Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix ale ved si ju kup cez ineternet.. cez kamenny obchod je to predrazene.. radsej pockaj, dosetri a kup si ju hned lacnejsie, ako takto draho A si si ista , ze chces tu tretiu? ja by som brala tu druhu... tu BOSCH SIemens maju zbytocny turbospeed program
Odpovedať
Profilova fotka
Baby,co mate tu siemensku susi A, normalne? Mne sa zda,ze to je nejak velmi mokre,zatial som davala len auto program,ale tam je pisane aj susenie,tak neviem =-) a lezu mi na nervy tie dvere,ze sa furt zatvaraju,len ked povytiahnem kos,to drzia. Navod nemam v cestine,ani slovencine,len v inych jazykoch,no ja mam mm Poliaka,tak navodu po polsky rozumiem :-D
Odpovedať
@deximix @katrin21 Mne prišla 2 dni nazad BOSCH SMS 58N68 EU, len ešte nemám dorobenú linku, vlastne čakám len na umývadlo, tak dnes má byť spojazdnená..............myslím si, že má všetko.....má aj Vario sped, aj Turbo sped, 1/2 náplň, ECO 50, AUTO 45-65, INTENZÍVNY 75, šetrný 40 a predumytie. Taktiež má aj Intensiv zone pre silné znečistenie a Extra sušenie. Kôš je 3-polohový, sklopné priehradky a zásuvku na príbor. A čo sa týka ceny, mala som ju vyhliadnutú v NAY a aj na nete, ale brala som viac spotrebičov a nakoniec sme všetko kúpili v PLANEU - spravili nám cenu ;-) :-)
Odpovedať
@dadikaz Tomu nerozumie dáš link od 495 E,ale ti ju núkajú za 600 E?!Ja si stojím za názorom príspevky zo včera,ale niekde ti bude chýbať 3 zásuvka a na druhej chýba pre mňa nenahraditeľný rýchly program,ale ty platíš ty sa musíš rozhodnúť my tu píšeme len svoj názor.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia v recenziach na skoro vsetky Siemensky sa ludia stazuju na slabsie susenie, neviem preco...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ale mne to pripada uplne mokre,nie ze slabo mokre :-N na starej umyvke som pouzivala 30minutovy,co nesusi a aj ten sa mi zdla suchsi :-D teraz som skuisla iny program,ze ci to takisto bude,no veru moc sa mi nebudu pacit zaschnute kvapky 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 na tretej vraj je vario speed
Odpovedať
@mamusia nestras s tym susenim.ja ju este nemam zapojenu ale dufam,ze bude susit...normalne ti to zostane mokre?
Odpovedať
Profilova fotka
@deximix ale nema rychly pol hodinovy program...
Odpovedať
@mamusia a neskusala si zavolat do servisu co to znamena?
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz takže má zásuvku na príbory, to je super. kolko ta vyšla?
Odpovedať
Profilova fotka
@babula normal mokre,podla mna... Ale skusam este iny program. A aj Tebe sa tie dvierka same zatvaraju? To je tiez dost otravne! :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
oprava to nepatrilo tebe pardon ale deximix.
Odpovedať
@mamusia este neni zabudovana ale teraz sa zatvaraju same,musim vysunut kos,co je dost blbe,ako mam vetrat umyvacku.ale muz mi hovori,ze ked na nu namontujeme dvierka tak tie to zatazia a bude to drzat...tak neviem,mas na nej dvierka?
Odpovedať
@babula Ja medzi dvierka dávam penu,ale nie na holenie :-D ale takú hubku dostať to v drogérii kedysi dávno sme sa s tým umývali. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@babula ahaaaa,no nemam este,bo nemame taky hviezdickovy srobovak ako ide na tie sroby,to moze byt,bo hentak mi to dost vadi,to musim aj nohami pridrziavat,bo sa bojim,ze to vystreli a vsunie kos a porozbija to vo vnutri......
Odpovedať
@marta2610 myslis spongiu?my sa s tym este umyvame... :-D
Odpovedať
@mamusia no ja ked som to skusala otvorit,tiez mi dali dvierka skoro po hube.
Odpovedať
Profilova fotka
@dadikaz @deximix ale ani ona nema rychly program 45st ( polohodinovy), to je dobra vec mať ho...
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia co by ti malo vystrelit? ved dvierka drzia v polohe do akej ich das.. jedine ked su trochu poodchylene,tak na 5cm , tak sa zatvaraju, takze ked ich chcem nechat len poodchylene po konci umyvania , tak vysuniem kusok horny suflik... ked je vychladnuta, tak zatvaram, nemavame ju otvorenu do dalsieho umyvania a v pohode... ale dvierka drza napr. aj v 45st uhle...
Odpovedať
Profilova fotka
@babula to je divne.... mali by drzať...
Odpovedať
@katrin21 zatial nedrzia ale asi fakt preto ze nie su zabudovane
Odpovedať
Profilova fotka
setrny 45 to je program na sklo, to asi nevyuzijete, ja som to nespustila ani raz....
Odpovedať
Profilova fotka
@babula jaaaj, tak to ano, to je preto :) ked date na ne dvierka, tak budu drzať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 oni sa v hocijakej polohe zatvaraju,ajuplne dole :-| @babula tak som Vam to odfotila,prave skoncila na eco programe s variospeed.
Odpovedať
Profilova fotka
Nechce mi poslat foto,skusim neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
@mamusia mas ju zabudovanu aj dvierkami?? inak by sa ti nemala zatvarať, ak su uz na nej dvierka....
Odpovedať
@mamusia ja hladam nejaky link na nejaky servis alebo nieco kde sa da na to spytat,nie je to predmetom reklamacie?
Odpovedať
@babula Ano myslím špongiu. :-D
Odpovedať
@mamusia a mas tam dost lestidla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?