Menu Forum

Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

22. jan 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
Registroval sa 15. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 47 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Zvolen.
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
Registroval sa 15. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 47 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Zvolen.
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
 @zuzuzaa ani mne sa to zo začiatku nepáčilo ale je to praktické, už bývam v dome rok a málokedy sa pozriem na strechu, viac by som ocenil skryť sa pred páľavou alebo dažďom, snehom pod terasu kde môže byž aj nejaké sedenie v podstate celý rok a neprší naň. Ja to mám vyriešené markízou ale ni je to ono.
10. feb 2012 o 08:30  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
Registroval sa 9. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 57 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
Registroval sa 9. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 57 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nitra.
 @urdix Ahoj, všimol som si na streche solárne kolektory na ohrev vody.Uvažujeme,že by sme kúrili na elektriku+solárny ohrev,akurát som nenašiel miesto kde by som to zavesil a uložil nádrž na vodu.
10. feb 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
293

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
293

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

@minas bude to lacné?
10. feb 2012 o 18:10  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 Nebude,ale bude to dobrá investícia,ktorá sa vráti.Slnko je zatiaľ zadarmo emoticon.Chceme to lebo to poznáme osobne /v našej rodine to majú/ a je to výborné.Len to treba mať prepojené aj s podlahovým kúrením.Na taký domček v pohode.
10. feb 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 A čo garáž?Poznáte niekoho kto ho postavil s garážou?Neviem si to predstaviť.
10. feb 2012 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
 @minas ja mám kolektory len na ohrev vody ( čo sa týka prepojenia kúrenia, už som nemal na to peniaze, bolo to o dosť drahšie ).Kolektory si nejdem vynachváliť, predvčerom slnko celý deň a ohrialo to vodu v zásobníku na 41 st. Od mája do konca septembra minulý rok, spotreba plynu 28 m3, to asi hovorí samo za seba. Kotol mám zavesený na WC a solárny zásobník 300 l mám v špajzi ( v podstate hneď za ním ), viem, že to neni najvhodnejšie miesto, ale lepšie ako by mali rúry trčať v kúpelni.Ale špajzu mám rozšírenú, teda celý dom o 1,07 m, takže to tam vojde. Ideálna by bola garáž podľa PD, a v tej miestnosti za garážou by sa to dalo všetko poriešiť, len ja tam mám južnú stranu a garáž siom tam preto neriešil.
15. feb 2012 o 13:58  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ketinecka
10
Registrovala sa 16. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 264 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ketinecka
10
Registrovala sa 16. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 264 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Bratislava.
 ahojte, chcem sa spytat tych co uz maju dokonceny vonkajsok domu, aku ste davali finalnu omietku /znacka aj farba/ a kolko materialu ste spotrebovali, resp. kolko vas vysla omietkova farba bez prace?
21. mar 2012 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evus
22
Registrovala sa 4. marca 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 208 príspevkov. Má 17 priateľov.
  • Už bývam v dome
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
evus
22
Registrovala sa 4. marca 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 208 príspevkov. Má 17 priateľov.
  • Už bývam v dome
    okres Pezinok
 @minas my mame tiez kolektory na tomto type domu,teraz tyzden co svieti slnko,tak nam vodu vobec plyn nezohrieva,takze urcite sa usetria peniazky a nadrz na vodu,aj plynovy kotol aj co sa tyka veci na kolektory mame vsetko pod strechou,takze nam nikde nic dolu v dome nezavdadzia.predtym to bolo planovane na wecko,lenze neprislo nam to ako najlepsie riesenie,tak sme dali celu technicku miestnost hore na povalu.
21. mar 2012 o 19:36  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 @evus ano,a to uz ako? to je pod strechou tolko miesta?nemame este projekt,tak ani netusim kolko miesta a aku vysku ma strecha.My uvazujeme o solarnom ohreve TV s podporov ÚK - s 500L zasobnikom na vodu.Rozdiel je cca 1200€. Foto technickej sa nenajde ? emoticon
23. mar 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 @urdix dakujeme urdix, nejak nestiham pisat a dakovat za vase info :(.... emoticon
23. mar 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinwe
Registroval sa 28. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Staviam dom
    Klášterec, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
martinwe
Registroval sa 28. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Má 1 priateľa.
  • Staviam dom
    Klášterec, Česká republika
 zdravim jak široké jste kopali základy na tenhle domek? V projektu je tuším 70cm odbovodové zdi a 50cm vnitřní nosná zed... dodrželi jste to?
26. mar 2012 o 18:34  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evus
22
  • Už bývam v dome
    okres Pezinok
fotoportrét
fotoportrét
evus
22
  • Už bývam v dome
    okres Pezinok
 @minas jasne ze sa zmesti a zbralo to malo miesta,mame to hned nad stropnymi schodami,takze uplne v pohode a ostalo pristoru a pristoru,a mame tiez taky velky zasobnik.fuuuha,technicka by sa aj nasla urcite,len musim skopirovat..
26. mar 2012 o 19:35  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 čo máte nove? emoticon
15. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drita
Registrovala sa 14. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
drita
Registrovala sa 14. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Hlohovec.
 Ahojte chcela by som sa spytat kolko vas vysla cena za hrubu stavbu z ytongu ,čisto material ?
17. apr 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dufman
4
Registrovala sa 8. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 61 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
dufman
4
Registrovala sa 8. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 61 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Hlohovec.
 @urdix Ahoj! Chcem sa spytat, ci ste pridavali murivo aby bola vacsia svetlost. My mame dom na sever, tak ci tam nebude v predu tma a pripadne zas ak by sme zdvihli, ci tam nebude vzadu v izbach vela slnka. Co myslis?
22. apr 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
 @dufman ano dávali sme o jednu radu tehál viac, kvoli streche aby tá strecha nepôsobila spredu ako ked si staihneš čiapku na oči. a čo sa týka stropov ja mám zo sadrokartonua a tam si tu výšku môžeš určiť lubovolnu.
23. apr 2012 o 08:18  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maximr
4
Registroval sa 30. júna 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 183 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
maximr
4
Registroval sa 30. júna 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 183 príspevkov. Má 2 priateľov.
 -pokracujem pomaly dalej,konecne v pondelok po 2 rokoch od zacatia budeme mat vodu.Pripravujeme komplet na kurenie,no plyn je v nedohladne,z coho vypliva,ze nemozme klast dlazdu,ani podlahy.Tak chystame drevo na zimu.Ak by bolo vsetko ako ma byt,uz davno sme mohli byvat,no nie je sa kde ponahlat,kedze nie je plyn,cesta,chvalabohu dnes konecne napojili kanalizaciu-dazdovu,aj splaskovu,a v podelok pridu montovat vodomer. emoticon
25. apr 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
Registrovala sa 19. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov a 9 albumov. Má 21 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
Registrovala sa 19. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 23 príspevkov a 9 albumov. Má 21 priateľov.

