Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
@sefaa Plne s Tebou suhlasim. Ten pan, ktory bludmi o Ciernej vode uz 3 roky krmi media, si stale bahni vo svojom domceku na Ciernej vode. A to nie je dost, este tu domcek kupil aj svojmu synovi - i ked v nom byvaju jeho rodicia. Co k tomu dodat?! Ved sudny clovek nech si urobi usudok sam! Len preco skodi nam ostatnym?! Kto mi to vysvetli?
Odpovedať
Dobrý deň,takže začínajú sa nám tu jasne črtať kritéria na potencionálneho budúceho starostu 1. Nesmie nás krmiť bludmi - súhlas,to je predsa neprípustné 2.Nesmie sa bahniť vo svojom domčeku,navrhujem nie na ČV ale celkove v CHG, on ani jeho príbuzný - súhlas,jeho nestrannosť na základe bahnenia v obci je tým naštrbená 3. Z toho vyplýva,že starostom by mal byť kandidát z ktoréhokoľvek miesta Slovenska,nie však z CHG 4.Nesmie podávať žiadne informácie médiam-súhlas ,čo sa doma uvarí ,to sa aj zje 5.Navrhujem ja -zbaviť nového starostu možnosti k akýmkoľvek právnym úkonom ,budeme si to rozhodovať sami,tak ako kto potrebuje,to je také demokratické-obľubená replika,demokraticé znamená všetko povolené. Bolo by dobre ,ak si určíme priority nového starostu,aby sme sa vyvarovali chýb,ktoré ten odstúpený spôsobil.Pár rozumných návrhov vyplývajúcich z pozorovania činnosti bývalého starostu tu už padlo, takže ak by ešte mal niekto nejaký zmysluplný návrh ,dajte Prajem pekný pohodový deň všetkým Ivan3
Odpovedať
@rigg @sefaa vás dvoch dať do vedenia obce a hned zajtra sa CHG stane výstavbou a počtom obyvateľov okresným mestom. =-)
Odpovedať
@ivan3 preco musis vzdy zt oho urobit maskaradu, z nazoru druhych ludí ? tu ide oto, ze pan starosta si doma na kolene vyraba videa o tom, ako je tato obec v skutocnosti plebs a sam tu byva, tvrdi ze je tu nulova vybavenost a infrastruuktura, pritom vsetci co chceli investovat do tejto jeho ,,diery´´ tu uz boli so svojimi ponukami a vstekych poslal do riti s vyhrazkou stavebnej uzavery, tu nejde o to, ze nikto nehce aby tu byval ale o to ze si serie do huby, ja som este nevidela starostu, ktorý otvorene povie ze obec v ktorej zije on sam a ako ty hovoris sa ,,snazi nieco urobit´´ je obycajna dier.a...a sice, ma pravdu ale je to diera na peniaze...v skutocnosti je pravda to co tu bolo povedane, ze v tej obci su strasne vysoke dane, voda, vseobecne drahe byvanie...a kam idu tie peniaze pytam sa ? stale sa len vyhovaraju ze ludia tam nemaju TP ale aj keby sme si vsetci dali TP do tej obce, neuvidime ani korunu...ten clovek je proste trapne zaplatitelny hocikym, prezlecie kabat na pockanie , kto da viac a velakrat sa tym ani netajil. a tiez tu nejde o to, aby nemohol mat ziadne prava, ale musi mat predsa ja nejake povinnosti, nie ? tak ako my, nam kto vrati nase práva ? za to my mame iba povinnosti...nic ine...vobec a kompletne stale nechapes ludi, ktorí maju iný nazor ako ty, a je to v poriadku ale nezosmiesnuj tu kazeho nazory ci problemy, uz som ti to raz vysvetlovala, pokial to nedokazes akceptovat, nai chapat,ani vydrzat tak si to nechaj pre seba. a nie, neupieram ti pravo slobodneho prejavu, co by si urcite nezabudol podotknut,len ta prosim, ked uz mas take obrovske klapky na ociach a neveris ani stipke tomu, co hovoria ludia co s nim maju skusenosti, aby sisi nechal ironiu a posmesky pre niekoho ineho, nie pre ludi, ktorí maju aj tak problemov vyse hlavy.. nedokazes si predstavit, co za tym je a bolo ti to tiez nielen odo mna vysvetlene, tak preco stale citis potrebu zo seba robit toho jedineho obrancu chudacika starostu ? my niesme ti, co mu dali uplatky do huby, ani tí, co mu posielaju vyhrazne listy , myslim si ze3 roky trpezliveho mlcania kym nam sral na hlavu je dost dlha doba na to, aby si dokazal chapat ze sme sa nesnazili o nic ine, len v pokoji a slusne byvat, nikomu sme neorbili ziadne problemy, vsteky papiere sme mali v poriadku, nemali sme ziadne podlznosti ani nic podobne, chodili sme na stretnutia s nim, snazili sa k niecomu dostat rozumnou ludskou recou...3 roky..vies aka je to dlha doba pre cloveka ktorý nema kde byvat ? a vsteko islo z nasej strany v pokoji a viere ze jedneho dna nas prestane sikanovat a da nam to, pre co sme vsetci tu...pochop uz ze mal cele tri roky na to aby si uvedomil ze tu nikto nieje proti nemu, nikto mu zle nerobil... a teraz ked s apozeram 5 x denne na jeho homemade videa ako sa sam lutuje, citime na jazyku a v srdciach tolko neferovosti ze povazujem za minimalne trapne osocovat a zosmiesnovat ironiou vypovede ludi, ktorí ho zazili... tak isto ako on ma pravo trepat tie jeho trapne zaplatene reci (je to predsa iba obycajna kampan ) tak aj my mame pravo k tomu konecne po takej dlhej dobe povedat svoje... tvoje nazory predsa akceptujeme, ale ked ich napises normalne ako diskusiu, nie ako urazku, uvedom si ze my niesme tie zaslepene ovce !
Odpovedať
@cernula na to nas dvcoh nepotrebujes, to ta caka tak ci tak ! je tam toho naprojektovaneho tolko, ze ke dbudes chciet mat klud, pojdes sa prejst do petrzalky ,a nic s tym nikto neurobi, je to obec 3 minuty od brtaislavy neviem co si cakala :-N
Odpovedať
@sefaa na toto sa už naozaj nedá reagovať,ja,ja,ja,
Odpovedať
@ivan3 aj keby to tak bolo, tak po takej dlhej dobe mame na to právo, apokial v tomto vidis egoizmus, v tomto..tak potom ta este v zivote otho malo postretlo a mysli si to dalej . ked sa tebe raz neico prihodi, taks ati presne toto vráti. Neprajem ti aby si si v zivote musel zachranovat zadok a ostatni ta oznacili ako egoistu za to :-|
Odpovedať
@sefaa ad jedna- neviem kedy sme si potykali,i keď na tomto fore je to zvykom,ale ja som Vám netykal,ad dva -v mojom bezmála 60 ročnom živote ma toho postretlo už dosť ,ad tri- vo Vašich príspevkoch si uzurpujete len pravo o riešenie Vášho problému,ako keby iné neexistovali,ad štyri - Vaše obvinenia vo v príspevkoch sú niekedy na hrane trest.oznámenia.Moje ironizujúce odľahčenie si môže vysvetliť každý ako chce. Pekný deň Ivan3
Odpovedať
@ivan3 ad1- zabudla ze ste taky boss ze musim vykat ale ako chcete, je mi jedno na com si vase ego postavite, ked je to len na vykani... ad2 ze ste tak stary iba vysvetluje to, ako beriete mladych ludi, ako sebeckych debilov, co nemaju na nic prave, hlavne ze si vy svoje stare kosti uz valate vo vlastnom, ad3 prave z dovodu vasho veku uz asi zabudate citat, totiz poukazujem HLAVNE na to ze tym ze sa bude zastavovat a sabotovat vystavba, sa budu VSETKY problemy prehlbovat, pretoze nikdy tam nebude nic vystavene (okrem mojho domu) ani ziadna cesta dialnica ci infrastruktura, pretoze vsetci su iba sikanovany zo strany obce, hociaky projekt je znemozneny realizovat práce koli týmto vymyslom zo strany starostu a ad4 tak ako si niekto vyklada vase nezmysli, si moze vylozit aj tie moje-cize po svojom, a ano uz sme si zvykli ze nazory ludi, ktorí su utlacaní su podla verejnosti vzdy na hrane ci uz zakona, alebo obtazovnia okolia :) to je pre slovensko typicke, zavret nikomu hubu vyhrazkami o trestnom oznameni, ked zaznie pravda , to je take slovenske...napriek tomu nevidim v mojich prispevkoch nic na trestne oznamenie, a ak iba to ze je starosta idiot, tak takych ludi najdete v jeho okoli oc mu to kricia do ksichtu xy, takze so mnou sa tu nezapodievajte :) ja mam na to pravo povedat co si myslim, rovnako ako aj vy, a je jedno, ci je to sto rocny dedko, alebo 20 rocny mlady clovek . takze aj vy si to vylozte podla toho ako to dokaze vas mozog spracovat (kedze citate iba kazdy piaty riadok zjavne aj to sa na tom len zasmejete)...keby ste tak strasne chceli byvat v nezastavanej casti s riadnou kanalizaciou, tak si hadam nevyberiete obec 5 km od ba :) cize ak je tu niekto egoista, tak ste to jedine vy s nazorom´´uz sem nikto nepride, som tu ja a to svetu a obci staci, dalsi nam urobia iba problemy, len ja som kvietok fialovy´´ :-) to zas vzdy pobavi mna, niekto si da postavit dom pri brtaislave a cuduje sa, ze ooo, tu bude stavat aj niekto iny ako ja? cuduj sa svete !!!ake nevidane!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@ivan3 Tisickrát ste sa dušovali,že do fóra prispievať nebudete,tak prosím Vás nerobte to a neosočujte tu slušných ľudí. A hlavne vtedy, ako tvrdíte VY, že sa Vás problén netýka.
Odpovedať
@svetlanik ja nikoho neosočujem je len v zmysle niekoľkokrát horeuvedeného vyslovujem svoj názor.Buď to akceptujete alebo nie.To že som sa tisíckrát dušoval sa znova potvrdilo. A čo sa týká Vas,tak Váš problém sa ma naozaj netýká,mam dosť iných ,ktoré sa ma v súvislosti s obcou týkajú,ale to Vás nemusí trápiť. Prajem pekný deň. @sefaa nevyká sa preto ,že je niekto boss,ale to káže elementárna slušnosť,ak vykajú mne tak vykám aj ja.A ja som Vám vykal.Na ostatné nemá význam reagovať.Prajem takisto pekný deň.
Odpovedať
@ivan3 Nehnevaj sa, ale na tomto fore sme si vsetci vzdy tykali - a tak to potom zostalo aj ked sme sa pospoznavali osobne. Nakoniec, aj spravca nam v pravidlach, ktore sme vsetci odsuhlasili, tyka. Tak nechapem, preco si zrazu po rokoch mame zacat navzajom vykat... Len preto, ze nemame vsetci rovnake nazory?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ste uz vasim vekom asi na nieco z elementarnej slusnosti zabudli, treba si ju zopakovat :) lebo to akym sposobom si tie vas enazory prezentujete je na tak stareho cloveka trochu cez, a potom sa idete cudovat ze ludia k vam su rovnakí... vsteko s avracia, a to ako budete akceptovat vy druhých, sa ukaze na tom ako budu akceptovat Vás. osocujete ma ze som egoista, pricom, riesim problem ktorý sa tyka nikolko stoviek ludi, v neposlednom rade aj Vás. Ak clovek, ktorý sa domaha práv je egoista podla Vás, tak Vám okrem tej elementarnej slusnosti chýba aj elementarna ludskost, morálka, zdravy posudok a schopnost akceptovat ze vsteko na svete nieje tak, ako poviete vy...a na rozdiel od Vás, ja respektujem Vás nazor aj nazory inych, a diskutujem normalne, pokial ma niekto nevtiahne do vyhrotenej situacie, ako teraz vy... Vy ale neviete podat vas nazor inak, ako urazajuc druhu stranu...to je strasne slabošské, zbabelé, a neprimerane.. vydobijate si tu fiktivnu uctu, ale to si mozete skusat akurat tak doma. aj tam pochybujem ze vam to niekto zerie, vzhladom na vas vek a správanie :-) cize este raz, vas nazor vam nikto neberie, ale necakajte od ludi slusnost, ked ju sam neviete dat! a ked o niecom viete holy prd, tak sa silackymi recami netvarte ako najpovolanjesi sa k tomu vyjadrovat a urazat druhych..a ked uz sa vyjadrovat nechcete tak uz to nerobte, naco stracate cas s takym nevychovanym a sebeckym spratkom ako som ja :-) Dovi!
