Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som nad nou takto rozmyslala. dakujem za nazor. a co hovoris na tuto? Bosch SMV48M10
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 tiez som nad nou takto rozmyslala. dakujem za nazor. a co hovoris na tuto? Bosch SMV48M10
Odpovedať
@cokoladecka Táto je lepšia, má zásuvku na príbor, všetky potrebné programy a nižšiu spotrebu ako predchádzajúca. :-) a tuším aj cenu nižšiu :-)
Odpovedať
@katrin21 ahoj, mozem poprosit o nazor na BOSCH SMV 69N20 EU, vidim ze sa vyznas ;-) ja teda vobec. Rozhodovala som sa podla spotreby vody, pripadne vies poradit inu bosch lepsiu kombinaciu spotreby vody, programov a ceny ? dakujem velmi pekne za radu
Odpovedať
Profilova fotka
@evusaa http://talkive.sk/index.php?page=shop... vsetko by bolo OK, ale nema rychly program, ma len turbospeed :( to nie je to iste.. kuk stranku - dve dozadu, tam sme nasli nejaku vstavanu, co mala dobre parametre.... aj rychly program..
Odpovedať
@katrin21 dakujem
Odpovedať
Dievčatá ešte otázočka, dávate do UMR aj výrobky z Tupperware ako rýchlokisku, nádobu na šľahanie, mix, misky.... ja ich mám už asi 15 rokov, tak neviem, označenie tam nie je žiadne, akurát na hrnčekoch je a tie môžu ísť. Ďakujem.
Odpovedať
co hovorite na tuto umyvcku? Electrolux ESL 6350 LO http://umyvacky-riadu.heureka.sk/elec... Dik za nazory @katrin21
Odpovedať
@mamusia uz ti susi v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ahoj. Podla referencii som sa zamerala na Bosh, len chcem aby si mi poradila ze aku ? Hlavne musí byť vstavana A++..a cenova relacia do 650e..vedela by si mi nejsku odporúčať. .dakujem
Odpovedať
@babula akurat mne doumyvala umyvacka a otvorim a total mokry riad ]-( . pouzivam kapsule 3v1 od finishu, tak sol nedavam. konecne mi dorazil navod od predajcu, tak idem postudovat , co vo veci. inak celkovo sa mi stava, ze musim doumyvat niektore riady. vobec z toho nie som nadsena :-|
Odpovedať
@luly13 akú máš umývačku? Na akom programe ti ostáva riad špinavý? Ak dávš krátky , tak ten veru neumyje všetko. Soľ do umr dávaj, pre istotu ak sa ti poškodí jedno vnútorné zariadenie (volá sa to na d..... viac som si nezapamätala), nepomôže ti ani záruka =-) ak nemáš ani leštidlo, preto máš riad mokrý. Kapsule 3v1 od finishu boli podľa mojich skúseností aj pre mńa to najhoršie :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
@egreska1 aha, no mam siemens 66L080eu, zatial som umyvala na eco a program hrnce. pri hrncoch som musela doumyvat panvicu. pri ecu umelohmotne nadoby. takze najlepsie je kupit kazde zlast. sol, jar a lestidlo? a ktore znacky, pls. mne to 3v1 prislo bez namahy :-N. ale evidentne nestaci. hoc svagrina pouziva od zaciatku len finish a je spokojna. sakra mam ich este doma za celu pixlu :-S
Odpovedať
@luly13 no ja som tiež tak kúpila...tie finish a fakt sú otras.. ale vôbec ich nepoužívam. Na účinok sú najlepšie teda podľa mňa klasické, lenže tie zasa neobsahujú tú ochranu skla. A na pohárikoch bielych sklenených a mističkách a všetkom priesvitnom skle to potom vidno, také pásiky :-( finish sa mi páčil len ten classic a potom quantum. Výborné sú všetky jarové kapsulky - tie asi ako jediné vyhovujú všetkým dievčatám bez rozdielu akú tvrdu vodu kto má. Ale každopádne používaj aj soľ, nastav si podľa toho akú máš tvrdosť vody a leštidlo tiež, lebo to má veľký vplyv na sušenie. Keď budeš používať výrobky kt. obsahujú aj leštidlo, tak si ho len trošku stiahni napr. č2 a bude riad suchší a krajší. Ale ak ti to nepomôže tak sa dá nastaviť aj silnejšie sušenie na umr. Osvedčili sa mne veľmi tablety z Dm- všetky a niektoré dievčatá chvália aj z lídla- ale tie ja nekupujem.
