Oddelenie detských izieb

Ahojte, znovu som tu ja 😁 mam takú dilemu. Ideme si teda prerábať byt a zamýšľame sa co stými dvoma izbami keďže jedna z nich je prechodná. Bud by sme tu priečku zbúrali a vznikla by tým jedna samostatná izba alebo do nej urobiť nejakú malú chodbicku a tým pádom by sme ju rozšírili o nejakú kus. Detičky chceme mať dve a skôr by sa nám pozdavalo rozdeliť to (červeným vyznačené) ale aby malo každé dieťa svoje súkromie. Len neviem no nechám si poradiť 🙂👍
Odpovedať
@gabi885x Ak je mozne zrusit tu priecku tak to riesenie s mini chodbickou je podla mna dobry napad
Odpovedať
bude lepsie ked chcete aby obe deti mali klud, aby to bolo oddelene, chodbicka je dobry napad. osobne nemam rad prechodne izby, neviem si to vobec predstavit v praxi zeby napriklad syn mal izbu a my by sme do spalne cez nu chodili, je dobre ked ma kazdy svoj klud 😉
Odpovedať
Som za súkromie. Myslím, že to časom oceníte aj vy aj deti 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
istotne by som ich oddelila. súkromie ocenia aj deti a atým pádom aj vy
Odpovedať
Tiež som za to. Ja som v tej prechodnej izbe vyrastala a preto viem aké to je 🙂 len som chcela vedieť aj názor niekoho ineho 👍
Odpovedať
Ja by som skor urobila jednu velku detsku izbu, abyboli deti spolu. Podla mna je to pre ne lepsie, ked su male. Rozdelenie by som zvazovala mozno ked budu v puberte.
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim a myslim ze aj ty si s tym ok, ze to bude tak lepsie. jednoducho sukromie je sukromie 🙂
Odpovedať
@nostalgovicova ako ja by som ich rozdelila uz teraz. spat mozu v jednej a v druhej budu mat hraciu izbu. no neoddalovala by som to rozdelovanie, to by som chcela mat za sebou co najskor, kezde sa tomu aj tak nevyhnu
Odpovedať
Profilova fotka
@victorka505 znami to takto spravili pre decka, ze jednu izbu im spravili spolocnu, kde mali vlastne postele a stoly na ucenie a druhu na izbu mali spravenu ako hernu. proste aby ich hracky nerozptylovali pri uceni a v case, ked treba ist do postele.
Odpovedať
@evinina To moze byt inak tiez fajn riesenie.
Odpovedať
no len na to treba mat aj dost priestoru ak sa da, napriklad moja znama to tak spravila ze spalnu mali vacsiu ako decka izbu teda kym boli male to stacilo a akonahle podrastli si vymenili izbu a vacsiu spalnu mali tym padom sa aj lepsie zahrali.
Odpovedať
@trubadurka4 ono ked sa to tak vezme, tak do spalne sa fakt chodi clovek len vyspat, takze kludne sa da obetovat vacsi priestor radsej niekam inam
Odpovedať
Článok sa načítava...
@karcika8 Pri velkosti spalne hra rolu este objem kyslika... ak nie je rekuperacia, nie je dobre mat spalnu uplne malu, hoci v nej clovek " iba spi"... lebo si tam dvaja ludia rychlo vydychaju vzduch a nevyspia sa kvalitne. V stavebnej norme sa da aj preto najst, ake minimalne rozmery by mala mat manzelska spalna. Samozrejme, vacsina z nas musi robit kompromisy a hladat co najlepsie riesenie v ramci toho priestoru, co ma.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?