Odpovedať
@atka2 atka maš pravdu,len náša predošlá komunikácia so seffou na inom fóre prebiehala v polohe vykania.Vieš ,že ja si na to nepotrpím,vieš aj aký mám názor na starostu,len ma vždy prekvapí tá obrovská miera "tolerancie" niektorých prispievateľov,ktorá skĺzne do osobných invektív,lebo len ten ich pohľad na problém je ten správny.Vyslovenie iného názoru,alebo nedajboh trocha irónie ich rozčertí do nepríčetna. Ja sa celkom bavím ,len ma zaujíma,ako to bude za nového starostu . Ten možno splní všetky naše túžby a sny.A propo,su mi podsuvané od seffy vyjadrenia,ktoré som nikdy nevyslovil,ja nemám nič proti novým obyvateľom,skôr naopak,každého presviedčam ,že byvanie tu je super,len seffe sa to už nejak pletie,vidieť to aj na úderoch do klavesnice.Pekný deň
Odpovedať
@sefaa Famózna ukážka, len na doplnenie ,hovorí sa zdravý úsudok a nie posudok,ja som Vás neurazil ani ráz a Vy v tomto príspevku mňa niekoľkokrát.Predpokladám ,že predsa len ostaneme pri vykaní .Pekný deň
Odpovedať
:-D ano, poucenie o gramatike mi tu od vás este chýbalo, dakujem :D
Odpovedať
Mila pani Sefaa, velmi sa vopred ospravelnujem ale neviete sa vyjadrovat, nepoznate pravopis a utocite na kazdeho kto ma troch iny nazor ako vy. Ak ste vydata, zelam uprimnu sustrast panovi manzelovi...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@hoover
Odpovedať
@ivan3 Zeronka ma novy nick nebo se nam to tu mnozi...? :-.
Odpovedať
@beerucha nie,len úspešný klon.Pekný večer.
Odpovedať
Sefaa,že prečo torobí?Myslíš,že ho zaujíma blaho obyvatelov CHG?Za všetkým hladaj peniaze.Veď on sám je developer,vlastník pozemkov na ČV.Tým,že zastaví výstavbu developerom/rozumej konkurencii/predá lahšie v dobe krízy svoje pozemky.Hovorí sa tomu ochrana investícií.Pokial neprebehne skutočná revolúcia,nič sa nezmení.
Odpovedať
@fugo hej moze byt... potom mi ale nejde do hlavy, preco pusta do eteru tri krat tyzdenne videa o tom, ako je tam vsetko na prd (kanalizacia, cesty a podobne) ked v tom ma aj takymto sposobom tie peniaze investované...neviem ci po takych reportazach a iniciativach sa mu pretrhne vrece... teraz vela lokalit islo s cenami dole v chg, takze neviem..kazdopadne, tu je mozne vsetko :) a necudovala by som sa uz nicomu ..
Odpovedať
No, niekto uz naozaj potrebuje psychiatra! Citajte: http://senec.sme.sk/c/6968489/z-proje... Len co tou medializaciou ten niekto chce dosiahnut? Znizenie cien nasich nehnutelnosti uz ten niekto dosiahol, na Ciernej vode sa po jeho intervenciach vo vsetkych mediach uz neda nehnutelnost predat ani prenajat. A mozno len, on sam developer, chcel vysachovat inych developerov, ako pise vyssie fugo. Alebo ze by chcel dosiahnut znizenim cien nehnutelnosti to, ze on sam lacno kupi nejaky cely projekt a vie, ze skor ci neskor ho rozpreda, lebo vystavbu pri Bratislave nezastavi? Ved aj student prava vie, ze na stavebny pozemok stavebne povolenie vydane byt musi, a ked ho nevyda Stavebny urad Ch. Grob, vyda ho nadriadeny Krajsky stavebny urad! Bez ohladu na to, ci sa daco medializuje alebo nie.
Odpovedať
A este osobitne clanok + zaujimava diskusia k nemu: http://bratislava.sme.sk/c/6965557/st...