Odpovedať
@egreska1 super, vdaka. akoze pohare a sklene salatove misky som nikdy nemala take leskle ako z umyvacky :-N - ta tvrdost sa musi zistovat na zaklade nejakych papierikov? netusim ako sme tu na tom. prestahovali sme sa pred dvomi tyzdnami :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@luly13 mozem sa opytat, kde si kupovala umyvacku? Tusim mas tiez siemens sn66L080EU. Tiez som urgovala, ze mi neprisiel navod v slovencine, slubili poslat, no zatial nic :-| Tak neviem, ci im dat este cas, alebo zas urgovat...
Odpovedať
@luly13 dá sa to pozrieť aj na internete, aj tu niekde dozadu by si to našla. Odkiaľ si? A ak dáš do umývky pripečenejší hrniec či pekáč, tak umývaj na 70st. alebo na auto program, eco to nemusí zvládnuť na 1*.To by potom malo teda musí byť ok :-)
Odpovedať
ake su tie vankusiky jar-platinum?
Odpovedať
@mita9 fantastické, ich plus je v tom, že tie ako jediné čistia aj filter :-) v podstate ich stačí dať napr. raz do týždňa a najlepšie na 70st. vtedy to pekne určite odmastí filter.
Odpovedať
@egreska1 lebo ich idu mat v bille a 40% zlava na ne
Odpovedať
@egreska1 ja som z race. no hrnce som umyvala na 70dke. a predtym aj oplachla sprskou. neboli nejak pripecene.a opalti sa mat lestidlo, jar, a sol tej istej znacky? @parker36 zo smartik. sk. mne to poslali az ked som napisala oficialnu staznost a vyhrozila sa SOI. hned na druhy den som ho mala v maili. ak ti to ponahla, posli mi do ip mail a mozem ti to preposat. @mita9 a od kedy je ta akcia? ja mam totiz talent vsetky akcie prepast :-N
Odpovedať
@luly13 od 10.7 - 16.7 ..... 42%
Odpovedať
@luly13 zavolaj do vodárnia tam ti povedia presne akú máš tvrdú vodu. V tabuľke kt. je v knižke od umr je uvedené na aký stupeň si máš nastaviť. No ale to by ti malo umyť a zvlášť na 70tke. Ja nič neoplachujem akurát zotriem jedlo príborom príp. servítkou trochu aby tam neboli veľké kusy prilepené a umylo mi vždy perfektne. Tiež mám siemensku. Ešte poskúšaj a uvidíš, ale podľa mňa to bude ok. soľou a leštidlom sa to napraví.
Odpovedať
@mita9 díky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz tak už to máš za sebou.... dúfam, že aj ja kúpim čoskoro..... sa neviem dočkať, inak sme sa so sestrou dnes smiali, že kolko konfliktov medzi nami kvoli umývaniu riadu ... keby ju naši v tom čase mali to by bolo detstvo (puberta)... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz uvažujem aj o tejto :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luly13 dakujem velmi pekne za ochotu, zatial mi to az tak nesuri, takze este pockam. Dnes som ich opat urgovala, tak ma presvedcili, ze mi to uz poslali postou. Boli sme dohodnuty na maily, ale vraj to mali v papierovej podobe iba. Takze este budem trpezliva ;-)
Odpovedať
ahojte, co hovorite na tablety jar lemon alebo jar platinum? oplati sa ich kupit?
Odpovedať
Profilova fotka
@baklik ja ked budem mať svoju požku tak budem kupovať všetko osobitne a len ked je akcia.... a ked bude tak si kupim aj viac balení do zásoby :-D :-D
Odpovedať
@deximix no neviem, aj ja som chcela, ale u nás majú len všetko all in one ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?