27. apr 2012 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ozzy_vita (36 r.)
1
Registroval sa 29. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Staviam dom
    Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
ozzy_vita (36 r.)
1
Registroval sa 29. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 26 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Staviam dom
    Ostrava
 @martinapinkasova Kuchyně je parádní. emoticon
28. apr 2012 o 21:06  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 @urdix nelutujete,ze ste nedali klasicke okna,ale okna podla projektu -myslim spalna,detska...? ci nie je problem so ziarovanim...
28. apr 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
urdix
6
  • Už bývam v dome
    okres Zvolen
 @minas neviem čo je žiarovanie, ale tažko povedať. tie dvere sa dosť málo využívajú, ale miestnosti sú pekne presvetlene, úplne iný pocit ako pri klasickom okne. ja tie izby mám orientované na západ. ťažko povedať či by som to riešil nabudúce takisto, už som o tom premýšlal, a nanič som neprišiel. takže nejak tak
29. apr 2012 o 21:30  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
fotoportrét
fotoportrét
minas
3
 @urdix jaaaj neviem pisať....??? emoticon , myslel som so zariadovanim...akoze nabytok...ved aj nam ide o to ako to tam vynikne namiesto klasickeho okna.... emoticon aj tak vdaka. emoticon
30. apr 2012 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
 @ozzy_vita ďakujeme ale údržba čiernej dosky je nenormálna....za pár rokov ma dovedie do ústavu.... emoticon
9. máj 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
 @minas my sme maximálne spokojní, ráno nás zobúdza východ slnka takže paradička, v spalni mame menej nábytku a detskú izbu si viem tiež pekne predstavit, momentálne funguje ako hostovská kedže sme bezdetní. problem je asi pri voľbe roll-dora....ten si tam neviem predstavit, nevošiel by sa asi nikde a aj keby sa vošiel dost by to zmenšilo izby....
9. máj 2012 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
fotoportrét
fotoportrét
martinapinkasova
14
 terasa hotova
9. máj 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatinko16091987
Registroval sa 11. mája 2012 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridal žiadny príspevok ani album. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
tatinko16091987
Registroval sa 11. mája 2012 na modrastrecha.sk. Zatiaľ nepridal žiadny príspevok ani album. Okres Senec.
 ahoj kto skusi bongalov1083 z eurolinesu? vela pytam na kluc 65000?
11. máj 2012 o 03:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hviezdax1 (31 r.)
3
Registrovala sa 18. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 22 priateľov. Lužany, okres Topoľčany.
  • Staviam dom
    Lužany, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
hviezdax1 (31 r.)
3
Registrovala sa 18. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 22 priateľov. Lužany, okres Topoľčany.
  • Staviam dom
    Lužany, okres Topoľčany
 @evus je peknučke ale neviem si predstaviť ako by som ometala pavučiny
30. máj 2012 o 13:30  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hviezdax1 (31 r.)
3
  • Staviam dom
    Lužany, okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
hviezdax1 (31 r.)
3
  • Staviam dom
    Lužany, okres Topoľčany
 @evus je to pekne len si neviem predstaviť ako by som ometala pavučiny
30. máj 2012 o 13:33  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dufman
4
fotoportrét
fotoportrét
dufman
4
 Čaute bungalovisti 963! My sme nakoniec tu strechu dobojovali. Foto neskor. Chcem sa opytat, nebolo by lepsie posunut okno v kuchyni o 50cm do prava? Bolo by to mozne? Tych 25cm sa mi tam zda malo.
14. jún 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marwei (31 r.)
Registroval sa 5. januára 2011 na modrastrecha.cz. Pridal 56 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Šumperk.
  • Staviam dom
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
marwei (31 r.)
Registroval sa 5. januára 2011 na modrastrecha.cz. Pridal 56 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Okres Šumperk.
  • Staviam dom
    Česká republika
 zdravím kolegové stavíme tento domek a zrovna se chystame na věnec dřevo na střechu už máme z lesa vytahane na pile tak pohoda emoticon
24. jún 2012 o 16:08  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš