Stavia niekto Kompakt 602 od Euroline?

Dobry den, staviate niekto kompakt 602 od Euroline?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,my ten dom staviame ;-)
Odpovedať
Ahoj, robili ste zmeny oproti standardnemu projektu? Ako daleko ste so stavbou?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,zmien sme mali dosť a už máme hrubú stavbu.Akurát ideme objednať okná. menili sme garáž,rozmery a dlzku, vchod na terasu nie zozadu ale zboku,hore namiesto tej kupelky vedla spalne sme si urobili šatník,trošku rozšírili vchodové dvere a dalej je to podla projektu...
Odpovedať
Ahoj, ake mate aktualne rozmery? Mne zatial rozmery vyhovuju az na obyvacku. Neviem ci nebude velmi mala. Boli v projekte aj nejake chyby alebo bolo vsetko OK.
Odpovedať
Profilova fotka
rozmery máme podla projektu+pristavaná garáž. Obyvačka je sice menšia,ale nám to vyhovuje.Museli sme vpratať malý dom na malý pozemok :-| Čo sa týka stavby bolo všetko ok.Mali sme super murárov :-) a vy ste na tom ako??
Odpovedať
Sme len v stadiu vyberu projektu. Tento sa nam zda najlepsi iba obyvacka je mensia ako som chcel. Ako vyzeraju izby ked uz je dom postaveny, nie su velmi male? Vodu mate z vlastej studne alebo mestsku? Do stavby sa chceme pustit sami (vsetko co zvladneme si budem robit sam). Ako to vyzera s financiami vojdete do ceny podla projektu? Ja sa budem musiet zmestit do 2 mil. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
My tento dom staviame, ideme davat okna
Odpovedať
kvetka74: Ahoj, ako sa vam paci ked uz mate hotove steny, menili by ste nieco? Menili ste nieco oproti projektu?
Odpovedať
Profilova fotka
menili sme iba to ze horny zachod sme zrusili bude tam maly satnik, a dole pod schodmi sme trocha prehlbili a tam bude kotol, pracka a centralny vysavac. Inak vsetko podla projektu. Najskor sa mi zdali maly, ale ked su uz steny je to dobre, taky akurat.
Odpovedať
staviate sami alebo na kluc? Aky mate rozpocet? Ak nechces napisat sem mozes aj IP. Vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
majcik • 26. nov 2008 o 23:28 Staviate niekto aj tento domcek? lienocka235 • 28. nov 2008 o 10:06 my zaciname na jar... kupili sme projekt.. vcera majcik • 28. nov 2008 o 15:46 Fiha, tak nech sa dari. My uz mame hrubu stavbu takmer hotovu, este okna a dvere a bude to. Idete robit aj garaz? lienocka235 • 28. nov 2008 o 15:50 ahoj.. nemozes poslat foto.. alebo dat do albumu... garaz budeme robit samostatne nemame moc siroky pozemok.. a budeme ju davat dopredu od ulice.. robil ste aj nejake zmeny.. ja cchem zmenit umiestennie krbu.. majcik • 28. nov 2008 o 16:00 AHa ... hej, urobili sme zopar mensich zmien ... Kam chces dat krb? lienocka235 • 28. nov 2008 o 16:08 chcem ho posunut tam kde je zobrazena telka.. ake zmeny ste robili? majcik • 28. nov 2008 o 22:43 Aha ... a preco to tak chces? Budu sa Ti potom dat hore vykurovat dve izby? Asi budete musiet mat dlhsie rozvody. My sme pridali jedno okno do kuchyne, strechu sme predlzili a komin asi o kusok posunieme. lienocka235 • 29. nov 2008 o 09:36 nechcem aby sa prechadzalo okolo krbu.. pri vchode.. preto ma to zaujima.. ako to vyzera vo vnutri.. tam kde ma byt ten krb.. aak by som ta mohl apoprosit.. ked bude s mat nieekdy cas. nemohla by si mi tu cast vyfotit? majcik • 29. nov 2008 o 21:21 Aha ... nam akurat jedna priecka pri krbe este chyba, dorobime ju neskor, ked sa dohodneme s krbarom a chceme tam dat este aj posuvne dvere, tak preto. kvetka74 • 6. dec 2008 o 15:42 My tiez staviame Kompakt 602. V krbe uz kurime, je umiestneny ako bol v projekte. lienocka235 • 6. dec 2008 o 16:09 kvetka nemas prosim foto toho umiestnenia krbu.. prip/ aj ine... neviem si