Ako zacelit diery v paneloch

Dobry den, poprosil by som o radu ako zacelit viacere diery v paneloch ktore vznikli este za cias stavby panelaku alebo po zasahoch predchadzajucich majitelov ktore sa identifikovali pocas rekonstrukcie. Predtym boli zapenene, resp. zasadrovane a omietnute a rad by som to vyplnil co najlepsie, zaroven nech je to co najpevnejsie. Dakujem.
Odpovedať
@freel86f8 ja by som tam natlacil zakladaciu maltu.
Odpovedať
@freel86f8 Napríklad... https://www.murexin.sk/produkte/jemna...
Odpovedať
Profilova fotka
@freel86f8 prečo? zatrieť maltou pri opravách.
Odpovedať
a comu tam ta pena vadila ?
Odpovedať
@rapidek @frantisekca dakujem!
Odpovedať
@freel86f8 ahoj, ja by som do tych vacsich otvorov, alebo pod tie rovne podpanelove oblasti, narezal kusky z nejakeho....ako sa vola ten kvadrovy material...na priecky co sa pouziva + nejaka malta a potom vyspravis omietku.
Odpovedať
@miselito ta malta je ta cudna pasta co sa miesa z toho a tamtoho, co sa to na stavbe pouziva?
Odpovedať
@gashtaan praveze taku, z toho a tamtoho som nemyslel. Kludne aj stavebne lepidlo sa moze pouzit. 9 rokov dozadu, ked som kupelnu rekonstruoval na byte, tak po oskriabani starych omietok sa ukazali diery, bud kruhove, alebo obdlznikove po predchadzajucich majstroch. Tak som si s prieckovych kvadrov povyrezaval co som potreboval a dolepil to tam. To s tou maltou ber s rezervou trochu 😄 ja nie som stavebnik tak obcas mi ujde
Odpovedať
@frantisekca vyriesene sanacnou maltou. Sice nie od Murexinu, tu som nezohnal, ale kazdopadne dakujem za tip.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?