povedal, ze gely nezanasaju umyvacky, co tablety ano. teraz ideme kupit novu, este neviem aku- lebo sa na tej umyvacke vyskytla prvykrat za 7r porucha- prestala hriat vodu, boli ju pozriet servisaci z electrol. a napojili nam ju na pristroj, a ze zla elektronika--- a draha oprava... @mima1 aj my sme mali tu 45 tku a aj taku kupime, kedze tam mame na nu skrinku a velka spokojnost.. my sme doma 4, teraz som na materskej, cize doma stale varim chystam jedlo, pustam 1x do dna. suhlasim, ze ked pribor hore, tak dole viac miesta. otazne je este ci to neuberie z vysky potom- lebo hore som mala priestor na hlboke taniere, dole na plytke-- a mam pocit, ze to bolo presne vymerane.. tak neviem ako to je, ked je hore este par cm na zasuvku na pribory ( aj ked mi to pride urcite praktickejsie.. - ked je pribor na sebe , umyje ho aj tak dobre ? )
Odpovedať
@danim ja taniere davam vsetky dole s hrncami. do horneho davam mensie hrnce a vsetky pohare. pribor v supliku ma to tam take prepazky na seba sa pribor neda dat. cize je to ulozene vedla seba vsetko.
Odpovedať
@mima1 a aku mas sirku umyvacky ? lebo my sme doteraz mali len 45 tku, cize aj nova bude taka..
Odpovedať
@mima1 jaj vidim.. 45 mas, citam aj ine diskusie, uz sa mi to pletie :)
Odpovedať
@mima1 vzhlad umyvacky z vnutra je urcite len o zvyku.. este sa opytam, tie tociace sa vrtulky mas hore a dole po kolko kusov ? diky
Odpovedať
@danim som musela ist normalne kuknut kolko ich je. pod spod.kosom jedna a potom na spodu stredneho kosa su dve. hore nad suplikom na pribor je len take koliecko.
Odpovedať
@mima1 diky, kupime asi tu 45 Bosch, mi to tak vychadza...snad ma dobru zivotnost, tu nasu elektrolux 45 sme pouzivali 7r ( casto , kedze 2 deti, dve materske po sebe... cize plne vyuzivanie domacnosti :) a prvykrat teraz porucha- a rovno elektronika.. a draha oprava.. cca 180 e, tak radsej doplatim a kupim novu.. lebo ktovie co tam este bude zanesene.. a pod.. Bosch stoji cca 270 e co manzel pozeral..co nasiel
Odpovedať
@danim a aku vybral cislo nevies? sa mi to zda malo
Odpovedať
@mima1 neviem typ, ze to bola 40% zlava. vy mate aky typ ? posli link pls. idem mu dat notebook teraz nech ju hlada :) no ved to, ze ked cca 270 e... tak uznaj oplati sa mi opravovat 7rocnu ? ;-)
Odpovedať
@mima1 http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
@mima1 ak mas tiez tuto zaujima ma este pri takom setriacom rychlom umyvani cas a spotreba vody.. ja som pri tej mojej electrol. pozivala casto taky, co umyval cca 30 min, a cca 9 litrov vody na to umyvanie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@danim tuto nie ta prave nema ten suplik na pribor. myslim ze mam BOSCH SPV 58M00EU tabliet som vyskusala vela. momentalne pouzivam uz len jar platinum. to aku ma spotrebu na ktorom programe netusim. neriesim spotrebu moc
Odpovedať
@mima1 tak vies, ci ti riad umyva pol hodky, ci 2 hodky... nie ?
Odpovedať
@danim to samozrejme viem ten cas ale spotrebu vody netusim. ten 30minut.program nepouzivam. zopar krat som ho dala inak nie.
Odpovedať
Ahojte. Vybrali sme si predbezne umyvacku http://www.bosch-home.com/sk/SMV48M10..., lebo ma suflik na pribor, ale az teraz mi napadlo, ze bude v hornom kosi zrejme menej miesta. Pri umyvacke sa uvadza, ze max. vyska riadu v hornom kosi je 21cm. To znamena, ze plytke taniere mi tam asi nevojdu?? Kam ich davate? dole? Ja som doteraz dole davala hlavne hrnce a hore taniere a salky... dakujem
Odpovedať
ahojte, má niekto spomínanú BOSCH SPV 50E00 EU? Zdá sa mi nízka cena na to, že je vstavaná. Rýchle pranie 45stupńov v popise znamená rýchly program? Ale nie je uvedené koľko minút trvá. Ste s ňou spokojní? Dík.
