Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja este nepouzivam..dost ma dojalo ze nemam navod po slovensky,ale zevraj buduci tyzden mi ho poslu tak som zvedava...
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka86 mozem sa opytat, mycku si objednavala tu: http://najtovar.sk/domace-spotrebice/... lebo ani ja nemam navod v slovencine, tak ci sa tam oplati urgovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@parker36 ja som objednavala cez smartik....urcite urguj,to je ich povinnost nam zabezpecit slovensky navod!potom daj vediet ako si dopadla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka86 ok... skusala som uz aj volat... ale piatok poobede uz nikde nikoho :-p Napisala som aj mail, tak som zvedava. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@parker36 no uvidime ako dopadneme,ale pevne dufam ze to vyriesia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka86 ... len neviem, ci uspejeme... mne to pride, akoby ta umyvacka nebola vobec urcena pre slovensky trh :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@bamburka chyba slovensky navod ;-) :-D Zatial nepouzivam.
Odpovedať
@parker36 @parker36 však si stiahnite z internetu, aby ste mohli používať už cez víkend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@egreska1 ... hladam, hladam, nenachadzam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ja viem, ja len lubím také " imidžovky" .... ;-) aj v sušičke mám a aj tak zapnem svetlo v kupelke lebo to za tmi asi nik neskladá ... ja len tak či náhodou, dnes som bola v planeo len tak kuknuť a predavač mi vravel,že nikdy doma so ženou nezapínaju na ten krátky program, že so davaju na hodinku... mali aj boženu ale bez zasuvky , siemens mali so zásuvkou ale tu som ani moc nekukla, som nadržaná na boženy
Odpovedať
@marta2610 pomoooc akurat vas citam, mne nedodali navod v slovencine a ked nam ju vodar montoval, kazal nam ju spustit len s vodou bez vsetkeho, aby zistil, ci je vsetko ok. Akoze som to cele po.....? Nemate niekto ten navod ?
Odpovedať
@luly13 baby ja ho mam v cestine ale nemam ho nastudovany..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ma niekto skusenosti s UMR so satelitnym ramenom? Maju ho napr. niektore Electroluxky. Umyje riad lepsie alebo je to len reklamny trik?
Odpovedať
@luly13 No a už ste ju spustili?Išla naprázdno?Ty ked otvoríš UMR na hrane dverí ju ovládaš?Prvý krát spusti krátky program s tým nič nepokazíš,ale nie mastné hrnce.
Odpovedať
Profilova fotka
@babula mohla by som poprosit nejaky zdroj, link kde najdem ten navod aspon v cestine na SN66L088EU? vdaka
Odpovedať
@parker36 mne ho dali s umyvackou.je to taky dodatocny ale je tam prelozena kazda strana
Odpovedať
Ma Siemens SN 66L080 InfoLight? Podla dokumentacie by nemala mat.
Odpovedať
@bamburka jasné že nemá, v tej cene :-) to môžeš očakávať len v oveľa vyšších cenových reláciách :-) myslím že to aj tak nie je potrebné.
Odpovedať
@egreska1 dakujem za potvrdenie. Stale si neviem vybrat medzi tymito UMR. A este k tomu Bosch SMV 48M10 sa teraz da kupit o 100 lecnejsie ako pred tyzdnom. Bosch SMV 48M10 - 425 eur - ma - polovicnu napln, InfoLight - nema - predumytie, inteligentný intenzívny 45 °C program, intenzívnu zonu Siemens SN 66L080 - 375 eur. - ma - predumytie, inteligentný intenzívny 45 °C program, intenzívnu zonu - nema - polovicnu napln, InfoLight Neviem sa rozhodnut lebo je to moja prva UMR a este neviem co vlastne budem potrebovat.
Odpovedať
@bamburka prepáč asi som si to pomýlila s iným podsvietením. To info svietenie znamená, že ti svieti na podlahu svetielko keď umr ide :-) Ale ja som si istá, že to má aj siemenska, len to nie je v popise uvedené. Tie popisy sa nemôžu brať na 100%. Pozriem si ich ešte obidve, ale v podstate sú rovnaké akurát jedna má polovičný program a druhá nie. Ja mám ten polovičný, niekedy ho využívam po návšteve a pod. keď nemám úplne plnú umr, ale oželieš ho. najdôležitejšie sú klasické a rýchly. :-) Predumytie ja mám, ale nepáči sa mi to moc, lebo keď aj opláchnem riad a umývať ho budem až na druhý deň, keď zaplním umývačku, tak ono to nijak nevysuší ten riad a stále keď ju otvoríš tak je tam mokro z toho predumytia. V podstate by sa to malo asi využívať na veľmi špinavý riad pred samotným umytím, ale to asi nikto nepotrebuje lebo každý program má už samotné aj predumytie v ňom. Zisti si pod2a mňa u predajcu, či má isto tá siemenska to svetielko ( čo iste má ) ja by som zobrala tú čo je lacnejšia, lebo sú v podstate rovnaké :-) Len kozmetické odlišnosti :-)
Odpovedať
:-) :-) :-) :-) Dievčatá čo ste kúpili siemensku SN 66L080 poraďte bamburke či má info svetielko o trvaní programu :-) :-) :-)
Odpovedať
@bamburka Ja by som brala Bosch SMV 48m10 za tú cenu super.
Odpovedať
@marta2610 Prečo Boženku práve :???-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@egreska1 No ako by som ja mám druhú Bosch a spokojnosť,čo píšu tá Siemens neni návod no ja som za Božku. :-D
Odpovedať
Takže cez víkend som vyskúšala moju novú UMR .... normálne mi zošla z hrncov moja 17-ročná špina a všetko sa mi nenormálne leskne :-) Síce som mala najskôr mokrý riad, ale potom som prišla na to, že nemám nastavené intenzívne sušenie :-D a včera už to bola parádička, vodu som mala akurát na pohárikoch, ktoré majú vypuknuté dno-takú priehlbinku, ale to už viem, že mám uložiť inak :-) Takže som maximálne spokojná :-)
Odpovedať
@dadikaz A akú si si kupila umr? Aký typ?
Odpovedať
Ahojte dievcata a chlapci ;-) prosim o skusenosti z praxe s BOSCH SMV 69N20 EU, spokojnost ? dakujem
Odpovedať
@egreska1 BOSCH SMS 58N68 EU
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, potrebujem vasu cennu radu, mam vyhliadnutu tuto UMR, ale nie som si podla popisov ista, ci ma zasuvku na pribor. viete poradit? http://www.datart.sk/Vstavana-umyvack...
Odpovedať
@cokoladecka Pravdepodobne nemá, ale je to príliš drahá umývačka za málo muziky =-) Na tie eurá neprimeraná spotreba, pravdepodobnosť že nemá zásuvku na príbor veľmi vysoká až istá, 10 zbytočných programov. To je môj názor, ale koľko ľudí toľko chutí :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?