Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pockat sharin ale tam je ze akakolvek ponuka sluzieb bude zmazana ...
Odpovedať
ahojte kočky a feši :-) aký bol víkend?
Odpovedať
aqua: skus napisat spravcovi, ze za akych podmienok mozes inzerovat svoje sluzby .... je to asi najschodnejsia cesta, hlavne ked uvidi zaujem z tvojej strany :) gabi: ahoj... vikend ako vzdy bol kratky :-|
Odpovedať
kratky? a si teraz v práci pri tej "milej" pani? :-S
Odpovedať
gabi: jo... naucila som sa bavit sa len a len o praci... radsej.... len teraz som dostala vcelku zaujimavu pracovnu ponuku... pockam kym pride manzo domov a zasadne rodinna rada.... len co mi tam nevyhovuje je 8h denne a u nich...
Odpovedať
ale pokiaľ je to ohodnotene podľa tvojich predstáv tak by to ani nemuselo vadiť,hm? ale sa dohodnuť že ano 8hod. ale 2-3x do týždňa... skus :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin toz aj tak nic, maju tam nejaky fatal error :))))
Odpovedať
gabi: ohodnotene je to praveze velmo dobre.... skor by mi vyhovovalo ze ok, denne ale dajme tomu 6 hodin... a ked bude treba potiahnut dlhsie, ze bude roboty dost, tak ok... ale opat len max 8h denne aby to bolo...
Odpovedať
bell: mne porada ide... ona asi sem-tam vypadava..
Odpovedať
Profilova fotka
akoze aj mne ide, ale nevlozim tam inzerat - maju tam nejaku chybu na serveri :-|
Odpovedať
aha :) lebo neviem ci to je netom tu v robote, alebo chybou tam, lebo niekdy mi nejde porada, niekedy nieco ine... bell: mam uz aj cca daky napad s tou kupelkou nasou... skusim to dako nakreslit a pripadne skor odporucas obratit sa s tym na "kolegu" hasacisko? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: asi radsej na hasaka, ja nemam na kupelne tilery :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sharin, uvidíš ako zasadnete dnes poobede :-) no pokial je to zaplatene naozaj dobre tak ja by som nevahala.. ak je aj kolektív o niečom inom .. ;-) bell ako pc? už nevcucava slova? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz ee :) ale stala sa za vec ... strasna ... asi si budem musiet kupit v ikea dvierka na kniznicu ... nikde ich tak lace nezozeniem ... ale kniznicu si musim dat spravit, tie moje kniziska by ta ikeacka neuniesla ...
Odpovedať
ale no teda :-D
Odpovedať
bell: neveriiiiiiim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sa mi nesmejte :-(
Odpovedať
bell my sa nesmejeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne ... budem sa musiet poradit s najvacsou odbornickou for ikea violetkou ... ked ma take stastie na akcie ...
Odpovedať
Profilova fotka
wau prisla mi dlho ocakavana kniha, zase mam co citat :)
Odpovedať
caute, caute..halsim prichod do SC- asi 20minutiek..konecne domaaa..ale len do zajtra vecera
Odpovedať
Profilova fotka
vio caf
Odpovedať
vonku je taka kosa =-) esteze sme uz doma :-D
Odpovedať
cau Kati, cau Zuzi.. Co je noveho?
Odpovedať
vio..my sme mali volno,kedze napadal sneh :-D co noveho ste porobili na dome?
Odpovedať
Takmer sa dolepil obklad k linke, chyba uz len malicko..neskorsie pridam fotky..ja som spárovala jednu stenu sama- bola to zabava. Je to piplacka s tymi 10x10 obkladackami.
Odpovedať
Profilova fotka
vio, pocuj ty sa vyznas v ikea, kolko asi maju nosnost tie ich kniznice? a ktore su take najlepsie?
Odpovedať
ja mam Billy kniznice- dubová drevená dyha..vsetko vratane nosonosti polic v jednotlivych knizniciach zistis na ich stranke. Ja som kupovala klasiku, ktoru vyrabaju vyse 40 rokov myslim. Daju sa dobre kombinovat- klasicky styl- vela dvierok - plne, sklenene, hlinikove, nadstavce, kniznice su roznych rozmerov- aj rohove.. daju sa primontovat k stene, aby to deti nestiahli, ked sa splhaju, no a este vzadu maju vyrez, aby pekne prilahli k stene nad podlahovu listu. Ja v nich mam hromadu tazkych knih..a drzia dobre. Aka kniha ti prisla?
Odpovedať
vio..takze budes mat pekne skusenosti s chlapskymi pracami :-) my budeme asi vyberat vacsie obkladacky,kedze s tymi malimy je prplacka :-N na strednej skole sme mali znacnu cast budovy mozaikou spravenu..este dokonca nejaky konkretny obraz,vzor,tam bol..takze neuveritelna zabava to musela byt :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kniha Nabytkove umeni, vybrane kapitoly z historie. je to o dejinach nabytku od stareho egypta az po myslim 70 roky 20 storocia :) strasne dlho som na nu cakala, uz sa tesim az sa do nej zahryznem vecer v posteli
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?