Viete niečo o lacných bytoch Rendez?

Máte nejaké informácie o projekte Rendez - mali by to byť akési štartovacie byty pre mladých ľudí a rodiny, lokalita Bratislava - Rača. Viete niečo o tom bližšie? Na internete toho veľmi nie je.
Odpovedať
ahoj u nas na dedine sa stavaju startovacie byty neviem ci je to vsade rovnake ale je to na taky sposob ze si ten byt nemozes kupit iba v nom byvat byt v prenajme mozes tam byvat najviac 4 roky a potom musis ist prec pretoze ti nepredlzia zmluvu neviem co by si este chcela vediet ;-)
Odpovedať
toto su byty do osobneho vlastnictva... ja viem tak ze ku koncu roku sa zacnu predavat a stavat v r.09...
Odpovedať
riana12, nasla som len toto: http://reality.etrend.sk/byvanie/byty... ale to pravdepodobne uz mas prestudovane
Odpovedať
to vyzera byt dobra kralikaren :-| my sme tiez kupili v prahe startovaci byt, ale bytovky vyzeraju super, su len 4-poschodove 8-)
Odpovedať
janna_1: Dakujem, tu stranku sa mi nejak najst nepodarilo. Ktovie, co to bude zac, nikde ani ceny nie su uvedene. Sarapatu tam iste bude robit aj ta zriadovacia stanica, co ma byt v blizkosti bytov.
Odpovedať
inak, dost ma prekvapilo, ze tomu robia taku antireklamu-neviem ci by som isla kupit byt, kde dopredu viem, ze bude hluk :-p
Odpovedať
dalsia vystavba v lokalite Rendez: http://reality.etrend.sk/byvanie/tria... celkom sa to v tych koncinach rozbieha ...
Odpovedať
janna tento projekt je uz v predaji dlho ale lokalita nic mc presne na zakrute... a ten rendez lacne byty projekt sa zrejme odlozi na neskor..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahoj, byvam v Raci ( na kopceku :-) ) ale cez Rendez idem len ked to okolnosti vyzaduju. Je to nieco ako Bronx v New Yorku .... je to blizko prekladkovej zel. stanice ... nic tam nie je ( mozno jeden obchod, skolka ) ale okrem toho nic ... tam by som nesiel ani keby som nemal ist nikam inam. Ale vyhlad mam na Rendez dobry ... obcas pozeram ako svieti ta 10 kolajka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
branot, ja som v raci tiez istu dobu byvala...no tam mi prave nevyhovovalo,ze tam zrovna tak nic nie je.. ziadne poriadne obchody, kulturne vyzitie, doprava odtial - no asi sam vies.. :-| ale na druhej strane musim uznat - kusocek do lesa :-) , pekne prostredie.. asi vsade sa da najst + aj -
Odpovedať
No pri nas tiez obchody na blizku nie su. :-) Byvam na Potocnej ulici ( kopecky som myslel ze byvam na kopci pod Karpatami ) a z okna v noci vidim vysvieteny Rendez .... Ako nastrocny som tam mal priatelku ... bola to fakt dialka na Rendez .... jeden spoj. Myslim ze teraz to nie je lepsie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no,na rendez ide ozaj len jeden spoj.. ale ak ma aj clovek auto...tie zapchy su neskutocne.. hlavne smer racianske myto..ako dobre,ze vo vajnoroch urobili ten kruhac - velmi to pomoze,cez obchvat je clovek v meste cobydup :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som na rendezi byvala - pri sajbach a chvalim si to....stahovali sme sa len kvoli rodine, aby sme boli blizsie..inak by som sa tam hned vratila...si v meste, ale mas aj klud...su tam aj obchodiky, aj doprava odtial je v pohode... ja si to chvalim..
Odpovedať
http://reality.etrend.sk/byvanie/lacn...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
No takže o tento projekt ( Rendez) štartovacie byty som sa aj ja v r. 2008 zaujímal..Ale akosi som už o tom nič bližšie nepočul ( v r. 2008 50.000,- /m2 malo byť.. ;-( Asi to že je kríza to brzdí.. Má išť o malometražne bytíky, pokiaľ viem.. :-o
Odpovedať
Tak ti poviem v akej faze to je ... chodim tadial kazde rano autom ... takze ... su tam len hlboke jamy zaliate vodou a oploteny pozemok ... tot vsjo ... hold kriza, myslim ze aj tie plechove ploty im uz niekto kradne. Ziadne stroje, ziadny ludia, proste osud ako Slovany x-)
Odpovedať
Branot, opravím ťa, tie jamy zaplavené vodou vedľa APZ sú iný projekt - štartovacie byty sa mali stavať niekde ďalej, ale s nimi sa vôbec nezačalo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?