Zlacnejú stavebné materiály v roku 2009?

10. feb 2009910

Myslite, ze stavebne materialy v roku 2009 zlacneju kvoli poklesu vystavby?

• Ja veeeeelmi dufam, ze ano, ze ceny pojdu dolu.....ale zas uvidime,ze co pride s eurom, ci nam nakoniec nepadnu usta dolu 😕
    Ale kvoli financnej krize nie su prognozy na rok 2009 pre ludi moc ruzove... 😞

My sa chystame zacat stavat na jar, tak uvidime ake budu ceny.

• dufajme, ze kvoli krize ceny padnu... ved uz nie je taky boom

• tatial padaju len ceny bytov!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 fnnnuuuuuukkkkkkkkkkkkkk

• Sponzor fóra
  • skuste v CR. tam uz padaju aj ceny materialov

• uvidime v marci,ale nebude to az taky pad.stavat sa bude stale!!! 😃

• uvidime. uz nie je tolko investorov, ale nechajme sa prekvapit. cim viac pojdu ceny dolu, tym lepsie 🙂

• dufame tiez ze poju dole. budem sa aj modlit. teda najskor sa naucim... ale snad aspon trsoku lebo je to strasne

• oni vlastne uz zlacneli a to tridsatnasobne... 😉

• inkinka - ako to myslis?

• no ze tehla nestoji co ja viem 120,- ale 3,99€ myslim ze to myslela takto 😉 😉 ze klesli inak sa na to pozera nie 😃 😃 😃

• aha, lenze klesli aj nase stavy uctov 😃

• ano myslela som to tak, ze klesla cifra pred znakom eura (preto ten usmievacik )a takuto odpoved som aj cakala, ze mi niekto da, na e-filip by sa urcite nejaky taky chlapik nasiel. Ale vazne, otazka o poklese cien materialov padla v jednom slovenskom denniku koncom roka, ale bola bez odpovede a v HN som citala, ze aj stavebne firmy pojdu s cenami dole...No a ty luciferova hovoris, ze v CR uz padaju

• ..no ak by teda aj ceny neklesli, tak by mohli aspon dobre zlavy dat, aby nas stavbychtivych neodradili od nasich snov mat vlastne domceky, no nie?! 😵

• no neviem dost dobre z coho prameni vas optimizmus,ze ceny stavebnych materialov zlacneju?

• nó ja si nemyslím že ceny pôjdu dole..skôr si myslím že o tri mesiace po conecu sa to začne..každomesačné zdražovanie 😞

• Sponzor fóra
  • Teraz sa oplatí stav.mateiál kupovať z čiech alebo z maďarska.Ja som kúpil na celý dom z maďarskaporoterm 38 pero+drážka za cca.33,00 Sk bez DPH.Ani doprava nie je drahá.

• cena dlazby, ktoru som mala vybranu v minulom roku do domu, vrazstla takmer o 100 skk na m2. 😠 vzhladom na to, ze sme to dohadovali este koncom roku 2008, tak nam daju povodnu cenu.

• cena je priamo umerna dopytu, ak nastane pokles, ceny pojdu urcite dole a obzvlast na Slovensku su obrovske rezervy 😦

PS: ja som na Morave kupil Isover Domo 180 za 130 Sk (vratane DPH) za m2 (u nas je bezne bez zliav cca 360 Sk)

• no, betonárky dávajú zľavy... predtým nechceli...

• trial,ahoj prosim ta a mozes mi dat nejaky kontakt alebo net adresu na toho predajcu tych tehal porotherm z madarska?dakujem

• aj ja by som poprosila,trial. 🙂

• monka75 a ejco kontakt som Vám poslal cez internú poštu.Opravil som aj e-mailovú adresu.

• Ahoj Trial, mohol by si aj mne poslať ten kontakt na toho predajcu porothermu z maďarska? Ďakujem

• trial IP

• trial, dakujem za ochotu pomoct.

• trial aj ja velmi dakujem,napisala som ti IP 🙂

• ejco napísal som ti IP aje-mail na tvoju adresu.

• Ahoj trial, mohol by si aj mne poslať ten kontakt do Maďarska? ďakujem

• trial, aj mne, prosiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵
    Vdaka

• No poprosim o ten kontakt na ten porotherm aj ja. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Profesionálne služby v oblasti realitnej činnosti a finančného sprostredkovania poskytujeme od roku 2006.
    Zabezpečujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, grafického návrhu fasád, interiérového dizajnu a fotografie.
    Články od našich partnerov
    Presvedčivé výsledky riadeného vetrania s entalpickým výmenníkom.
    Dom má slúžiť vám! Ak je to naopak, je čas na zmenu
    Cesta k dokonalému tichu je hrubá len pár centimetrov...
    Archív článkov od partnerov