Vysusenie muriva osmozou

poprosim radu/skusenost: dom mame scasti z nepalenej tehly a treba riesit vlhkost. mali sme tu uz viacero "odbornikov", aj takych co ponukaju riesenie pomocou osmozy. jeden tvrdil ze na nepalenu tehlu v ziadnom pripade, druhy ze urcite ano 🙂) tak si zavolame este dalsieho.. poprosila by som priame skusenosti. dakujem vopred.
Odpovedať
Ja som sa stretol s firmou suchy domov a videl som na ňu pozitívne ohlasy. Vyzerá to jednoducho, ale pozrite si web a zavolajte im. Vraj keď idete cez web skôr Vás vybavia. Držím palce. PS. napíšte ak dobre vybavíte...
Odpovedať
@radeno266 trapna reklama
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja som urobil pred 40 timi rokmi svojpomocne elektrosmózu ( oceľove tyče a plocháč v múre asi 5cm nad podlahou prepojené izolovaným vodičom s oceľovou platňou ponorenou v kopanej studni ) a fungovalo to asi 10 rokov. Pred 20timi rokmi som dal urobiť firme injektáž ( s vnútornej strany asi 5cm pod elektroosmózou vyvŕtali šikmé diery a naplnili ich nejakou slikátovou hmotou ) a zatiaľ to na vašine muriva 95% funguje. Moje základy sú žiaľ až 120cm hlboké takže prechádzaju aj cez ílovú izolačnú vrstvu ktorá je vhĺbke 90-110cm a sú teda ponorené v štrkopiesku ktorý je od spodnej vody žitného ostrova stále vlhký.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?