Staromestsky byt

Ahojte. Kupili sme stary takmer 100rocny byt. Fascinuju ma takeho byty, vysoke stropy, tehlove steny, stare dvere a zarubne. Okna uz boli vymenene za plastove, stropy o 15-20cm znizene, ale stale su vysoke. V byte su stare, natrete dvere a zarubne. Ideme trochu menit dispoziciu, jednu stenu posunut, ale budeme musiet doplnit par dveri a zarubni, lebo povodni majitelia z neznameno dovodu do niektorych izieb dvere nedali :/ A neviem teda, ci vymenit vsetky dvere a zarubne za nove biele jednoduche, alebo dat vyrobit podla starych dalsie. Manzelovi sa stare nepacia, vraj v tejto dobre take stare dvere... mne ale pride ze maju predsa svoje caro! Byt chceme zariadit nieco v style Ikea, par industrialnych lamp, nic supermoderne, ale utulne. Pod omietkou je krasna tehla niektoru zo stien by som chcela odhalit. Aky mate nazor na taketo byty?
Odpovedať
Ahoj. My sme mali nejaký čas taký byt na Žilinskej v BA. Kompletne sme si ho zrekonštruovali a bol to naozaj krásny byt. Určite by som čo najviac toho zachoval. Narazili sme na super človeka, ktorí sa venuje prerábkam takýchto bytov aby čo najmenej zasiahol do charakteru takého bytu. Do PM ti posielam naňho kontakt, môžeš si dohodnúť s ním stretnutie a uvidíš, niečo spolu určite vymyslíte.
Odpovedať
@adam_sangala dakujem, mozes mi samozrejme poslat kontakt, aj ak ma web stranku
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?