Rekonštrukcia bytu Prešov

Profilova fotka
Ahojte. Plánujem kompletnú prerábku staršieho 2ibytu v pôvodnom stave. Pohrávam sa aj s myšlienkou urobiť z neho 3izbák. Neviete mi, prosím, povedať v akej cene sa pohybuje celková rekonštrukcia, od nových okien,výmeny umakartu, podláh, elektriny, atď? ak by sa našiel aj spoľahlivý kontakt s rozumnou cenou, kludne posuňte do správy. PO a okolie🙏ďakujem za infooo....
Odpovedať
Treba pocitat realne 30€ na m2 podlahovej plochy.Kopletna vymena vsetkeho.Nova elekrina,omietky,kupelka,wc,kuchynska linka,vchodove dvere,atd v nizsej cenovej relacii. Ak chces nejake smakotinky cenovka je neobmedzena.
Odpovedať
@fasadnik keby to bolo aj 100m2 tak je to 3000e zato cely ten byt neprerobis ani zdaleka ... to bolo strelena rada teda dobre mimo ... ak komplet prerabka, treba rata tak od 5000-10000 ak sa budete drzat pri zemi ale tato suma moze letiet len za kuchynsku linku ...obcas mam pocit ze ked je tam nalepka made in germany alebo pod tak to znamena len za nalepku 10000e
Odpovedať
@shadowmilan pardon uletela mi jedna 0 . 300€ za m2 ak sa bude drzat pri zemi. 2 izbovy byt ma cca 36-42 m2 takze 10 -12 tisic € je prudko realne pri vymene okien a vsetkeho od vstupnej chodby.
Odpovedať
@fasadnik to znie uz rozumnejsie 😄 samozrejme zalezi ci svojpomoc alebo vsetko firma / nejaky zivnostnik
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka za info, pocitam tak s 15000...co je asi moj strop.😌
Odpovedať
@katarina_macejova to by nemal byt problem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?