Odpovedať
@atka2 no... zial aj toto je ta z horsích zalezitosti....na okamih sice ludi abudu vnimat bublinu medialnu, a do cv sa nepohrnu, ale kao nahle bublina splasne, ludia sa dozvedia o co vobec v tomto celom islo, pokupia si pozemky za minimalne ceny, ale ludia, ktorí budu chciet predat domy ci byty, na to mozu zabudnut...a hlavne, o toto cely cas islo, toto je cely cas otazka, na ktoru nemam odpoved...NACO to starosta robi, ked zakonne nema ziadnu paku ? nebolo rozumnejsie sa zamerta na to, aby developeri aj co to porobili , kazdy developer, keby prispel svoou trochou na cesty, kanal a podobne, inak by to vyzeralo, stacilo iba jednat s ludmi korektne, a nie odkazovat im cez videa ze s avlastne mozu strcit...vo vsetkych pribrtaislavskych castiach to ide, developeri dostanu podmienku (samozrejme v rovine splnitelnosti), a vsetci su spokojni, ludia maju kde byvat, vystavba je regulovana a maju z toho vsetci nieco... takto..? sa developer na to moze vykaslat ked so starostom nieje rozumna rec, a nedalo sa s nim jednat o nicom, iba tvrdohlavo vsteko natahaoval, miesto toho aby nieco robil pretu situaciu, sa iba stale stazoval... a teraz ludia v obci nemaju nic nez buducich, na obec nasratych susedov... ato je iste...len ide o ten cas...nechapem, kao moze niekto taký robit starostu, apson zakladne veci mohol odkukat od inych obci, ako s atam riesi vystavba ... nie len plakat ked uz to po troch rokoch naozaj niekoho pretsalo bavit...Ved my si zbierame vyjadrenia vstekych institucii, ktoré su dotknute pre stavebne povolenie, a nikde v kolaudacii ci vo vystavovani SP problem nieje...len u pana starostu na stole...a mohlo to byt cele inak, i ked chapem aj to, ze mozno maju zle skusenosti s developermi, kt.svoje nedodrzia, ale v tom pripade nech to natahuje...ale preco takto ? a nebavim s ateraz o PH3, pretoze tam sa myslim uz doplnat Sp o nejake podmienky uz asi nemohlo... nieosm pravnik, takze neviem ,kazdopadne, to riesil cele zle..iba si urobil falosne meno na tom, ze on chrnai svojich obyvatelov, a preto za jeho funkcie nic neprejde..co to ze teraz zdrhol, a obcania sa mozu pripravit na vystavbu komplet vsetkeho naraz, mietso toho aby sa 3 roky stavalo postupne... a potom by som chcela byt v bytoch susedov, ktorým pojdu zo 6 tich stran 7 dni v tyzdni zbijacky a stavebny ruch, a rano v autach by som chcela pocut to hromzenie na to, ked sa v tych ich zapchach budu tlacit s 20 timi tatrovkami pred sebou...potom nech si spomenu na starostu, ako im velmi velmi pomohol..v tom ze svteko iba oddiali, a nahromadil..ludia kt.cakaju na stavbu domu 3,4 roky...pojdu stavat okamzite...a nebude to 10 ludi, ale stovky...takze co sa toho pustenia Sp, to svteci dobre vedia...len on teraz potrebuje zdrhnut, aby ho nezlincvali vlastni, ked on odstupi, a konecne sa dostaneme k SP... :-|
Odpovedať
Nájde sa niekto, alebo viete odporučiť niekoho z CV alebo CHG na príležitostné stráženie psa? Nie psí hotel. Ď =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sefaa, Ked z teba vyprcha amok slahajuci z kazdeho pismena, tak si este raz po sebe precicitaj, co si napisala: Nebudem platit dane CHG , nebudem sem davat decko do skolky , smradlave tesco a podobne .. Moja otazka znie: Tak naco sa sem chces stahovat ? :)
Odpovedať
@foxx_mulder ale to bolo na margo toho, (ked uz tak velmi chces radit aby osm citala skus aj ty) ze je tu nulova vybavenost, nejdem sem predsa byvat koli tesku predsa nie ? ci ty si vyberas byvanie podla skolky pre decko ktore este nemas a pre obchod ktorý budes mat cez ulicu? ja teda nie :) tym ze pracujem v ba tam budem vsteko ostatne vyuzivat , a TP si nedam do CHG prave preto, ze ked jedneho dna decko budem mat, tak mi ho nevezmu do skolky, tak teprve potom by som si ho musela menit spat na Ba,skus si tda naozaj citat, ked uz chces rypat, co a o com pisem a v akej suvislosti :) ale to je predsa volba mna, a 3/4 ostatnych obyvatelov chg, tak aky s tym mas problem ty ? ci len s tym ze to ja poviem narovinu ? tak to ma potom mrzi, a amok v sebe vobec nemam..takze v pohode :)
Odpovedať
@foxx_mulder a tesco je smradlave vsade, ak uz potrebujes vediet moj kompletny nazor na vec, takze tam nebolo myslene ze vsteko je zle, ale ze su tam z davnej minulosti iba zle blbosti a novym sa nedava priestor !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?