Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 nechapem.. akoze jeden vankusit vyjde 1e? nech si ho nechaju... to sa mi zda prehnane, aj ked je v akcii tak je to stale vela , zlate dobre tablety W5 , 40ks za 3e :-D
Odpovedať
@katrin21 kedze mam zmakcovac vody a vodu tvrdost 5, nepotrebujem davat vela cist.prostriedkov, pracka je nastavena na 15ml gelu na pranie, prasku do mycky davam tiez malo, tableta je velka. Ono to citit aj na samponoch aj na geloch na ruky, treba ich velmi malo na umytie,inak ich nevies zmyt, aj navstevy to pozoruju,ked pridu z wecka kazdy ze neslo mi mydlo z ruk zmyt. Kym sme sa nastavili na mnozstvo samponu tak sme zmyvali a zmyvali hlavy do nekonecna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska to fajt, taky rozdiel? sranda :)
Odpovedať
@atlaska Preto by som si kúpila prach do umyvačky.Dievčatá toto fórum je o umývačkách navrhnite nejajú skratku nechce sa mi písať dookola umývačka.Ja som na jednej stránke a tam veľa píšeme o našich mužoch tak máme skratku MM akože môj manžel.Ja navrhujem iba UMY.Navrhnite a potom budeme vyberať. :-D :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 Ja som nepísala že 1 ks stojí 1e,ale že to majú v 101 Drogérie.Práve to som písala,aby ste si všímali koľko stojí 1 ks.Na cenovke je uvedené cena za 1 ks,alebo cena za 1 liter,alebo cena za 1 kg to si treba všímať. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 jaj, ved to ja si vsimam celkovo pri vsetkych vyrobkoch :) cokolvek kupujem, aj mačasie žradlo :-D.... a ta ja jar je teda pekne draha, co som videla ceny...
Odpovedať
@katrin21 ale tak zasa ako @marta2610 pise, ked ju pouzijes, riad je ako z reklamy looooooool Da sa, ked je akcia :) Bezne by som ju nekupila. Skoda, ze jar nema zvlast sypane prostriedky, teraz si musim rozmysliet, ktore casom kupim. umy - moze byt :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika tak neviem, videla som ju teraz v akcii a aj tak je to drahe.... :-D
Odpovedať
V nedelu vecer som poslala mail-reklamaciu na pokazenu umyvacku whirlpool, dnes ju uz aj opravili. Udajne tablety su silne koncentrovane a tym ze napenia vodu, sposobili nedostatocnym chladenim odstavenie nejakej termoochrany, cim bolo treba vymenit cely vyhrevny system. Okrem tejto umyvacky na chalupe mam aj doma umyvacku, uz 12 rokov Gorenie, pouzivam len tablety. No po poslednej skusenosti asi budem musiet urobit krok spat a vratit sa k sypanym prostriedkom, ktore su udajne menej agresivne a zaroven menej komfortne.
Odpovedať
@katrin21 no ako sa hovori, ja nie som taka bohata, aby som si mohla dovolit kupovat lacne veci. Uz som sa riadne popalila s tymi akciovymi powerball, radsej si vzdy pockam na akciu a kupim bud jar, alebo quantum, ci ako sa volaju.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika to ani ja nekupujem...ale proste zostavam verna W5, ktory nam umyva upplne ukazkovo za super cenu :)
Odpovedať
@katrin21 mne tak dobre neumyvali, ani dm, tie si sestra chvalila.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nanika mozno to nebude uplne tabletami ale mozno umyvackou alebo inym nastavenim. Ja pouzivam tiez W5 a to ze mame pohare zatiahnute to sa podarilo od Clever tablety. Ale nas to nejak moc netrapi. Inak W5 nam umyvaju porovnatelne s Finish alebo Somat. Mozno aj program ktory pouzivas.
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ja nejako pokial tieto dobre umyvaju, ani nemam potrebu skusat ostatne :)
Odpovedať
ono je to urcite typom umyvacky a zaroven tvrdostou vody.
Odpovedať
@katrin21 Prosím navrhnúť skratku viď hore príspevok Dík.Ty si kedysi písala,že tvoja sestra alebo kamoška má Miele aj ona má problém s tabletkami,alebo čím to je?Ja nemám problém to iba reagujem na príspevky vyššie.
Odpovedať
@s_mart ja som na komfort pri tabletach neprisla, kupujem prasok v igelite, presypem do plasatovej flase, tu mam pri smetnom kosi, vyberem,nasypem do nasypky zavrem ju a zapnem mycku, flasu od Somat prasku prasknem ku kosu. Navyse pri nizzsej teplote sa mi tablety niekedy nerozpustili uplne. Tiez mam teraz prasok W5, myslim ze 3,5€ je uplne super cena za 2kg prasku.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 hej, segra ma Miele, ale problem s tabletami nema.... Ona pouziva len tablety :) Neviem, ci nehovorila, ze Somat sa jej moc nelubi, ale neviem teraz presne uz... bolo to uz davnejsie..ale isto viem, ze pouziva tablety :) Skratka? neviem ,UR, alebo UMR ako umyvacka riadu? neviem.... tak nejako... ale prisposobim sa vacsine :) alebo UMC?
Odpovedať
@katrin21 UMR by bola dobrá skratka čo ostatní vravíte???
Odpovedať
Profilova fotka
Ja môžem odporuit Whirpool ale myslim že aj elektrolux a Bosh su velmi dobre osvedcene znacky :) A co sa tyka umyvacich tabliet odporúčam calgonit quantum alebo tablety jar ale tie su dost drahé.
Odpovedať
UMR je super a @renculiatko whirpool po osobnej skusenosti nikdy viac
Odpovedať
@adrianal Súhlas.W-nestraš!
Odpovedať
Ahojte, vie mi niekto odporučiť umývačku riadu so šírkou do 45 cm? Ďakujem
Odpovedať
@hoblinka1 co po nej chces? Mas nejake specialne poziadavky? Financny strop?
Odpovedať
Profilova fotka
@hoblinka1 presne, zalezi co od nej ocakavas. My mame 45cm Siemens, model neviem ale z tych co maju skryte ovladanie bola v sirke 45cm jedina. Som velmi spokojna, je uplne ticha a aj ta sirka mi vyhovuje. Niekedy sa stalo ze riad nie je tak dobre umyty, ale to bolo ked som experimentovala s tabletami rozneho druhu. Najviac sa mi osvedcili Calgonit ci ako sa volaju :-)
Odpovedať
@nanika Aby umývala!!! :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 a cena? Chces samostatne stojacu, alebo zabudovatelnu? Ak zabudovatelnu, tak s panelom z vonka, ci dnu? Biela, ci nerez? Tak, ak na toto odpovies, plus povies strop, tak nieco najdeme. Ja by som odporucala bosch - orientovala by som sa podla spotreby vody, ci mas deti a chces detsku poistku. Ak si doteraz umyvacku nemala, odporucam, aby mala rychly program, pripadne samostatny oplach. http://www.andreashop.sk/internetovy-... http://www.pixmania.sk/sk/sk/11046379... Ta prva je priklad nerezovej, druha je s dobrymi parametrami za dobru cenu :)
Odpovedať
@nanika To aby umývala som ti ja poslala. :-D :-D :-D
Odpovedať
@hoblinka1 Ani pri veľkej snahe nevojde 60 ???
Odpovedať
Ešte som zabudla.ja som už tak pohodlná že tam dávam plech z koláča umyje pekne.Ono píše sa síce že lepšia 45 ako žiadna ale?????
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?