Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@katarinka2010 aj ked som na vynatku napisala len 185 m2 ??? =-)
Odpovedať
@ikon nie .. mozes postavit nacierno ... uprimne, ak by som stavala garaz tak by som to nerisila nejakymi vynatkamia neviem. cim.. je to sice len formalita ale pre mna zbytocna .. co oko nevidi ... to netreba platit
Odpovedať
@katarinka2010 my sme na vynati vobec nepotrebovali osadenie na pozemok.. aj ked som ho teda doniesla zo sebou.. povedala mi ze len pri kolaudacii sa pozru na metre ci im to sedi aspon priblizne... ze par metrov hore dolu nevadi... ze to su len ich formality.. aspon tak sa vyjadrili u nas na pozemkovom..
Odpovedať
@lucka1987 no my sme dali 500m2 na vynatie a platime dan za stavebny pozemok ako za 1179m2
Odpovedať
@katarinka2010 no tak to som zvedava aka pride nam dan ... vklad na kataster nam totizto prisiel az zaciatkom januara takze este tento rok nebudeme platit za pozemok az na rok...
Odpovedať
@lucka1987 no v januari 2013 budete podavat danove priznanie (ak vybavite stavebne povolenie tak ako za stavebny pozemok)
Odpovedať
zdravim caute ja pozemok uz mam v kutoch a s manzelkou sa nam paci 333 zrkadlovy ale nepoznam nikoho kto taky dom v okoli ma.no chceli by sme ho prv nazivo vidiet.
Odpovedať
@pbabka Vitaj vo fore..khalle a norberts maju tento dom postaveny ..
Odpovedať
@katarinka2010 dakujem
Odpovedať
@pbabka a už staviate?
Odpovedať
@katarinka2010 este nie teprva sa chystame nato tak sa pytame a zhaname info
Odpovedať
@pbabka "teprva" paráda, fčil to tadyk obsadzíme :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katarinka2010 to platite za cely pozemok ako za stavebny, lebo ste este neskolaudovali, kym sa na nom stavia, tak sa cely berie ako stavebny, tak som to dnes od niekoho pocula...
Odpovedať
@ikon ano presne tak ako si napisala...
Odpovedať
ahojte, nasla som kopiu bungalovu 333 v mensom, len je s rovnou strechou, ale nachapem tu cenu, vsak rovna strecha by mala byt este lacnejsia, tak ako dostali tu sumu 117 tis bez DPH, inak tiez pekny, ale trosku maly... vila 1052: http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
asi preto, ze ma viacej presklenej plochy, ze? a aj s tymi slnecnymi kolektormi na streche sa uz asi rata...inak to presklenie sa mi paci viac ako v tej 333
Odpovedať
@ikon to presklene je super.... ale myslim,, ze aj to znacne predrazi stavbu .. kukni co stoja take tabule s tojsklami .. umyvat by sa mi to tiez nechelo.. no velka plocha.. a mne to pride ako skor mestsky domcek.. no na miesto do hor, kde ideme staat, to veru nie je... ale inak je pekny a moderny.. a tu vnutro no coment, kedze to je verna copy 333. len mensi priestor, co mi dost vadi... lebo 333 je take minimum, co sa tyka obyt. plochy co sme si s mm stanovili..
Odpovedať
@ikon ako alternativa je to fajn..fakt je tem že ten dom robia prave tie okna, ktore su drahe..inak by to vyzeralo ako verejne wc ..sorry ..tie izbičky po 10m2 je dost malo..my mame teraz v byte detsku 17m2, spalnu 12m2 a obyvku 21m2..to že sme si vybrali B333 kde je detska 12m2 bol ustupok..ale ratame že rarohy ktore ma maly v detskej budu na zahrade resp. v zahr. domčeku..inak by 12m2 bolo malo..my sme pred týmto domom mali vybratý tento projekt http://projektyrd.zoznam.sk/sk/katego... podobny sa nachadza v našom okoli..boli sme sa na neho pozriet ale nepačilo sa nam to..preto sme sa rozhodli pre klas. strechu
Odpovedať
@katarinka2010 no ja som netvrdila, ze je lepsi,len ma zaujimalo, preco je tam cena taky vysoka, ked je este mensi...my byvame teraz v trojizbaku cca 100m2, obyvacka 27, detska aj spalna vyse 16 m2, velkanska kupalka a satnik, tak neviem neviem, ci nam ta 333 nakoniec nebude malicka...este brusim trochu na nete, ked nieco najdem , hodim link :-)
Odpovedať
inak tento sa mi velmi paci. http://www.ardprojekt.sk/dom.php?id=6...
Odpovedať
ozaj neviete, ci by sa dal aj zväčšiť napr. 0,5 -1 m do širky? ci to by sa musela menit aj statika asi ze? to by bola asi velka zmena...mne tam chyba ten satnik... a tech. miestnost potrebujeme ...
Odpovedať
prosím vás viete mi napisat, kolko ma presne rozmer ta spalna? a za tie dvere sa zmesti klasicka vstavana skrina? myslim na sirku, ci tam vojde aj vesiak v pohode do tej skrine...
Odpovedať
@ikon bungalov 333 sa da zvačšit o meter...niekde som to davnejšie čitala na autorovej stranke v období ked sme premyšlali o umiestneni kotla.. ten projekt čo si pridala je super...
Odpovedať
http://mail.zoznam.sk/Session/5063856...
Odpovedať
Náš projekt
Odpovedať
ahojte, chcem sa spytat, ak si dam predsa len tu terasu, mozem mat aj tak dreveny strop so sadrokart.podladom,alebo musi byt cely zelezobetonovy? zmesti sa do komory/spajze chladnicka?
Odpovedať
Profilova fotka
@ikon je to skôr otázka na p.Fašangu s tým stropom, čo sa týka tej spajze tak chladnička sa tam zmestí ale aký to má význam???
Odpovedať
zdravym vsetkych stavebnikov 333-ky. Po roku vybavovania sme aj my konecne dostali stavebné povolenie a na jar ideme na to :-) Doteraz som len citala, pozerala albumy, tak sa tesim ked aj my pridame nejake foto....
Odpovedať
@norberts no my máme asi 3-ročnú chladničku , ale nechcem aby ju bolo vidno, ak si dame modernu kuchynsku linku (tak to mam aj teraz, mam ju schovanu v komore), iba by spatila, uz by to nebol ten efekt...a zase vyhadzovat peniaze za vstavanu sa mi velmi nechce...
Odpovedať
@norberts vlastne sme dnes volali s p. Fašangom, tak nam odporucal skor ten zelezobetony strop vseobecne, ze je lepsi, tak neviem...o kolko to vyjde drahsie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?