Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@mima1 mimi, brala si bosch? bosch.spotrebice@bshg.com ak ano, napis sem, behom dna ti ho poslu na mail. Ja som zasa nemala k fagoru, ale nasla som si na nete. U boschu si netreba komplikovat zivot, ked napises, za chvilku to mas aj bez namahy. Ak to nebol bosch, skus na ich oficialnych strankach, teda vyrobcu, ako pisu baby, ale u nich nemam skusenosti, ci aj nejaka reakcia bude a ako rychlo :( Pripadne zadat typ do googlu a k tomu pripisat navod a mozno najde.
Odpovedať
@nanika ano zatial som kupila dva spotrebice a su bosch. no pri pracke prisiel navod v sk a pri umyvacke pl. idem vyskusat. dakujem za radu :-) velmi si mi pomohla aj s vyberom
Odpovedať
@luciferova Čo som čítala podľa mňa nemá má ale Vario Speed to znamená úspora času,ale pri tomto programe spotreba energií ide hore.Ako si mohla čítať aj môj príspevok vyhrala v D-teste 1.miesto.No a k cene daj si do vyhladávača Bosch SMV 69.............. a vyhodí ti zoznam int.adries kde ju predávajú a ja som ju našla za 604,64 e.To je trošku??!!!! iný rozdiel Pri výbere si treba nechať čas trocha sa s tým pohrať .Dievčatá nech napíšu či vôbec používajú ten 1/2 program,ja veľmi málo skoro vôbec.Máš tam ten 1 program taký rýchly podľa mňa je super.
Odpovedať
@marta2610 hej viem, ze sa da zohnat aj lacnejsie, to bol link len kvoli prehladnemu popisu. Skoda, mozno tu polovicnu napln nevyuzijem nikdy, ale chcela by som ju mat. Mam vybranu inu boschku, ale tato ma zaujala kvoli spotrebe (6,5l), co je fajn. Len rozmyslam, ze objednam az po vianociach, mozno budu lepsie ceny, co myslite?
Odpovedať
toto by zaujimalo aj mna. ci pockam ze budu aj na nete este lacnejsie alebo na nete lacnejsie nebude? este chcem indukciu a trubu. nakupoval niekto po vianociach? @luciferova
Odpovedať
@luciferova Keby som si ja vyberala bola 1 a to hovorí za všetko.A ceny hore-dole ťažko povedať oni vedia,že teraz sa dosť kupuje sú akcie,ale po vianociach bude kúpyschopnosť nižšia takže????
Odpovedať
Takze? :-D
Odpovedať
@marta2610 takze?
Odpovedať
Ja polovicnu napln nevyuzivam, lebo pri 5 osobach v domacnosti ide nasa 60 cm kazdy den, ak nevarim a sme o chlebe, tak raz za dva dni. Neviem, co to spravi s vodou a s elektrinou pri polovicnej naplni, ak by to bol velky rozdiel, tak sa tym padom 60 oplati aj pri dvoch ludoch, ak byvaju napriklad rodinne nedelne obedy so zvyskom rodiny, ale to len tak teraz spiritizujem :)
Odpovedať
Kazdopadne, nesurim, linka bude aj tak v januari...
Odpovedať
@nanika my sme zatial traja...
Odpovedať
@luciferova Ahoj ja som sa rozhodol pre BOSCH - šírka 600mm, vstavaná, s predným panelom. Kupoval som ju už teraz nakoľko je to údajne starší model a na sklade majú už iba zopár kusov. Takže po vianociach by už nemusela byť. A potom opäť vyberať vhodný model..... samozrejme novší a drahší. Takto bude doma a je po probléme. Kuchynská linka bude taktiež až začiatkom budúceho roka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katrin21 @nanika Ahojte takže po Vaších radách a odporúčaniach som nakoniec objednal umývačku BOSCH SMI59M05EU. Tento týždeň by mala prísť. Hádam bude spokojnosť. Tak Vám teda ešte raz ďakujem.
Odpovedať
@dzusolm cislo mi je povedome, urcite je ok, drzim palce, nech vsetko prebehne ako ma a nech umyva ako diva :)
Odpovedať
kedze kupujem cele vybavenie elektrosp.do kuchyne,uz mam taky chaozz, najskor ma zaujala umyvacka riadu Bosch SMI69M55EU s panelom z vonka cenu som nasla naj 624 eur ale velmi ma zaujala W so 6 zmyslom Whirlpool ADG 6240 FD integr.panel cena 324 eur po poriadnej zlave teda ma velmi zaujimave funkcie tak teraz neviem...momentalne sme dvaja...cize sa bude pouzivat menej obidve su 60 tkym http://www.mall.sk/eco-umyvacky/whirl... vase nazory,skusenosti...citam spetne ale som uz z toho :-p :-p :-p
Odpovedať
Čítaš spetne??!!! ale zle ináč by si tú V......u ani zo srandy.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanko25 WHP urcite nie!!!!
