Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@nanika v zime malo,ale v lete denne, pijeme vodu z vodovodu s citronom. mam aj tie lidlacke vone,ale ten citron je uzas ny.
Odpovedať
@atlaska pisala to Martus :)
Odpovedať
tak martu sdik za skvely tip.
Odpovedať
@atlaska Rado sa stalo.Dievčatá skúste aj grep aj pomaranč,veď to nás nič nestojí, :-D :-D :-D Ja mám voňačku ,nie som si istá názvom taká žltá guličková prvé2 týždne super a hoci sú tam ešte asi trištvrte tých guličiek oničom.Fi...ch mám ešte originál zabalenú-nevyskúšanú.Ozaj tie Lidlové 30 ks 1.99e odporúčam,cenovo sa prudko oplatia však mám tam leštidlo však si cucne koľko potrebuje.Takže dievčatá do umývania.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ďakujem, tie vône kúpim, skúsim aj citrón, ale ten mám málokedy doma. A tie čističe do umývačky od W5? čo ty na ne? či radšej Finish? A máš pravdu s jarovými vankúšikmi, rozvonia a odmastí to krásne celú umývačku a o riade ani nehovorím.
Odpovedať
@nanika ked klopotali misky bolo to ine...toto pocut ako ked pracka plaka, ramena som kontrolovala, vseetko ok, viac pocut ako oplachuje a zblnkoce...netusim preco =-)
Odpovedať
@erix ja som práve včera obzerala vankúšiky Jar a nevedela som sa rozhodnúť, sú ok? Pozerala som tie Platinum 80ks boli za 14,90€
Odpovedať
@marianka_21 su nenormalne dobre, nemyslim teraz konkretne ktore jarove vankusiky, ja som mala pomaranc a citron a bola som s nimi 100% spokojna a tu na fore som nikdy zle slovo na ne nepocula, skor chvalu :) Su drahsie, ale pokial je cena 15 centov, myslim, ze vtedy je tak akurat adekvatne kvalite :)
Odpovedať
@macka23 nesla si predtym na inom programe, ked ti to tichsie umyvalo? Ja tiez pocujem umyvacku, ked umyva, najviac ked namaca a potom ked umyva, troska tichsie. A dalej pocut uz len ked napusta a vypusta vodu, to skor pocut potrubie v kuchyni, kedze je napojena na dres. Ak to nebolo ani toto, skus zavolat smer servis, mozno poradia, prepac, uz ma nic nenapada...
Odpovedať
@nanika ďakujem, takže ich kúpim :-)
Odpovedať
@marianka_21 a kde si prosím ťa videla tie vankúšiky? lebo ja som ich dnes obzerala v bille, presne tá istá cena, ale "len" 70 ks. Ďakujem.
Odpovedať
@vvladkaa boli u nás v drogérii /LM/...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marianka_21 aha a asi to nebola žiadna DM alebo 101, ktoré sú aj v iných mestách, že?
Odpovedať
@vvladkaa nie, prevádzkuje ju jedna pani na živnosť, takže žiadna sieť... V Kauflande som ich videla za 17,90 preto sa mi aj cena celkom pozdávala
Odpovedať
Profilova fotka
@marianka_21 platinum som ešte nemala, mala som jar citrón a ozaj super. Riady sú čistučké a umývačka je odmastená a krásne vonia. Ak ti to peňaženka dovolí, určite neváhaj. To moja skúsenosť. x-)
Odpovedať
No baby skoda, lebo posledne dva mesiace boli kus za 15 centov snad v troch obchodoch :(
Odpovedať
@vvladkaa ak si z BA, tak si objednaj cez mall.sk a vyzdvihni si ich osobne. http://www.mall.sk/prostriedky-umyvac...
Odpovedať
http://www.mall.sk/prostriedky-umyvac... tento som kupila v tescu uz s oznacenim finish za 7 eur minuly tyzden. Kedze mam skusenost, ze kvalita prasku a tabliet sa ukaze najskor po dvoch tyzdnoch, tak nepisem skusenost, dominam ten lidlovsky a potom napisem, aky je tento finish. Ja viem, ze je drahsi, ako z lidla, ale ten mi naozaj nevyhovuje :(
Odpovedať
kto mate kartu do metra, su jarove vankusiky 80/96 ks za 11 eur alebo fairy-jar tusim expert za 11,4 eur 100 ks, cena je 11 centov na tabletu :)
Odpovedať
@nanika Boli na to aj české recenzie a jedna pani napísala,že prádlo je čisté???????????!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@nanika Ďakujem veľmi pekne za radu.
