Stupacky v interiery

Dobry den..poprosim o radu co s tymto ..vid foto..kupili sme byt vsetky stupackove rury v izbach su v takomto stave..momentalne velke upravy a skrabanie omietky nemame v plane ale rada by som tieto diery nejako uzavrela nakolko z toho opadavaju kusky..sadra napomohla a celkovo sa je tazko dostat so spachtlou do tak uzkeho priestoru..za kazdu radu budem vdacna
Odpovedať
@ludmilka17 treba zachovať dilataciu. Pri zmene kúrenia a teda rozťažnosti ocele potom dochádza k pukaniu či praskavym zvukom a polka bytového domu sa v noci nevyspíte. Rozmýšľali ste už nad pružnými tmelmi?
Odpovedať
@medo1984 dobry den..nie nerozmyslala..vobec som nevedela k takemuto problemu nieco najst..pozriem..dakujem krasne
Odpovedať
ahoj , sadru nepouzivaj v ziadnom pripade ,ja by som vydlabkal tu sadru co tam je a vsetko co s tym je napatlane ,trocha oskrabal aj okolo diery , potom by som pouzil montanu penu do tych dier okolo rury a po vytvrdnuti a orezani na to dal nejaku stukovu omietku pozor orezat tak aby pri rure bola omietka co najtensia,po pravde existuje aj dilatacna paska ale zbytocne ked to za cas idete znova to robit uz ako celok.Na tych par dier ak mate znameho kdo preraba kludne vam to moze dat za dakujem od srdca.Inak spachtle existuju rozne ale za rury sa dostanes aj starym ohnutym priborovym nozom 😄 a mozes pouzit aj neplatnu kreditku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?