Pozemok a dom

Ahojte ...prosím vás má tu niekto dom štýl že dole z kopca podpivničený a hore klasika že s prednej strany začína dom .len tým že ide dole z kopca tak sú tam pivnice ..neviem čo má dobré chápete ..alebo teda nemusia byť pivnice môže byť nejaka zimná záhrada alebo tak nemáte nejaké foto pre inšpiráciu ? Chceli by sme s mužom stavať ..ale nič inšpiratívne som ešte nenašla ..nakoľko pozemok máme ale nieje rovný .. ďakujem
Odpovedať
@senela31 Gúgl za pár sekúnd. A môžeš pozerať a inšpirovať sa aj niekoľko dní. https://www.google.com/search?q=dom+v...
Odpovedať
nechapem, ako ze si nic inspirativneho nenasla. na nete je tolko vseliakych projektov takto z kopca. nieco si mozte obkukat a ked tak potom len projekt na mieru
Odpovedať
@chrobak7 @ti2mea chcela som niečo reálne od ľudí tu na modrej streche na googli som našla toho veľa
Odpovedať
@senela31 A tie fotky nájdené na Googli myslíš, že nie sú reálne?
Odpovedať
Profilova fotka
@senela31 no tak toho najdes vela aj tu, fotoblogov je tu ako maku. No nemate vobec ziadnu predstavu o tom, co by sa vam pacilo a co by ste chceli?
Odpovedať
@senela31 Tak treba polozit otazku inak. Hodte sem foto Vasho pozemku a spytajte sa, ci tu niekto na modrej streche takyto nerovny pozemok ma a ako riesil osadenie domu.
Odpovedať
@exponent presne to som chcela teraz napisat, ze mozno by sa hodila samotna fotka pozemku. predsa len by bol lepsi prehlad o tom co a ako
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?