Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 ja neviem poriadne co to je, lebo my to nemame... ale da sa to vygooglit....
Odpovedať
@katrin21 ja som si to nasla na googli, ze co to je, ale som chcela vediet, ze si nemas skusenost s tym, to je to, ze umyvacka si sama naprogramuje aku teplotu, ake mnozstvo vody
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 ta fuzzy logic je fajn funkcia, podla mna je to program auto, senzory zistia ako spinavy je riad a podla toho nastavia teplotu a aj spotrebu vodu majka, z tych myciek co si si vybrala......ja zacnem poslednou Bosch, programy ma fajn, aj rychly, co je podmienka, no ma neskutocne velkuuu spotrebu ]-( ]-( pri 65stupnovom (co moze byt intenzivny) az 21L!!! ]-( a pri eco 17 a pri rychlom 13L.......ja by som ee:( pacia sa mi tie elektroluxky, su skoro rovnake, na stranke elektroluxu som nasla ESL6601RA, tak neviem, ci je to ta druha, a ta sa mi paci, len oni nepisu konkretne ze "rychly program", no mozno na to maju iny nazov, lebo programy to ma vselijake :-) Programy AutoFlex, Eko 50°C, Flexiwash, intenzívny 70°C, hodinový, QuickPlus 60°C, oplachnutie no ak na heureke pisu, ze ma rychly program, tak ma ;-).......a vsetky ostatne parametre su super, dokonca 44dB hlucnost, co je wau:) ...a ta beko je tiez fajn, ma rychly program, okrem inych, polovicnu napln, sice 46dB, len ja tuto znacku nepoznam ani z rozpravania svojho okolia, tak neviem ..... treba si najst recenzie, co na to iny ludia tak drzim palce!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 ja som na BEKO pocula ze UMR maju dobre :) tak asi by som brala tu, alebo ten electrolux :)
Odpovedať
@stanulka76 vies ja nemam ziadne skusenosti s umyvackou, lebo doposial sme nemali, sice som si nasle nejake parametre, ktore by mala mat, ale aj tak je lepsie sa poradit s niekym kto ma o tom aspon trochu potuchy, ak ma umyvacka fuzzy logic tak ona by si mala nastavit mozno aj tu polovicnu napln a podla toho spustit program?
Odpovedať
Treba si dať Heureka.sk zadať parametre a ona ti to nájde. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 nie som si ista, ci na tej nasej mycke je funkcia, ktora sa priamo vola fuzzy logic.....ale podla vysvetlenie co to je, tak na tomto principe pracuje auto program, ktory vdaka senzorom zisti (mozno po prvom oplachu?) ako je riad spinavy a podla toho nastavi cas spotrebu a tym padom aj dlzku programu........polovicna napln je ina funkcia, tu musis zapnut samostatne, ked nemas vela riadu, a skrati ti program ktory das o jeden oplach, u nas je to asi 20min a mozno 2-3L vody, takze tou funkciou mozes aj usetrit ;-) ...... ak ta fuzzy logic pracuje takto pri kazdom programe, len co vlozis riad do mycky a sama si nastavi program, tak to uz je aka inteligentna :-) ..naozaj neviem ako to presne pracuje ...dievcata mate niekto tuto funkciu???
Odpovedať
Fuzzy logic je inymi slovami mnozstevna automatiku, takze to nie je to iste, ako automatika program. Automatika hned na zaciatku zhodnoti, kolko je tam riadu a ako je znecisteny a zvoli si jeden zo standardnych programov. Mnozstevna automatika by mala pracovat pocas celeho cyklu, cize nevyhodnocovat len na zaciatku, ale predlzovat dajme tomu cas umyvania, alebo privod vody upravovat, podla priebeznych vysledkov pocas umyvania. Treba si len uvedomit, ze toto je nepredvidatelny program, lebo ked pustim eco, viem, ze mi to zozerie tolko vody a tolko energie, tu sa to meni a skor by som povedala smerom hore.
Odpovedať
@maj_ka5 ked ulozim deti, pozriem ti to. V sume, aku si napisala, jedine electrolux-aeg, len si este skus premysliet tie specifikacie, ja ti skusim napisat moj navrh a skusime hladat aspon nieco priblizne, ok?