Odpovedať
Na strane 133 som písala,že na 1.mieste v D-teste bola UMR-Bosch SMV 69 M 40 EU treba porovnať ,treba sa s tým pohrať nie je to na 1-2 roky.Čo si písala aj teraz vyššie má tiež veľmi dobré parametre dobrý výber prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
mne ma dnes prist Siemens SN66M095EU, nema ju niekto? Nasla som ju za 621+18dovozne .... snad budem spokojna so svojou prvou umyvackou :)
Odpovedať
Dakujem, som si premyslela Whir. teda urcite nie...tak teda Bosch bud SMV 69 M 40 EU alebo SMI69M55EU len ktovie kedze byt sa preraba a kuchyna bude bud.rok,januar...ci kupit teraz alebo este pockat?? a to idem kupovat vsetko do kuchyne... :-| :-|
Odpovedať
rozhodla som sa pre Bosch SMI69M55EU
Odpovedať
@ivanko25 vies, to ti nik neporadi, ci si kupit teraz a obchadzat ju, ci neskor. Nemam tusenie, ci este bude k dostaniu aj neskor, alebo ci ju dostanes neskor lacnejsiu. Kiezby som tak vedela vestit :) Ale vyber je dobry :)
Odpovedať
@ivanko25 ja budem mať kuchyňu tiež až február - marec, spotrebiče povyberané, ale ešte čakám :-)
Odpovedať
@nanika tak som bola rozhodnuta ihned...len ta whir.ma zmietla,ale dobre ste ma zrusili :-)
Odpovedať
Ahojte, chcem poprosit o nazor na tieto dve umyvacky... Vidim rozdiel len v spotrebe vody o 2 l, co mi nepride az tak hrozne a v spotrebe energie. Co mi poradite? Nemam moc cas citat vsetky prispevky, moje hyperaktivne dieta mi to nedovoluje :-| Zariadujeme cely domcek, tak neostava dost financii aby sme mali vsetky spotrebice podla nasich predstav ;-). Dakujem. http://www.elektroonline.sk/electrolu... http://www.talkive.sk/index.php?page=...
Odpovedať
@kikus29 uzi si ten cas, ked mas to dieta len jedno, pockaj, kym pribudne dalsie, to si budes trieskat hlavu, kolko si mala volneho casu :) Electrolux som mala umyvacku, nebola zla, dokonca mi je za nou smutno :) Treba si premysliet, ci by si radsej nechcela umyvacku so suflickom na pribor, miesto priboru v kosiku v dolnom kosi, ktory ti tym padom zabera miesto na vacsi riad. Okrem toho sa pribor v sufliku lepsie umyje. Neviem, co je pre teba pri umyvacke dolezite, ale podla ceny myslim, ze hladas priemernu kvalitu za nizsiu cenu. Neviem, aky si si dala financny strop, toto je taka zakladna, povedala by som verzia par rocna. Ja by som dnes uz brala inu znacku, z tych kvalitnejsich, ale ako som uz pisala, tak chapem, ze rozpocet nepusti. Podla tych linkov neviem tie umyvacky velmi dobre posudit, teraz nestiham, ale pokial by sa na to nepozrel niekto iny, behom dneska ti to pozriem lepsie - nevidim tam totiz typy programov...
Odpovedať
@ivanko25 no, povodne som chcela hodit nieco skaredeho, ale dalo by sa povedat, ze kazdy mame vlastny rozum a kupime si aj tak podla seba a presviedcat niekoho, ze kup si normalnu znacku nebudem :) My sme tu uz popisali toho dost, aj ja som na par veci mozno zmenila nazor, toto vela bab, co sa pyta na umyvacky za sebou nema, tak do vas nebudem rypat. Celkovo si myslim, ze si sa nakoniec rozhodla pre dobru umyvacku, aj ked do nej clovek nevidi a vadny kus moze byt aj u miele :)
Odpovedať
@nanika tak to je pravda...pracujem ako opatrovatelka v AT a tu rodina ma 15 r.miele vsetko...umyvacka jedna basen,absolutne riad neoplachujem nic,proste ho tam supnem,ani velmi nehuci v pohode, akurat im odisla susiscka zn.miele po 12 rok. tak maju Bosch a tak isto aj pracku. ked ju budem mat tak potom pridem na jej chyba a plusy,myslim ze tych plusov bude viac :-)
Odpovedať
@kikus29 Ty chceš vstavanú?Alebo môže byť aj volne stojaca?
Odpovedať
@marta2610 chcem vstavanu, s displejom vpredu. poradte
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?