Odpovedať
@biene Kuk na s.279 Katrin 21 , 27.júna 15.10 HOD ona má s predným panelom,ja mám voľne stojacu tvoja bude plne integrovaná,dole vidíš taniere a za nimi ja ešte zmestím 2 veľké hrnce,ako píšem ono je dobré kuk do obchodov tie väčšie Nay,Datart,TPD a vidieť to pootvárať,porovnať,za mňa 60 Bosch aj Siemens sú dosť veľké. 8-)
Odpovedať
@marta2610 mna len zaskocilo, ze hore mi nevojde asi plytky tanier, cize sa mi zda dost neprakticka - kym nazbieram veci do horneho kosa, dolny bude aj 3x plny
Odpovedať
Profilova fotka
@biene ja taniere davam len dolu, hore ma to nikdy ani nenapadlo.. tam davam len misky, sialky, pohare a take veci.. obrac nasikmo dezertny tanierik..... ale taniere dole a hrnce vedla nich :) u nas paradoxne stale idu sialky a pohare, decka navytahuju.. a tiez tie misky... niekedy dam hore aj mensi hrniec :)
Odpovedať
@katrin21 kedze teraz mame len 45tku, tak dole vosli 2-3hrnce a hore sli taniere, misky, salky a pohare. Zrejme je to sila zvyku. A kolko hrncov ti vojde dole, ked tam su aj taniere?
Odpovedať
@biene Pozri sa ci sa neda dat kos nizsie (da sa asi na vsetkych umyvackach, ked si nie si ista tak pohladaj navod, kazda firma ma iny patent) a potom aj velke taniere vojdu aj hore. Len si musiz zvyknu skontrolovat, ci dole nieco nebrani otacaniu ramena. Jednoducho do neho tukni, ak spravi kolecko a do nicoho nenarazi je to OK.
Odpovedať
@zita19 ano, da sa hybat, ale ako som pisala, 21cm je maximum...
Odpovedať
Profilova fotka
@biene dost vela.... ale je fakt, ze je to 60tka.. podla toho, kolko a ako dam taniere :) ja davam dopredu zlava plytke, dozadu nalavo dezertne ( tie dost pouzivame tiež, denne) ... a potom napravo davam hrnce.. ked nemam velke hrnce, tak ju natrieskam takto :-D ked mam vacsie hrnce, tak inak :) tu ju mas plnu davnejsie som cvakla. hore tie salky su take 480ml ,vysoke napravo...
Odpovedať
@katrin21 Dakujem velmi pekne za foto. No, tak ked dezertne dam hore - tiez ich pouzivame viac x za den, tak v poho vojdu dva velke hrnce. Tak ako pri tejto 45tke, tak aj pri novej 60tke si budem musiet jednoducho najst system ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale tie dezertne davam tak nasikmo, nedavam ich do tych drziakov, to neviem< ci by vosli, neskusala som.. ja tak max. 1-2 ked sa mi nezmestia dole, alebo potrebujem miesto, tak hore dam cez ostatne veci bokom.... No a tiez dole davam kadejako, ked je toho fakt veeeela, tak aj medzi predne a zadne taniere a podobne :)
Odpovedať
ahojte dievcata odbornicky na umr ;-) uz som tu precitala tolko stran o umr, ze mi z toho ide hlava prasknut :-| preto vas poprosim, mozno sa tu najde nejaka sikovna zienka, co mi poradi s vyberom :-) potrebujem umyvacku volne stojacu, 60tku, s panelom viditelnym spredu, farebne prevedenie nerez - teda nie biela, na znacke nejak nebazirujem ale tak zrejme boschu ked ich tak chvalite ;-) , programy nemusia byt od vymyslu sveta: staci mi nejaky klasicky program, a mozno aj nejaky rychly, kose co tu citam tak je zrejme mat hore na pribor a potom este nejake dva na riady.... ja sa v tom velmi nevyznam, umr som nikdy nemala, tak vam budem vdacna za nejake konkr. tipy, hladam nieco dobre, prakticke, co mi "nezozerie" vela energie a za normalnu cenu :-) vopred dakujem :-)
Odpovedať
teraz som nasla tuto: http://www.hej.sk/umyvacka-riadu-bosc... co na nu hovorite?
Odpovedať
@svenka Túto má moja kamoška a je veľmi spokojná, je tichučká, pekne umýva a má aj rýchly program. Dobrá spotreba aj db.Nevýhodou je, že nemá hornú zásuvku na príbor, ale to sa umr o niečo predraží. Ak máš finačný strop na cene tejto, tak si si vybrala dobre. Ak však vieš investovať o čosi viac tak si zober so zásuvkou. Ja zásuvku nemám, verím že je to skvelá vec ( dievčatá pochvaľujú ) ,ale za 100euri naviac mi to nestálo :-) :-)
Odpovedať
@egreska1 dakujem za odpoved :-) neviem preco som zila v tom, ze zasuvku na pribor ma... uvidim, ci este nieco podobne najdem aj s tou zasuvkou...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?