Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
Neviete kto si to pri vjazde do projektu robi skladku odpadu? Netreba zavolat policiu ked tam niekoho uvidite?
Odpovedať
Profilova fotka
Potuluje sa tu líška už 2x krát som videla dneska pred polhodinou a vcera o 4tej rano
Odpovedať
to laso ,žijeme na dedine ,treba s tým počítať,vždy lepšie ako zlodeji.Čo robíš o 4 ráno v okne? Domobrana? Super x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ivan3 :-) :-) :-) :-) Uz mozeme podat ziadost na vodu CHG. 8-)
Odpovedať
Je tu niekto z PH2,kto už má podpísanú zmluvu s CHG o odbere vody a pripojení na kanalizáciu?Zaujíma ma to v súvislosti s obdržaným mailom od developera, ohľadom odpisu vodomerov a fakturácii spotrebovanej vody developerovi.Ja som sa pokúšal niekoľkonásobne podpísať zmluvu s obcou,avšak neúspešne.S developerom žiadny zmluvný vzťah o odbere vody nemám ,ak nepočítam jeho povinnosť,vyplývajúcu zo zmluvy o dielo,v ktorej sa zaväzuje dodať podklady obci ohľadom prípojky vody a kanalizácie, a riadiť sa ďalej podľa inštruktážneho listu.Do dnešného dňa si túto povinnosť nesplnil,napriek mailu od p. Plichtovej z 01.02.2010,v ktorom ma upovedomila o dodaní podkladov na obecný úrad.Pochopiteľne moja cesta na obecný úrad bola márna,lebo tam žiadne podklady nemali,vďaka p. Plichtová,a do dnešného dňa je to rovnaké.Mail od p.Plichtovej mám uložený.Developer sa snaží inkasovať od nás peniaze,na ktoré podľa mňa,nemá žiadne zmluvné nároky,nehovoriac o mojich nárokoch voči developerovi vyplývajúcich zo zmluvy,ktoré sú už piaty mesiac bez odozvy z jeho strany.Zas snaha získať peniaze odkiaľ sa dá.Nehovoriac o spôsobe oznámenia formou mailu a podpisom konateľa p.Hrušku.Mám za to,že k dohode o takejto platbe treba dvoch.
Odpovedať
@ivan3 tuto stredu som bol na OU ChG a okrem ineho sme sa rozpravali aj o tejto teme. Ich postoj je taky, ze kedze nemaju prebrate inzinierske siete, tak s nami vztah ohladom vodneho a stocneho mat nemozu. Zatial to plati developer. Takze to, ze nam to chce prefakturovat by bolo celkom logicke. Suhlasim s Tebou, ze de jure s nami ani on ziadny vztah ohladom tohto nema.. Ake ceny nam chce vlastne uctovat? A snad by este chcel rozpocitavat straty, ktorych je tu zrejme pozehnane...? Ak k tomu pripocitame vsetky jeho zavazky voci sucasnym, ci buducim obyvatelom, vychadza z toho opat pekny galimatias... no neviem..
Odpovedať
to laso,dnes som bol na obecnom úrade a p.Žiak mi povedal ,že nikto z PHII nemá zmluvu o odbere podpísanú,takže jedna z mojich otázok je zodpovedaná.Čo sa týká podania žiadosti ,tak podať si žiadosť môže kto chce,otázka je jej kladné vybavenie a to zatiaľ pravdepodobne nebude možné,pretože obec neprebrala siete od developera.V každom prípade ja s developerom zmluvu o platbách nemám a oznámenie mailom nemá pre mňa záväzný charakter,takže zatiaľ sa budem riadiť podľa tohoto a po porade s právnikom uvidíme.Ja chcem platiť vodu na základe zmluvného vzťahu s obcou a nie na základe výziev developera mailom ,bez udania pravidiel a spôsobe účtovania.Zas jeden z výnimočných ťahov,ako z nás vytiahnuť peniaze.A propo,polovica sídliska dodnes nesvieti napriek sľubom.Na našej ulici je tma ako v rohu.Tým sa developer už prestal zaoberať,veď prená časť svieti.Prajem všetkým pekný deň Ivan3
Odpovedať
Profilova fotka
No nechcem vidiet co bude, ked developer bude platit za spotrebovanu vodu BVS tak, ako platil inym dodavatelom....
Odpovedať
No sranda to asi nebude. Som zvedavý, kto nám pomôže... Asi si budeme vodu nosiť v bandaskách. Skúsim sa informovať v obci či budú oni riešiť zásobovanie pitnou vodou alebo im vyhovuje stav, že zinkasujú dane a občan staraj sa...
Odpovedať
Ahojte, aj vy máte tak debilne rozhádzanú túto webstránku? Skúsil som to cez Mozillu aj I-explorer a nič. Resp. cez aký prehliadač to funguje korektne?
Odpovedať
Mne sa zobrazuje v poriadku.
Odpovedať
FYI: http://ciernavoda.info/clanok/mirosla...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja som narazil na jeden zaujímavý príspevok - medové motúzy... http://hnonline.sk/c1-19152140 Špeciálne časť - Žiadna mačka vo vreci Šajtoš, podobne ako ďalšie veľké developerské spoločnosti, nabieha pri spôsobe financovania rodinných domov v Panónskom háji na klasický európsky spôsob - najprv postaviť, až potom platiť. Asi tam majú preklep - najprv platiť a potom (možno) niečo postaviť.
