Zmena dispozicie alfa115

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Dobry den chcem sa s vami podelit o moj navrh zmeny dispozicie nasho domu alfa115. Projekt mame kupeny ale chceli by sme zmenit nejake priecky. Prvy obrazok je z projektu a druhy som prekreslil ja. Poprosim navrhy a pripomienky. Ak sa vam to nebude pacit nepiste ze som debil,len napiste zle, pripadne co by ste zmenili. Dakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
vzdy sa tu najde nejaky somar ktory si mysli ze je majster sveta, ja osobne si myslim ze diskusiou sa da vela zistit,postrehnut, no niekto je tu pan dokonaly, a velmi rad by som videl ten jeho chlievik ked sa s nim nechce aspon pochvalit. naco sa zapajat do niecoho ked sa budem len posmievat? slovensko nase...
Odpovedať
napisal si, ze prosis navrhy a pripomienky a ked ich dostanes prskas. Nemas tam ziaden odkladaci priestor - mety, vysavc, kufre, sport.potreby........ vo vstupe jedna mala skrina,kam das ledva vsetky topanky,bundy..........
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska je rozdiel ked niekto skusenejsi da niekomu radu a pomze, a je rozdiel ked niekto skusenejsi ide druhemu podlamovat nohy posmeskami a hlupymi reami, ja som sa slusne spytal a cakal postrehy, no postrehy tyu leonardo nepotrebujem, posmesky nech si necha pre seba.
Odpovedať
@stanleykoooo presne tak
Odpovedať
@leonardom Tak prečo píšeš iným to čo by si sám neuniesol? Vieš nie je problém ŽE píšeš ale AKO píšeš.
Odpovedať
@stanleykoooo Dal si sem otázku a čakal si pripomienky. Ak ma oči neklamú a nič som neprehliadol, nenašiel sa ani jeden diskutujúci, ktorému by sa tebou robené zmeny páčili, každý ty napísal, že si to neprerobil dobre a drvivá väčšina ľudí sa prikláňala k tomu, aby si zachoval pôvodnú verziu projektu. Po tom, ako vlastne s tebou navrhovanými zmenami nikto nesúhlasil, napíšeš, že si vyberáš prvú tebou upravenú variantu. Tým pádom si si sem prišiel po názory, všetky boli negatívne a napriek tomu si urobíš aj tak podľa seba. Z tohoto pohľadu sa dá leonardov posledný výrok uznať za pravdivý a pravdepodobne si čakal len chválu, námietky ignoruješ. @andrea228 Prosím, prečítaj si diskusia toľko krát, aby si jasne pochopila rozdiel medzi "stanleykoooom" a leonardom. Leonardo napísal, že sem svoj projekt nikdy nedá, pretože nepotrebuje počuť kritiku. Keď ho sem nedá, tak ho logicky ani nezaujíma názor iných a robí si podľa seba = čo považujem za jeho plus nakoľko každý si rozumie najlepšie :) Zakladateľ témy ale názory ostatných počuť chcel, hoc ako sa ukázalo, tak úplne zbytočne :) PS: Aby som bol k téme - obe úpravy sa mi zdajú absolútne nezmyselné a z daných pôdorisov ak by som musel, nechal by som ten pôvodný. Samozrejme, šatník v spálni je poprdeli vec, ešte lepšia ak majú rodičia aj vlastnú kúpeľnu, no na to je vhodný iný projekt, ako je tento. Osobne nechápem, ako si môže niekto zaplatiť za projekt, ktorý mu nevyhovuje a musí ho takýmito výhodnými prerábkami ešte "vylepšiť" ...
Odpovedať
Profilova fotka
@lubk0 ja som prijal vsetku kritiku, a som rad ze sa sem ludia zapojili, nezalozil som tuto temu preto aby som ocuval aky som borec alebo co, z toho som uz vyrastol. islo mi o nazor co by iny na tom zmenily, ako a reco, a to som dostal, okrem toho som dostal aj posmesky, o co som nestal, nebola by lepsia odpoved podla teba hej nerob to tak, ale urob to takto lebo to bude lepsie preto a preto? toto som cakal a nie ribeh stareho pana ktoryy mozno ma skusenosti no radsej sa bde posmievat, no svojim dielom sa nepredstavy.
Odpovedať
@stanleykoooo vieš čo kašli na nich oni vôbec nechápu čo nám vadí na onom príspevku
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?