Vstavaná skriňa a krivé steny

Rekonštruujeme starý tehlový byt ale v záujme šetrenia sme nevyrovnávali steny čo sa ukázalo ako chyba. Stolari to vyriešili takto.
Odpovedať
Ako takto? Aj nejaké fotky?
Odpovedať
@mina1234 to sme mali setrit asi na niecom inom radsej ako na tomto. stare byty vseobecne nie su moc rovne, pri prerabke by som sa isto na taketo nieco zamerala. skus to foto doplnit este, nech vieme aspon, o com je rec.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka7_7 tak tak, aj po starkych ked sme byt davali do poriadku, tak aj podlahy nanovo vyspravit aj steny. No roboty fakt nad hlavu, ale dobre, ze sa to spravilo vsetko takto.
Odpovedať
@popstar ved to treba, ak to chces poriadne spravit a nie len na okno. jedni znami sa potrebovali rychlo prestahovat, uz davnejsie, tak hladali nejaky byt. nasli krasny, aj prerobeny, tak ho kupili. ale potom casom zacali pomaly prichadzat na to, ze nie vsetko je spravene poriadne, proste len tak na oko, aby to vyzeralo.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka7_7 veľa bytov sa takto robí, najmä keď sú určené na kšeft, hádam nebudú do toho vrážať veľa. Úplne iné je to, keď si človek niečo robí sám pre seba, to si dáva na kvalite aj všetko oveľa viac záležať.
Odpovedať
@srssen na jednej strane tomu rozumiem, ze to len tak porobia, aby proste bolo. ale tak potom ked to niekto kupi s tym, ze kupuje prerobeny byt a ono to tak v skutocnosti nie je, tak to dokaze nastvat.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka7_7 tak každý má možnosť vybrať si, či si sám prerobí alebo kúpi už taký, je to každého voľba 🙂
Odpovedať
@srssen ano, to mas pravdu, to zas nejdem nikoho obhajovat ani obvinovat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
tak ono sa to dá zakaždým nejak prispôsobiť, ale nevyzerá to aj tak dobre. ono je lepšie do toho investovať na začiatku a človek nemusí potom dodatočne premýšľať čo a ako
Odpovedať
Len ked to prerabas len preto, aby si mal z toho kseft, tak ti je moze byt jedno, ci tam budu nejake investicie v buducnosti. Vsak akoze nemalo by to byt jedno, malo by sa to spravit poriadne, aj ked sa byt bude predavat, ale vieme, ako to chodi. Vid aj tuto priklad.
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka7_7 to ma mrzi, ze maju takuto skusenost a isto nebudu v tom sami si myslim. ked niekto ide do tej prerabky s tym, ze proste tak ci onak byt preda, tak si na tom neda zalezat tolko ako na vlastnom.
Odpovedať
super riesenie
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sonau to hej, veľa sme sa dozvedeli 😄
Odpovedať
@popstar no to veru nie su sami s takouto skusenostou, to sa stavim.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj sme sa dozvedeli, ako to vyriesili ti stolari? Ci ako?
Odpovedať
@robco_99 fotku som pridávala do príspevku ale po case z nejakého dôvodu zmizla. Samozrejme ze druhý krát by sme riešili steny inak, teraz riešim aktuálny stav
Odpovedať
ako podla fotky ani nejak nie je vidno, ze by to malo byt krive. dobry stolar si vie poradit aj s takymi to vecami
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vidno to je, nebudeme si hovoriť, že nie, ale stále lepšie takto, ako keby tam bola len prázdna krivá medzera. Podľa mňa si s tým dobre poradili.
Odpovedať
Profilova fotka
Podľa mňa to vyriešili výborne, vyzerá to elegantne a človek, ktorý nevie, načo sa má zamerať si podľa mňa nič nevšimne....neriešte, toto nie je problém 🙂
Odpovedať
U nas bolo vyrovnavane do 1 cm, co je tu o dost viacej, ale paradne to vypada, pochvala stolarom..
Odpovedať
Profilova fotka
@andreus to hej, lebo tak nie kazdy by si dal na tom takto zalezat. to co sa aj tu tuto popisalo na streche, ake maju skusenosti ludia s kadekym, tak toto je jedna z tych dobre odvedenych prac.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?