Bauring kuchyna spajza

Ahojte, chcem sa opýťať, mate niekto bauringovy byt a menili ste vstup do spajze? Plánujeme spraviť otvor z kuchyne a stary z chodby zamurovať. Máte to niekto takto? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj, ma to tak vela ludi ale vela z nich z davnejsej doby a na cierno. My sme teraz kupili bauring a prerabame ho no hoci sme tiez chceli dvere z kuchyne do spajzky sme si to rozmysleli kvoli casu a vybavovackam a navyse novým podmienkam. Udajne musia suhlasit vsetci susedia, treba stativky posudok a nielen na vas byt ale cely panelak (ktory musite zaplatit vy) ak ma niekto peniaze navyse... Ok... Ale problem je, ze aby spravili ten staticky posudok, bolo nam povedane, ze by museli vsetci susedia priznať aj ich prerabky (akedze zvacsa ich maju na cierno... Kazdy sa bojí) stravili sme rozmyslanim a hladanim sposobu ako to dostiahnut ale nakoniec sme to vzdali. Ono to urcite ide ale potrebujete k tomu naozaj vela casu a nervov a taktiez rozpocet. Navyse ziadna firma ktora reze panely (tato stena konkretne je nosna 😞 tak si to nevezmu na triko. My obzvlast sme to vzali kedze mame byt na vyvysenom prizemi i ked len 4 poschodovom panelaku
Odpovedať
Profilova fotka
Jeden známy to tak má, ale po rokoch povedal, že by to tak už nerobil. Že prišli na to, že to dosť obmedzilo priestor v kuchyni. Som sa ho na to pýtala, keď sme my uvažovali nad tým, ako prestavať kuchyňu a vymýšľali sme rôzne scenáre. Nakoniec sme urobili U kuchyňu a zamurovali dvere do chodby. Keďže stôl sme mali hneď v obývačke, tak kuchyňa bola fakt veľká a bolo tam všetko, čo bolo potrebné. A do špajze nebolo treba často chodiť.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?