Prízemný bungalov Style 229 - prosím o vaše názory a postrehy

Ahojte, hľadáme projekt 5 izbového prízemného bungalovu so šírkou domu do 13m a veľmi nás zaujal bungalov Style 229 od MFpro. Plánujeme vytvoriť z garáže piatu izbu s oknom do ulice a presunúť sem aj technickú miestnosť (pri rodičovskej kúpelni). Na miesto pôvodnej technickej miestnosti by sme dali samostatné WC. Čo si o tomto projekte myslíte? Má niekto z vás postavený tento domček? Rada by som poznala váš názor. https://www.mfpro.sk/projekt/style-229
Odpovedať
Moj subjektivny pohlad podla mojich skusenosti a preferencii: - nocna a denna cast nie je oddelena, do spalne sa vstupuje z obyvacky a ani ostatne izby nie su oddelene - napr. zvukovo, ked niekto pozera telku, pripadne je v obyvacke navsteva a niekto v izbach uz chce spat. Zda sa, ze opticky to trosku oddelene je ale v skutocnosti by bol toto pre mna problem - jedalensky stol tak v strede sa mne nepaci a obavam sa ci by tam bolo dost svetla - celkovo sa mi nepozdava ako je riesena ta stredna cast domu - akoby chodba dookola s jedalensky stol - zbytocne vela hlucheho priestoru - aktualna technicka alebo buduce wc bez okna - mam rada prirodzene svetlo a moznost vetrania
Odpovedať
Samotny projekt nie je zly. Oddelit dennu od nocnej casti domu nie je problem, len by sa potiahla priecka smerom ku garazi a tym by ostal len jeden otvor. No za seba mozem povedat, ze som clovek ktory ma rad otvorene priestory a nevadilo by mi to ani ak by to ostalo takto. Je to priamo od poziadaviek kazdeho jedneho
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?