Rozpočet 3 izbový byt

Dobrý deň, prosím o skúsenosti s rozpočtom v súčasnej dobe, aký vyšiel pri komplet rekonštrukcii starého bytu, ktorá zahŕňa búracie práce, zmenu dispozície, cize nové omietky, podlahy, elektroinštalácia, podlahy až po sanitu, kuchynu. S použitím nie najlacnejších materiálov, ale v strednej kategorii. momentálne nemám žiadnu predstavu o cene a zvažujem kúpu bytu v pôvodnom stave. Ďakujem za skúsenosti.
Odpovedať
Doplním, okná nie je potrebné meniť. Vďaka
Odpovedať
@ivaab m2 a je to v BA ci Michalovciach?
Odpovedať
@ivaab rekonstruovali sme 3-izbovy byt, okna sa nemenili, buracie prace minimalne. Urcite by som ratala minimalne 35.000€
Odpovedať
@audinak 75m2, sever stredného Slovenska.
Odpovedať
@tinns robili ste niečo aj svojpomocne ? Vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
Ak to bude robit komplet firma tak kludne 40-60k € 😅 zalezi co pouzijete… ci skor lacne veci alebo drahsie kusky…
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ako píše @zipsuliak rátajte minimálne 40 000€. Prerábali sme takto komplet 3 izbový byt vrátane všetkých prác, čo ste uviedli. Okrem výmeny 3 plastových okien, my sme vymieňali len balkónové okno a dvere. Plavajucu podlahu sme si pokladali sami aj podlahové lišty.
Odpovedať
Pred tyzdnom sme s nastahovali do prerobeneho 3 izb bytu.znizovali sme stropy, omietky,dlazby,sanita,kuchyna,vsetky spotrebice,komplet nabytok nas stlo 40000e.
Odpovedať
Počítala som že by sme sa mohli zmestit do 35000 plus minus 🙄 nábytok neriešime.. Dakujem všetkým za odpoveď!
Odpovedať
@ivaab vsetko robila firma 🙂
Odpovedať
suhlasim minimalne 35000, kamaratka prerabala tiez takto na komplet okrem okien jednoizbak a dala 15000a to povedala ze by brala este minimalne 10 k tomu lebo jej to nevychadza.
Odpovedať
Pokial pojde ako si uviedla o nie najlacnejsi material aj viac by som tipol. V dnesnej dobe aj ked vsetci vieme ako sa zdrazuje, ale to sa fakt nezda ze tu vyhodis nejake peniaze ja neviem za podlahu tam za toto a sup uz si na takej ciastke ze dakujem pekne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Co sa tyka prace, tak si budete robit sami vsetko? Aj tam treba potom ratat, ze sa cena navysi, ak si budete na pracu niekoho volat.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ale mate nejaky aspon predbezny rozpocet pripadne ze kolko ste ochotni do toho dat? Lebo ja pravda ze sa to potom moze aj rozlisovat, ze si prerobim alebo chcem prerobit byt za takyto financny obnos a nakoniec pridem na to ze je to aj tak vela.
Odpovedať
@jan84 v podstate menšiu časť prác si vieme spraviť aj sami. Majstrov by sme určite potrebovali na elektroinstalaciu, stierky, kúrenie, výrobu kuchynskej linky.. nejaké murarske prace, obklady, položenie podlahy, maľovanie vieme spraviť svojpomocne, ale aj čas pri tom strávený sú peniaze... Preto rozpočet nemáme, len zvažujeme možnosti a zisťujeme info.
Odpovedať
taketo otazky doslova milujem. ono nie je lahke dat len tak z brucha cenu, tada ako mozem ti povedat, no isto by som sa toho nedrzal. skor by som sa drzal daneho rozpoctu a podla neho niektore veci zaobstaraval
Odpovedať
Profilova fotka
Toto môžu byť tak rozdielne tipy aj v tisíckach eur a výsledok môže byť tiež totálne odlišný. Však tak dajte si porobiť cenové ponuky, aby ste sa vedeli nejak zorientovať.
Odpovedať
@bacili @ado15 ďakujem, ja nepotrebujem vedieť presnú sumu na cent presne.. pýtala som sa dúfajúc, že mi odpovie pár reálnych ľudí čo reálne prerábali v poslednej dobe 3 izbové byty, aby som mala akú takú predstavu aj keby tie konečne ceny boli rozdielne v tisicoch, to mi je jasné že záleží od materiálov..byt ešte len zvažujem kúpiť, cize cenove ponuky su zatiaľ predbiehanie času. Alebo mi viete poradiť, od čoho sa ma človek odraziť pri predbežnom plánovaní, any som potom nezostala nemilo prekvapená že byť síce mám ale nevydalo na prerábku ? Kľudne mi môžte odpovedať, že to môže byť od 30-60 tisíc, aj taku odpoved beriem 🙂Vďaka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?