Hrubá stavba dom s rovnou strechou

Dobrý deň ,vedel by niekto reálne odhadnúť cenu hrubej stavby ,bez okien, prízemného domu 8,5x 18 m s rovnou strechou material ytong 30cm ,strecha zateplená 2x200mm .Pozemok rovinatý.Partia ,ktorá si na to trúfa sa môže ozvať okolie Zvolena.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, nechcem ti do toho moc skákať, a nemám ani partiu ktorá by to spravila, zaujala ma ale chodba, nie je to moc úzke ? Rátam že možno 1,2m na šírku.
Odpovedať
@dominik_galaba asi podla toho ci sa tam ma zmestit cely papamobil alebo nie :D
Odpovedať
@dominik_galaba Hmm neviem nezdá sa mi to úzke ,nechcel som zbytočne zaberať priestor chodbou,ale čas ukáže.
Odpovedať
Profilova fotka
len mi to príde úzke... nič viac 😄 proti gustu... žiaden dišputát 😄
Odpovedať
@ibzvolen ak chces naozaj realny odhad, tak si najdi firmu (majstra), ktori su schopni ti to realizovat a daj si im to nacenit. Ak ti tu niekto streli hocijaku sumu, tak nikde nebudes mat zaruku, ze je to realna suma... A co sa tyka partie... pochybujem, ze sa ti tu ozve partia, ktora stoji za to a ma dobre referencie. Vsetci dobri majstri maju v dnesnej dobe tolko roboty, ze nemaju cas chodit na nejaku modru strechu, aj ked mozno vynimka sa najde. Najdi si hlavne niekoho s dobrymi referenciami, nesiel by som cisto po cene. Uplne lacni majstri...tych by som si velmi dobre preveril... Bude to tvoja strecha nad hlavou po zbytok zivota a na stavbe sa da toho pokazit ozaj dost... Pytaj sa ludi na niekoho, koho by ti odporucili... v okoli Detvy vsetci odporucaju Stana Grossmana, je najlepsi aj co sa tyka pomeru kvalita/cena. Mne robil anhydrit a tiez velka spokojnost. Skus mu zavolat a dohodni sa s nim (0915314440).
Odpovedať
@krnacpeters Ďakujem pekne, máš pravdu pýtam sa ,mám oči otvorené len by som chcel mať širší rozhlad ,presne niečo také očakávam že mi niekto odporučí nejakých majstrov čo má s nimi skúsenosti ,alebo niekoho ,kto má postavený podobný dom aby som vedel koľko ho to stálo.
Odpovedať
@ibzvolen tazko odhadovat cenu ale vela krat sa stane, ze ti aj odhadnu ale pri stavbe sa vyvrbi nieco, co bude treba riesit, co bude stat aj peniaze a tak. no najlepsie bude ak si najdes nejaku firmu, ktora ti to odhadne a teda budes mat aspon ako taky odhad.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?