to nejako predstavit.. dakujem kvetka74 • 7. dec 2008 o 22:02 lienocka235, tak fotky som Ti uz poslala do mailu. kvetka74 • 7. dec 2008 o 22:08 majcik, aj my chceme dat do obyvacky posuvne dvere a do kuchyne asi normalne. Teda ja ich chcem, manzelovi je to jedno a skor by tam ziadne nechcel, ale ja nemam rada kuchynske vypary v celom dome. Najlepsie by boli puzdrove, ale uz je neskoro na nich, tak budeme musiet dat posuvne popri stene. Vy ich akym sposobom budete riesit? katulienka1 • 11. dec 2008 o 14:45 Zdravim,my mame tento dom uz postaveny,uzavrety a pracujeme vovnutri.stavali sme aj s garazou.co sa tyka toho krbu,nechali sme to podla projektu.pises,ze ho chcete tam kde ma byt telka.ok,komin vam vijde niekde medzi stresne okna!!!zrusili sme hore tu malu kupelnu-pracovnu a zo spalne tam mame spraveny vchod do satnika! lienocka235 • 11. dec 2008 o 15:20 my nebudeme dat stresne okna nad schodisko... ale budeme davat take podhladove skolbetonove akokeby dlazdice.. cot opresvetlia.. ani okno do tej izby nepojde stresne.. teda budeme tam mat spalnu pravdepodnoben.. ak bude treba dorobime svetlovod.. v tej malej kupelnicke budem mat pracku susicku, a zehliaren a odkladanie pradla.. tiez tam bude to presvetlenie.. ku krbu potrebujeme miesto kvoli tomu ze tam napajame na krb aj vymenik.. a na uschovanie teplej vody ci co.. muz nechce telku oproti oknu ze to nie je dobre.. kvetka dakujem za fokty.... majcik • 11. dec 2008 o 20:31 Kvetka - my sme pridali dvere aj do kuchyne, aj do obyvacky a medzi kuchynou a obyvackou tie posuvne dvere. Aby sa dala obyvacka s kuchynou oddelit v pripade navstevy, ktora bude chciet prespat v obyvke a aj kvoli tym vyparom. Puzdrove dvere su ake? Katulienka - aj my staviame s garazou, strechu sme potiahli po celej dlzke domu, ziadne vyrezy. My sme krb posunuli o kusok, v projekte tam bolo take mini-hluche miesto. Aj my sme samostatne WC hore zrusili, vsak 2 zachody v dome stacia, pracka bude tiez v kupelni a namiesto WC hore bude satnik alebo nejaka bordelaren. Najprv sme uvazovali nad vchodom zo spalne, ale dost by to zmensilo spalnu a okrem toho asi spociatku budeme byvat v jednej z detskych, kedze tie izby bude mozne vykurovat krbom zospodu. lienocka235 • 12. dec 2008 o 11:21 babu prosim vas mohli by ste mi napisat kolko vas to zatial stalo? kvetka74 • 21. dec 2008 o 23:12 majcik, puzdrove dvere su take co sa zasuvaju do steny, v stene je zabudovane take puzdro do ktoreho sa vsuvaju, teda posuvne dvere nejdu popri stene, ale akoby do steny. Take by boli vhodne do vstupu medzi chodbou a obyvackou aby nikde nezavadzali, no ale dame asi posuvne popri stene alebo otvarave. A kam sa vam otvaraju dvere do obyvacky? Ja by som tiez chcela radsej take ale z jednej strany je krb a na druhej ma byt televizor a nejaky nabytok, tak neviem. Dvere do kuchyne sa vam na ktoru stranu otvaraju? Ja ich chcem dat smerom ku spajzi, ale manzel tvrdi ze tam budu zavadzat. My sme urobili zopar mensich uprav. Tiez sme hore zrusili ten samostatny zachod a bude tam satnik, pracka bude v hornej kupelni, dole pod schodami sme to trocha prehlbili, su tam dole tri schody a tam bude technicka miestnost, teda kotol, centralny vysavac a nejake haraburdie. katulienka1 • 23. dec 2008 o 14:45 my z chodby do kuchyne dvere dávať nebudeme.A asi ani z chodby do obývačky.Chceme to mať otvorené.Dvere budú iba od hlavných dverí do chodby,t.j. vedľa kúpelky. Aj my máme kotol pod schodami a centrálny vysavač v garáži. kvetka74 • 23. dec 2008 o 22:16 Ja nemam rada vypary z kuchyne v dome preto tam chcem dvere, a aj kvoli hluku z kuchyne. Moj muz rad a vela vari casto aj vecer, lezie mi na nervy ked nemozem