Názor, vylepšenia

Ahojte, čo by ste vylepšili na tomto projekte? Vstup by bol z východnej strany.
Odpovedať
Nic. Je to pekny projekt.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa trošku bijú tie 2 kúpelne oproti sebe. Skúsila by som jednu natočiť na chodbu a tým pádom by sa dala uzatvoriť nočná časť a oddeliť denná
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem kolko mas penazi. Ale urite by som co najviac veci zarovnal. Ta strecha bude de palka.
Odpovedať
Padli tu dobre pripomienky, strecha bude asi komplikovana, velmi clenity obvod, tie rohove okna sa asi tiez zbytocne predrazia, na televizor by som nedovidel, vsade omielana denna nocna cast, ale izby su naskladane na sebe bez poriadneho oddelenia (jedna tenka priecka) a samozrejme nie idealne susediace so zachodom.
Odpovedať
Príliš členité, ako uz bolo povedané. A mne by určite nestačila takato kuchyňa. Spajzu by som v tomto prípade zrusila, je aj tak malá a vyhradila na nu časť z tej technickej a linku potiahla aspoň o ten kúsok.
Odpovedať
A ešte kukám, že rohové okno v tej kuchyni, uf, cize ziadne horné skrinky, no proste, na takýto veľký dom by som dala dvojnásobne veľkú kuchyňu.
Odpovedať
@alz_246 ja by som chcela mať 1. stôl oveľa bližšie ku kuchyni, 2. technickú izbu takú, aby sa do nej dalo aj niečo dať, nie ako druhú chodbu s kopcom dverí 3. vchod z garáže do zádveria, nie do kuchyne 4. väčšie zádverie 5. priestor pre skriňu v spálni 6. aspoň jedno samostatné wc 7. Izby s oknami nie na sever Čo sa týka rohových okien, mám pocit, že "vďaka" ním sa do detských nevošli žiadne úložné priestory alebo sú tie detské také malé? Členitosť už písali, tak sa len pridám.
Odpovedať
No, musím sa priznať, že sa mi nepáči, že sa stretáva technická miestnosť - cez garáž s obývačkou ( jedálňou v obývacom priestore ). To by som si tak doma neželala. Skôr by som si vedela predstaviť, keby sa tá kuchyňa s tou technickou miestnosťou vymenili...
Odpovedať
Dvere z garaze/technickej do kuchyne a nevyriesene stolovanie. Uz sa vidim ako si este idem pridat polievocku cez polku domu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Toto prepojenie garaz-miestnost-kuchyna maju vsetky prizemne domy s garazou v FR. Cez kuchynu s pradlom. @alz_246 garaz dat na SV a ba jej miesto a TM dat izby na J. Mat jedalensky stol daleko od kuchyne je kazdodena otrava.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?