Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
objednas, oni sa ti ozvu ( nam vzdy hned v ten den, alebo na druhy den), povedia ti, kedy je dodavaňka, ak niec nemali tak nas upozornili, ze napr. 2t budeme cakať, že ci nevadi.... ( varna doska ). Cena je rovnaka ale doprava sa tusim uctuje len 1 na vsetky spotrebice, aj ked ti donesu niec oneskorene, tak uz je to v cene tej 1 objednavky.... Ano, ceny su tam vyrazne nižšie.. preto som aj na prvykrat v živote objednavala cez net u nich :) Platíš pri prebraní tovaru, dostanes normalne bločkek z pokladne, náš bol orazeny razitkom Euronics :)
Odpovedať
@dzusolm http://www.modrastrecha.sk/forum/tema... skus tu, nech sa tu nespamuje
Odpovedať
mate niekdo tuto?Electrolux ESL 68070R
Odpovedať
@tensy mala som podobnu, je ok, len ma drobnu chybicku a to, absentuje suflik na pribor, co je fajn vec :)
Odpovedať
@dzusolm napis im mail, kolko by ta vysli elektrospotrebice. Oni ti odpisu a uvidis. mne dali este nizsiu cenu ako mali na nete. 7 ks je uz dooost vela na slusnu zlavu. Ja mam od nich 3 veci a vsetko prebehlo super.
Odpovedať
Ahojte, tak uz konecne aj ja vyuzivam svoju umyvacku, velka spokojnost len mam jednu vec, mam taku s tym automatickym davkovanim lestidla a zda sa mi, ze po vybrati riadu je tam taky povlak, som zvyknuta na riady co vrzgaju pod rukami a tu je taky akokeby mastny povlak, co robim zle? z vyroby je nastavena ako ma davkovat lestidlo, mam to zmenit? vopred dakujem inak budem dosmrti dakovat tomu, co umyvacky vymyslel:-)
Odpovedať
@monciky Akú značku máš.Autom.dávk.leštidla máme všetci či nie?Skús pridať na stupnici leštidla nejaký ten dielik viac.A ešte napíš čo si tam dala aké prostriedky.Aj ja velebím toho čo vymyslel UMR.Tiež som banovala,že som si ju dávno mala kúpiť.Nikdy opakujem nikdy ten riad v ruke tak neumyjeme ako v UMR.Prádlo tiež neperieme na potoku.
Odpovedať
@marta2610 mam tuto SIEMENS-SN66M095EU teraz nevim ci je tam lestidla vela aleco co jej vadi, ale ten riad je taky divny pouzivam na striedacku finisch, tekuty somat, tablety jar, podla toho aky program ide, lebo mam 20 min. a pri tom sa mi tablety nerozpustia, tak tam davam tekuty somat alebo jar tablety
Odpovedať
@monciky co ti ja viem? Ja som pri tabletach v zivote nedavala este aj lestidlo :) Prva umyvacka mi sama vyblokovavala sol a lestidlo a do tejto som ho nedala, kedze pouzivam tablety all in one. Ja by som sa s tym skusila pohrat, lestidlo bud dat na nulu, ak nezaberie, tak skusit dat o stupienok viac, ako to mas nastavene teraz. Lebo problem moze byt aj v prilis vela lestidla, aj prilis malo...
Odpovedať
@nanika Použivaš tablety all in one??To je všetko v jednom.Ja používam 3 in 1 a leštidlo mám stále v UMR a keď si vypýta tak ho doplním a vlastne keď sa míňa to znamená,že ho je tam treba.
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna, baby, all in one a 3v1 je to iste :) sol, lestidlo, saponat :)
Odpovedať
@monciky Teraz som študovala tvoju UMR a si predstav,že tá tvoja v D-teste bola na 2 mieste a má aj hyg.plus to by som radila dievčatám ktoré budú mať bábo.Na prvom mieste bola Bosch SMV 69M40EU.Takže skúšaj to leštidlo ako tiež radila Nanika bol by v tom čert,aby neumývala dobre.Písali to bratia Česi.Že vraj spotreba vody cca 7 litrov atď.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dzusolm skusal si pisat do boschu? ja objednavam sice len 4 spotrebice, ale vobec mi nevysli cenovo v ustrety a este si aj zapocitali za cestu 20e dovoz :-N rozdiel oproti inym ponukam bol cca 1000E :-N
Odpovedať
@luciferova nie tam som neskúšal a zrejme ani nebudem po tvojej skúsenosti. Ja ale nejdem brať všetko od jedného výrobcu, bude to kombinácia bosch, electrolux, LG a siemens (od každého niečo).