spat lebo rachoti s hrncami . Aj ked naklada a vybera z umyvacky riad, ide ma porazit lebo mi casto zobudi malu. Takze ja tam dvere urcite chcem. No a zase nechcem tie dvere medzi chodbami, zatial ich nedame a uvidime, ak by isla odtial zima dame ich neskor. Garaz nemame, mame uzky pozemok uz nevosla. Katulienka, mate uz vymyslenu farbu fasady? Akej farby mate strechu? katulienka1 • 28. dec 2008 o 21:09 kvetka, máme hnedú strechu a plánujeme fasadu vo farbách svetlo hnedá-krémová a tmavo hnedá.A do toho lámaný kameň. Ale uvidíme čo nás do tej doby ešte napadne,lebo pôvodne sme chceli fasadu zelenú majcik • 30. dec 2008 o 22:33 Kvetka - pravdupovediac, to otvaranie dveri si presne nepamatam, uvazovali sme nad tym, ked sme ich davnejsie planovali do projektu, ale uz som to zabudla, no budeme to znova riesit, ked sa budu davat zarubne - najneskor Aj my davame kotol pod schody, prave dnes sa na tom manzel dohodol s chlapikom, ktory nam to bude robit. Som rada, aspon nebude spatit v kupelni. Katulienka - aj my mame hnedu stresnu krytinu a ja by som velmi chcela zlty dom, milujem zltu Ked som uz nemala zlte saty na svojej svadbe, tak aspon zltu fasadu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte vsetci, my takisto staviame domcek KOMPAKT 602. Sme vo faze, ze je pod strechou a vysekana elektrina + robia nam kurenie a vodu. S nasimi usporami sa dostaneme asi na hole steny. Hruba stavba so strechou a oknami nas vysla na 1.100 000.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte..pozdravujem vsetkych a drzim palce nech uz ste v akejkolvek faze stavania..my sme sa tiez rozhodli stavat Kompakt 602 aj s garazou-uz robime strechu..Chcela by som vas poprosit ,kto je uz v stadiu zariadovania o nejake fotky na moj meil pre inspiraciu-umiestnenie krbu,rozdelenie priecok,atd..Velmi pekne dakujem..Martina
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Caute Kompaťaci602, tak co tu zdochol pes. Ako pokracujete so stavbou? Pridajte sem nejake fotecky nech sa inspirujeme navzajom. Nam prave dosli peniazky na ucet tak mozme pokracovat. Kuchyna je vymerana, cize sa uz na nej pracuje, dvere objednane. Zajtra idem vyberat obklady do kupelnii a aj obkladovy kamen na sokel a vchod. Tak ozvite sa, nech si poradime navzajom, alebo aspon vymenime par fotiek a nazorov. Pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
My uz byvame 4 mesiace. Este buduci rok dokoncime zahradu a bude vsetko hovovo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahoj mi sme zacali staviat teraz uz mame zaklady moze mi niekto poslat nejake fotky pre inspiraciu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja by som poprosila fotky na inspiraciu, :-) dakujeme
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Dobrý deň, aj ja by som chcela poprosiť foto na inšpirácie môj e.mail svabikova.j@zoznam.sk,ak vám to nebude vadiť ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Prosim vás ake okna ste davali na kompakt 602 a ake dvere.Mám objednavať všetko u jednej firmy?do kotolne idu plastove dvere alebo aké?dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@mesitom chcem sa vás opýtať koľko stoji elektrika material plus robota na kompakt 602?dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@catcate Chem sa ťa opýtať koľko ťa vyšla voda,odpady a práca?Aj ja staviam KOMPAKT 602.Ked si spomenieš tak mi povedz koľko vyšla elektrina a koľko za prácu,dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, mám záujem postaviť Kompakt 602 a chcem sa Vás opýtať, či boli nejaké problémy pri stavaní, dobré rady, čo zmeniť, čomu sa vyhnúť atď......Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?