Odpovedať
@vvladkaa nz, na to som tu :) Ak mas tu kartu do metra, tak si to kup tam, alebo niekomu z rodiny, ak ma kupit, je to najlepsia cena, aku som kedy videla, oplati sa nakupit aj do zasoby :)
Odpovedať
Profilova fotka
áno, všetkým "metráčom" závidíme :-D kupujte kočky kupujte. Cena je úžasná, vankúšiky sú úžasné. A ja som bola dnes nakúpiť W5 vône aj čističe W5 v Lidli, tak som zvedavá. Ale budem určite sledovať akcie na vankúšiky a potom nabehnem.
Odpovedať
@nanika @erix Baby a sú tie vankúšiky JAR naozaj dobré? Lebo dnes kolegyňa spomínala, že pôjde do Metra, tak som ju chcela poprosiť,nech mi ich tam kúpi a ona bola zhrozená, že sú úplne otrasné, že najhorší prípravok do umývačky aký kedy mala, tak teraz neviem:(
Odpovedať
@vvladkaa mala ti kolegyna povedat, v com su podla nej otrasne. Chyba nemusi byt vo vankusikoch, ale v nastaveni umyvacky. Takze na to by trebalo vediet viac o umyvani v UMR tvojej kolegyne. Ja by som to zhrnula takto. Moja prva umyvacka mi vyblokuvala sol a lestidlo. Ostatne tablety mi neakceptovala, zrejme sa s tym trebalo pohrat, aby sa presne nastavila sol a urcite trebalo lestidlo, nebola som spokojna. Jarove vankusiky sa od tych lacnejsich (finish quantum su o trosku horsie ako jarove vankusiky, ale tiez su drahe jak fras) odlisovali tym, ze mali teda dostatok soli a lestidla, takze som mala riad krasne umyty, pohare vrzgali. Bolo jedno ci som umyla obycajny riad, ci pripeceny plech od kurata, ta davka cistica a lestidla v tej tablete je naozaj neosidena, co sa o lacnejsich povedat neda. Dala som typy na dvoje tablety. Tie original jar ma snad uz tu z fora odskusane kazda z nas a nikto si nestazoval, skor chvalil. Tie druhe, co su oznacene ako fairy-jar neviem, malo by to byt to iste, ale kedze tie sa bezne nepredavaju, nikto s nimi tu skusenost nema. Ja som si nechala otcom kupit prave tieto fairy, ak nebudu mat, tak jar, neviem ci otec dostane kupit, ci nie, ale chcem ich otestovat. To je taka rada ako profesional ostatne prasky z metra, mali by byt silnejsie.
Odpovedať
@nanika No dnes som sa jej opýtala, že čo bolo vo veci. Tvrdila, že riad nebol dobre umytý a umývačka samotná bola špinavá. ale ona zase používa umývačku raz za tri mesiace, nezdá sa mi, že by v tom bola zbehlá. Tak som teda rozhodnutá ich kúpiť, potom dám vedieť, či som spokojná:)
Odpovedať
@vvladkaa tak toto je dobra chobotina. Z nicoho sme nikdy nemali bliskavejsiu a zriarivejsiu UMR ako z jarovych tabliet :) Ak umyvacka zle umyva - mozu byt zanesene filtre a ostrekovacie ramena, v tablete to nemoze byt v ziadnom pripade, lebo riad umyje aj iba obycajna voda bez tablety looooooool
Odpovedať
@nanika nevieš mi povedať aký rozdiel je medzi obyčajnými Jar vankúšikmi a Fairy Jar, ktoré sú lepšie. Pôjdem do Metra a neviem, ktoré mám kúpiť alebo kúpim oboje a odskúšam ...
Odpovedať
@marianka_21 sice otazka nebola na mna, ale mam ich odskusane a Platinum su lepsie.
Odpovedať
@marianka_21 neviem, fairy-jar by malo byt to iste ako jar, len typujem, ze budu asi trocha silnejsie, su v kategorii tusim expert. Ja som ich chcela kupit, ale nasi mi volali, ze ich v metre nemali, takze mi kupili jar citronove vankusiky. Skoda, lebo ako pises, aj ja som ich chcela vyskusat, cena bola rovnaka ako tie jarove. @alzbetae verim ze su :) Tu ide o cenu, ak su jarove vankusiky, nie platinum, za 11 centov a platinum drahsie, ja som nastastie, alebo bohuzial setrilka a radsej kupim obycajne jarove vankusiky, cena nepusti :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?