Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • ver tomu Kati, ze hej! Mozaika je hnus🙂 Nastastie teraz su nalepovacie platy.
    My mame mensi rozmerr, lebo kuchyna je mensia..

Zuzi, ta kniha musi byt super🙂)
    Je pekne mat nejakeho konicka.

baby, zajtra rano robim tehu test..ale tusim vysledok..

• vio..a aky by mal byt vysledok? 😬

• Sponzor fóra
  • asi dve ciarky ..mam takeho tusaka..manzo ma nahovara si ho spravit uz teraz vecer, ale je nevieeem..ako potom zaspím🙂

• kde ste kto??? 😞

• sharin: ako si dopadla u hasaka?

• vio..no dufam,ze sa to teda podari 🙂

aqua..ja tu tak pobehujem 😃

• bell: este nijako, nepisala som este...

• tak babizne..je pozitivny..

• vio: parada!

• vio..gratulujeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

• dakujem, dakujem...normalne som sa tam rozplakala ako tínedžerka..este mi to ale uplne nedochadza.

• ooo blahozelam vio
    a teraz si musis davat na vas pozor 🙂

• hej, ziadne nosenie obkladaciek do schodov🙂 Boze- vypada to tak, ze budem opat klokan..

• vio..no ty tu budes ina macherka..niektore nemame este ani jedno a vy uz cakate druhe..
    no hadam,ze aspon s niekym budem moct kocikovat..lebo aj sestra sa mi hrnie uz tento rok do dalsieho baba 😬

a kolko deti by ste chceli?

• Sponzor fóra
  • urcite len dve..aj ked nikdy to nie je na sto percent iste, vsak?

• vio..no tak teraz manzel musi davat velky pozor na teba..a ty len take jemne prace mozes robit..
    ja som zvedava ako to bude u mna vyzerat..chemikalie,smrad a tehu..to bude ina sranda 😬

• tak nam hrozia dvojicky... a stale mam rozpolteny nazor ci je to dobre alebo nie... dom bude dost velky a podla toho kolko budeme zarabat a ako sa budeme citit v roli rodicov, tak ak prve budu dvojicky a budeme to zvladat, tak druhe mozu byt tiez dvojicky 😃 😃 😃 ... ja som bola dlhe roky jedinacik a vzdy som zavidela spoluziackam ze maju surodencov... tak by som si toto chcela uzit aspon z pohladu rodicov a mat taku vacsiu rodinu...

ked to tak po sebe citam, tak si zacinam uvedomovat, ze sa nato dost tesim 🙂

• inak smekam a nemy obdiv - ja mam doma taku kratku rok a pol ma ale dalsie teda este ee

• veru Sharin, aj mne to tak pripada, ze sa tesis🙂)) Najvyssi cas, nie?
    Moja mamina je z dovjiciek..chlapec-dievca..a este bratranec mal deti v tejto kombinacii. Synovec mojej mamy. ALe u nas nic nikto.
    a u vas?

• vio: co viem, tak je svokra z dvojiciek a ono sa to posuva obgeneraciu, nie? kedze muz neni z dvojiciek, tak bud svagrina alebo my by sme tie dvojicky mohli mat l... a moja mama mi stale hovori ze boli v rodine dvojicky a dlho sa u nikoho z mladsich nevyskytli... ale konkretne nepovedala kto bol z dvojiciek 😃

• vio: tak do 30tky mam casu dost este... dovtedy by som bola rada, keby sme dostavali a az ked dostaviame budu na plane deti... mama do mna uz husti ze kedy bude babkou... teraz sa nato este necitim, ale ked to pride budem sa tesit 🙂

• no ja ked tak rozmyslam,ja by som moc dvojicky nechcela..
    ale zas ani ten pripad ako v usa,ze doktori a mamicka cakala 7babatiek a objavilo sa aj osme 😬 😬 😬

• tak akoze osmorcata... uf, nie dakujem.... ani dve babky by nestacili pomahat....

• ani ja dvojicky netuzim moc mat..🙂))
    takze sa modlim, aby vsetko bolo dobre, az pojdem na kontrolu o take dva tyzdne...alebo kedy. a nech je tam len jedno srdiecko vidno.

• tak si to tu zatial uzivajte..ja idem oddychovat--uz mam dovod sa citit unavena..bolo mi to podozrive, ze som prespala takmer dve poobedia ked sme boli v ZA. Dobru

• vio..tak pekny vecer teda 😉

este ma napadol pripad jednej slovenky..ta kolko krat sla na sono,tolkokrat jej nasli babo..pri tretom sone jej nasli tretie a tak povedala,ze uz ziadne sono nechce..ze sa jej deticky akosi mnozia..ale nastastie skoncila pri tych troch 😃

• no na dnes sa lucim babenky 🙂 idem sa zmenit na mamu zase
    dobru noc

• caute- dnes strasim uz asi od tretej rana..nemohla som spat.

• ahoj evi...co to citam parada gratulujem a kedy teda prileti klokan???? 🙂
    lea ja na teba s kocikovanim pockam🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Archív článkov od partnerov