Odpovedať
@maj_ka5 http://www.andreashop.sk/internetovy-... z tvojho zoznamu kludne dvojku a trojku, pridavam este jednu, nemas na nich co pokazit, len skus este najst dobru cenu, to, co si za nu predstavujes ty, je uplne ok. Upresnim parametre, voda do 15l, uroven hluku nizsia casto ako u drahsich, ma rychly, automat aj intenzivny program, tak nie je o com. Prajem stastnu ruku pri vybere :)
Odpovedať
@stanulka76 určite bez panelu....Bosch, Siemens :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tvigy este tu cenu tvigy:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nanika vdaka za ochotu, este sa na to poriadne pozriem
Odpovedať
nam odporacal oparavar myčky elektorlux... teraz wirpulku 4 r. a uz sa nam 2x pokazila .. takze tak
Odpovedať
@stanulka neobmedzená :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tvigy :-) ;-) wau tvigy tak to potom mas aj neobmedzene moznosti!!! (co by sme tu zato niektore dali) ...to bude lahke vyberanie ;-) moznoze ta najdrahsia bude aj najkvalitnejsia.......ale vyse 1000e bosch alebo siemens, to uz mozes rovno rozmyslat aj o miele ;-) ...... urcite sa pozriem, no treba este dopratat, tak o chvilocku
Odpovedať
Profilova fotka
.Chcem Vám zaželať krásne Vianoce, všetku Lásku, Šťastie a Dobro, ktoré nám tento svet ponúka...hlavne veľa zdravia a v novom roku množstvo splnených želaní. Prežite tento čas hlavne v pokoji, bez stresov a zhonu, veď Vianoce sú o pokoji!!! :)
Odpovedať
stanulka76 ďakujem velmi pekne aj ja sa pripájam tebe aj ostatným krásne Vianoce,vela zdravia,rodinnú pohodu a PF 2013.Ďakujem vám za celý rok 2012. 8-) 8-) :-D 8-) 8-)
Odpovedať
Prosím poraďte s umývačkou riadu nemám skúsenosti a chcela by som asi túto http://www.andreashop.sk/internetovy-... . Ďakujem
Odpovedať
@daka122 mne by velmi chýbala zasuvka na príbor kuk na Heureka.sk Bosch SMV 48m10eu. 8-)
Odpovedať
@tvigy Tiež kuk na Heureka sk Siemens SN 66 T 096 950 e,alebo si daj Heureka cz zadaj parametre,vyber potom daj do googla a hladaj na SK. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Toto bude s najväčšou pravdepodobnosťou aj voľba pre nás - dcéru :-)
Odpovedať
@marta2610 ďakujem za radu.........ja mám Elekrolux, :-( preto doporučujem niečo iné ......asi Bosch SMV 48M10
Odpovedať
@tvigy ja som tiež mala vybratu tu bosch, ale potom som tu čitala že je dosť hlučna, a my máme obývačku spolu s kuchyňou. Ale som v koncoch vôbec si neviem vybrať s umývačkou nemám žiadnu skúsenosť :-) takže ani neviem ake parametre by mala mať. :-|
Odpovedať
@tvigy v čom nevyhovuje elektrolux :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tvigy aj ta je dobra, no kedze mas tvigy neobmedzenu cenu, tak som ti vybrala tuto:) SMV59U00EU 44dB, aj rychly, variospeed, polovicna napln, 9L, 0,92kWh, cena od 713e, hlavne koli tej hlucnosti ;-) ;-) ... su dve, ktore su este lepsie, co sa tyka spotreby, no to mi uz vzhladom na tu cenu (skoro 1000 a vyse 1000) pride zbytocne, to uz fakt pohladam miele ...len neviem ako sa vola ta funkcia, co svieti na zem zostatkovy cas, to by bolo pri plne integrovanych super!! a tato ju myslim nema :-( skusim vygooglit pozriem este siemens, no z bosch vyhrava u mna tato ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tvigy takze sa to vola Timelight, ten ukazuje na podlahe zostatkovy cas a aj aky program ide, Infolight, ukazuje len, ze ci mycka ide alebo uz skoncila a ta, co som vybrala ma aj ten timelight!!!:) http://www.pricemania.sk/katalog/vsta... len duufam, lebo na stranke boschu to pri nej napisane nebolo:( tak az ma ten timelight, tak je super a zober tu tvigy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a zo siemensu, vsetko len ovela drahsie, sice este menej decibelov, no zato sa priplaca:( ma vsetko co ta bosch, ale 42db!!!!!!!:) no cena od 999e ]-( SN68T092EU
Odpovedať
Tak treba kvôli hlučnosti aj kuk na Miele. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 dufam, ze raz bude mycka s "hlucnostou" takeho notebooku :-D ...raz si Marti spominala, ze to moze byt aj tym, ze tie vstavane UMR pocut viac ako volne stojace a pritom maju rovnake dB, koli tym plechom :-( .... podla mna mas pravdu ;-) ...mne u tej nasej vadi to, ako pocut tu vodu, ked sa odraza od riadu, ako sa s nim hraje, ak je to lahky plast a podskakuje, alebo velmi hlboky hrniec a ta voda ked sa odraza od dna....ale to so samotnou hlucnostou mycky nema asi nic spolocne, je to proste riadom a jeho ukotvenim :-( ...raz sme dali taku plastovu misku, a po skonceni bola otocena o 180st ....... a to tak pocut ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?