Odpovedať
@dzusolm aha. tak skus jeden obchod, mozno budes spokojnejsi. len ja som tak dopadla, ze nemaju vsetko a cena zavisi od momentalneho kurzu a ktovie aky bude o 2-3t ked dostanu od dodavatela tovar, takze tiez som nepochodila :-N inak este k tej pracke som chcela, ja mam tusim 6 kg, 2 rocne dieta a niekedy mam nervy, lebo potrebujem oprat len par akutne zaspinenych veci (oducame od plienok :-D) a nenaplni sa mi kazdy den pracka. ale zase pri 2 detoch to asi hrozit nebude. moja rada - co najvacsi objem ale aby to malo aj polovicne pranie, resp. automatiku, ktora rozpozna, kolko tam mas pradla a podla toho pusta aj mnozstvo vody.
Odpovedať
Mám susedku ,ktorá nemá veľa peňazí a bola za mnou,že sa jej páči Electrolux ESL 63010 226 e jasné že to je super cena nemá Zásuvku na príbor ,recenzie sú vcelku dobré,ale predsa má ju niekto kúpila by si si ju znova?Ďakujem za vás čas.
Odpovedať
@luciferova tá práčka čo sme pozerali je taktiež na 6kg a je to automatika, takže aj keď nie je plná práčka tak voda sa naplní podľa kg, prášok ale treba dať odhadom. Niečo pokúpim asi cez net a niečo u nás v LM v kamennom obchode dali mi najlepšiu cenu na umývačku a chladničku.
Odpovedať
@marta2610 Marti, ak si odmyslim tu spotrebu vody a ze nema rychly cyklus, teda aspon som tu info nenasla, asi by som mala pri takej -asi starine- strach, ci dobre umyje :( Ale tak jasne, ze za tu cenu nie je o com :)
Odpovedať
Skus tak. A este v datarte boli ustretovi ;-) ale tych si nechaj na zaver, ked budes mat pozistovane ostatne veci, lebo ich cenova ponuka je platna len 1 den ;-)
Odpovedať
@nanika Ano aj ja som si všimla,že spotreba 16 l a že nemá rýchly program,ale vieš tam je absencia e.Preto som chcela vedieť či ju niekto nemá.
Odpovedať
@marta2610 ja som s nou velmi spokojna, som rada, ze obstala na tak dobrom mieste, ale aj ostatne su dobre....., ci uz electrolux, bosch a pod. ja som poprosila manzela, znizili sme lestidlo a je to dobre, uz aj pohare su bez toho povlaku, ja sa s nou len ucim robit, stale nieco objavujem a navod mam stale v kuchyni na parapete:-) dakujem velmi pekne za radu:-)
Odpovedať
@monciky Na to je táto stránka za ktorú som aj ja povďačná,všetci sa učíme ,presne ako píšeš treba sa pozrieť do návodu na to je to.Takže nech sa ti darí a do umývania. :-D :-D :-D
Odpovedať
@mirec1 Môžem sa spýtať akú Elektrolux umyvačku máte?
Odpovedať
Keď umývačku tak Bosh.....vlastne preferujeme vo všetkom boschky :-) ale po skúsenostiach si do domu už kúpim 45cm, myslím že bohato stačí pre nás dvoch, tú 60tku je niekedy problém naplniť, takže aj keby sme sa náhodou ako rodina rozrástli ešte stále si myslím, že bude stačiť ;-)
Odpovedať
@jasminkaj Viem,že sa nepýtaš ale ja za seba 45 iba zadarmo.
Odpovedať
@jasminkaj nemas program na polovicnu napln?
Odpovedať
prosim vas tato ma polovicnu napln? http://www.andreashop.sk/internetovy-...
Odpovedať
@nanika len tak nahodou nevies kde by som staiahla navod k umyvacke? poslali mi totiz v polskom jazyku :-p
Odpovedať
@mima1 uz mas doma? no asi len na ich oficialnej stranke tej ktorej znacky. nenasla si tam?
Odpovedať
@luciferova hej uz prisla :-) skusim este tam.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?