Odpovedať
priatelia, dlho som sa nepobavil tak ako na tom clanku z Hospodarskych novin, to by mali ukazovat kazdemu, kto chce od tych nestastnikov nieco kupit. Valach vyhodeny, nevyplateny, Matunak vyhodeny, nevyplateny, co plati o kazdom, kto kedy s nimi dosiel do styku. Jaaaj, este teraz sa smejem.
Odpovedať
neda mi nezareagovat na "ten clanok"...vraj serioznost projektu!!!!! to je uz naozaj vela. Ale ako sa vravi: " Ked vtaaaaaaaaaaaaacka lapaju, pekne mu spieeeeeeeeeeeevaju"
Odpovedať
Profilova fotka
Milí spolubývajúci PH2. Vstupný areál do PH 2 si zjavne niektorí mýlia s pezinskou skládkou . Pravdepodobne tu prvú kopu naložil PAMSTAV a pár "obyvateľov" necudne pridáva ruku k dielu. Preto Vás neprosím, ale žiadam , aby ste si svoj BORDEL odpratávali priamo do OLO , alebo si skladujte vo svojej obývačke !!! V prípade priameho dotazu som k dispo: RD 46.
Odpovedať
Ja mam zmluvu aj na vodu aj na kanal priamo s obcou... a byvam v PH2 ... Na email ktory som dostal som odpovedal otazkou ci mam aj ja zaslat stav vodomeru alebo pride odcitat obec. Odpovede som klasicky nedockal...
Odpovedať
to : Ivan3 nedavno som hovoril s ludmi co fukaju optiku po skrachovanom telemonte a ti mi hovorili ze do cerstvo opravenej lampy este v ten den nabural traktor a totalne ju znicil...
Odpovedať
RE: Skladka Jediný spôsob ako niečo spraviť so skládkou je poslať fotodokumentáciu na obec aj s listom kde žiadate o odstránenie nelegálnej skládky. Za skládku je zodpovedný majiteľ pozemku. Toho obec následne vyzve na odstránenie. (Samozrejme je to nah*vno ) ale aspoň niečo.
Odpovedať
Zdravim vsetkych susedov, a chcem nieco k tej skladke - je mozne, ze to zacal developer, ale je to aj plno odpadu obyvatelov PH2 - tak by som bola rada, keby sme stale nieco neocakavali od obce alebo developera - uplne by stacilo, keby po zhliadnuti par vriec s odpadom k nim nezacneme zbesilo prikladat ten svoj... niektore veci su v nasich rukach, a myslim, ze prave vyhybanie sa takymto skladkam k nim patri. pekne dni babieho leta vam zelam H
Odpovedať
a aby ste mali prijemny vikend pri pohlade na svoje ukoncene domy, cesty, osvetlenie a podobne, tak nech vas vsetkych hreje pocit, ze ste prispeli k tomu, ze pan developer si momentalne kupuje skromne vozidlo za nejakych 10 milionov korun. Uz predtym ste sa mu poskladali na koncert jeho hudobnej tvorby asi v takej istej hodnote, co je velmi slachetne. Ludia by si mali pomahat :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Tak uz nam svieti cele osvetlenie na PH2! Ach, keby boli volby ovela castejsie!
Odpovedať
http://www.beh.sk/mod/beh/vajnorsky-m.... trochu aktivity na vikend :-)
Odpovedať
to dunno tak nám už celé PH2 druhý deň nesvieti.Ach ,je možné že by voľby pomáhali? Dlho to nevydržalo Ivan3
Odpovedať
Profilova fotka
V pondelok 4.okt. 2010 predpoludni sa po celom PH2 pohybovala cierna fabia s pezinskou SPZ. Dvaja muzi stredna postava, jeden mal monterky. Kradli veci spred domov a lašovali. Ak vam budu tvrdit ze pracuju pre majitela, tak skuste ci vedia ako sa vola majitel, nafotte ich, pripadne zavolajte majitelovi ak viete majitelove cislo. V kazdom pripade prosim nafotit auto aj panačikov. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Včera nám kamera zachytila čiernu fábiu PK značka ,..... číslo nebolo dobre vidieť niečo ako 860 alebo niečo podobne ,...nám zobrali z pozemku par paliet ale zaražajucejsie bolo že kamera zachytila i ulicu naproti,...a dvaja pani z auta (jeden znich chodi celý v čiernom a druhý ma modru bundu,obaja maju fúzy) si kludne behali po pozemkoch a brali veci. Palety ktoré nakladali do auta boli úplne na vrchu kufra z čoho predpokladáme že bol už plný. Dávajte si prosím pozor,...
Odpovedať
Profilova fotka
@usaty no my mame video zaznam
Odpovedať
Profilova fotka
http://ciernavoda.info/clanok/poslanc...
Odpovedať
Zdravim, ak ste mysleli palety na konci Brusnicovej ulice, tak to sme si zavolali panov, aby nam zobrali drevene palety z pozemku - pokladali sme pre par tyzdnami travnik, len sme nemali ako dorucit tie palety naspat. Zial neviem potvrdit, na akom aute prisli, neboli sme doma...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?