Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Ahoj Lindus- kdes byla?? :-)) Co ja viem..ak vsetko pojde dobre, tak az v oktobri.
Odpovedať
Profilova fotka
tak super :-D :-D :-D nejak nestiham ale uz sa polepsim...ideme si aj doma zaviest net tak budem tu castejsie aj vecer.
Odpovedať
no super! Zuzu- bell tu pisala, ze este by nechcela dalsie..ked mala moja 18mes. tiez som nad tym neuvazovala, ale oni idu tak sialene dopredu, ze o pol roka su tie deti uplne ine- vyspelejsie. No a to bude mat mala takmer s mesacnym rozdielom uz 3roky, ked by to teda eventualne malo prist. Mam ale strach- to by som klamala, ze nie. Zo vselicoho mozneho, ale babatko chce ist do veseleho bruska, tak ako mam motto v pase..hakuna matata.
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to bude fajn sa tesim ako to budeme s tebou prezivat.....a nad menani si este asi nerozmyslala? :-D Mala ti bude pomahat a bude velka sestra :-D
Odpovedať
Nad menami ja priebezne rozmyslam uz od porodu prvej:-) Podla akehosi cinskeho kalendara by to malo byt zase dievca.. ;-) Tebe sa ake pacia? Tusim budem zase chodit na koníka
Odpovedať
Profilova fotka
mne dievcenske Ela a chalanske neviem :-)
Odpovedať
s chalanskymi menami sme aj my mali stale problem..nijake nam az tak nesedolo..asi preto mame babu:-)) Mne sa paci aj kombinacia Kristínka + Klárka..Alebo mozno po tatinovi Romanka..no mozno aj ta Terezka, co sme ju v zavere vyradili a dali sme Kiku. Tazko povedat..este je to dalekooo a vselico sa moze stat
Odpovedať
bre ranko baby..tak dnes poctivo do prace ideme :-S cez noc nenapadol ani len centimeter snehu :-| muma..no ja si budem chodit na svk pokocikovat..ale vidim to az na taky rok 2012 :-N :-D vio..ja mam tiez vybrate len dievcenske mena..chlapcenske akosi nie..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja pridem do anglicka..inak ak sa podari tak budeme na velku noc v londyne :-D
Odpovedať
no teda..tak si tu potom uzite..my zrejme tiez budeme tu..na 90% a mozno aj viac..
Odpovedať
Lindus a mna- Kinderko dva v jednom, s malou Kikou by si nevzala..? :-D Idem na navstevu ku kamke so synom..dnes nas este asi caka kupa storocia v Ikea, manzo o hodku uz bude klusat na akciu na kozene kreslo..
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa mozno stretneme ved londyn je tak maly :-D ....evi jasne ako prirucnu batozinu
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja idem do tej prace..poobede sa mozno ozvem..potrebujem ist cosi kupit a asi pojdem dnes..
Odpovedať
ahojte kočky :-) evik, zo srdca gratulujem x-) bell, aké bolo čítanie? 8-) sharin, tak ako dopadlo zasadnutie ohladom práce? dufam,že k tvojej spokojnosti ;-) lea,muma aký dník vás čaká?
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem všetky kočky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte baby a chlap k menam ja som mala vybratu terezku a keby chlapec tak viliam sharin nedaj sa:) klepni babu gabi: to je uplne uzasna kniha ... dokonca som trochu pozmenila nazor na ikeu, pretoze predstavovala dolezity vyvojovy medznik v oblasti vyroby a predaja nabytku - skoda ze si tu kvalitu neudrzali ... rici: nepochvalil si ma, to co ma byt? :-D :-D
Odpovedať
ja by som mala skôr vybrane mena na chlapca ako dievča... asi preto,že by som chcela prveho chlapčeka x-) bell, no vidíš kto by to kedy povedal že ikea ma takéto zásluhy ;-) a zmena názoru je povolená :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte bella inak viliam je aj moj typ aj ked nikomu sa nepaci a moj manzel chce terezku..tak uvidime ako to skonci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bell" ospravedlnujem sa len som včera nestíhal
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :)
Odpovedať
baby..tak neuverite..nase skoly su dnes opat zavrete..ako som prisla,tak po dvoch minutach som aj sla naspat..takze sa s manzelom planujeme prejst kuknut nejake latky..a potom oddych..ani kurz vecer nie je teda,alebo nejdem,kedze skola je zavreta..
Odpovedať
no lea ty sa máááš x-) pekne si užite volno aj s manželikom :-)
Odpovedať
Lea a to kvoli tej akoze 20 cm kalamite, co hlasia z Londyna? Ze do prace pricestovali len Poliaci, Slovaci a Cesi.. :-D :-D
Odpovedať
avik to fakt? :-D :-D
Odpovedať
hej, bolo to na Markize, ako pikoska..ze prisli len tí, co maju skusenosti aj s 1,5metrom snehu :-D
Odpovedať
to je komedia :-D a inak dnes sa ako cítš? čo manžel povedal na spravu?
Odpovedať
no my sme ani tych 20cm snehu nemali..a dnes to bolo trocha namrznute.. ale zas je to take srandove..pre nas,co sme zvyknuti na vacsie mnozstvo :-D
Odpovedať
Gabi, manžel bol vyškerený ako lečo- on ma ukecal, že už sa nemôže dočkať, či som, ci nie..no co..objimal ma, tesil sa, uz rozmyslal, co to bude az to bude a siel spat az po polnoci..ze nemohol od toho zaspat. Rano mi ani kavu nechcel urobit, ze uz by som nemusela :-D :-D A vecer si ulial domacej slivovice, ze na nase zdravie!!! No bol zlatý:-) Este ma pobolieva brucho..take tlaky.a da sa mi hajat. A vobec nemam chut jest..co je skor raritka u mna:-) A bolo mi aj tak tazko od zaludka..
Odpovedať
evik, to je zlate x-) na toto sa teším... už to vidím ako sa budem skumať :-D :-D
Odpovedať
no hej, povedala som vecer, ze test urobim teda- az tak podskocil!! Ze ma malej napustit vanu, nech nas neotravuje, kym sa vycikam a otestujeme, nech sa tam bavka..takze som testovala v kupelni na pracke, kym mala sa kupkala a manžo stal pri mne a ratal cas a kukalna papierik..ja som sa potom rozrevala, a on ma tam zacal objimat a stiskat a dokonca!!!si klakol a objal ma kolo pasa. Prvy test s Kikou som si robila doma sama, ked bol pracovne na vychode na tyzden a tyzden som to v sebe dusila, kym prisiel..lebo som nechcela po telefone.. ale vidim o co som prisla:-ˇ)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?