Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
Uz mame vsetky papiere doma aj s projektom. Mozme planovat a vybavovat peniaze. Na jar snad zacneme. :-), :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@dufman Drzim Vam palce.
Odpovedať
@plamen ďakujeme Ako sa dari aj ostatnym. Pochvalte sa! :)
Odpovedať
Profilova fotka
naša kúpelňa
Odpovedať
Ahojte :-) ...aj my sme sa dali na stavbu tohto domceka...momentalne sme vo faze riesenia kurenia, vody, odpadov a elektriky....a veľmi sa mi páčia riešenia domceka ake som tu videla...co domcek to original ;-) !!!!
Odpovedať
Ahoj lidičky, mám dotaz na někoho, kdu už bydlí a topí jen podlahovkou. Na kolik stupňů se daří vytopit ? Díky za odpověď. Co se týče naší stavby, tak máme doma materiál, plány a na jaře začínáme. :-)
Odpovedať
@ozzy_vita my mame v celom dome podlahovku a kurime v pohode...termostat mame nastaveny na 22stupnov a taku istu teplotu mame aj v dome,akonahle vsak zakurime v krbe,tak rozvody trochu skrtime,lebo mame prieduchy,tak sa to vykuri krbom.Zozaciatku som si myslela,ze nam podlahovka zle kuri,kedze sme nemali podlahy na dotyk teple,ale len letne,ale pozadovana teplota v dome bola,tak nam bolo vysvetlene,ze kedze mame dobre zatepleny dom,tak tie podlahy teple nebudu.
Odpovedať

Odpovedať
Ahojte vsetci! Ked ste robili zaklady, hned ste zalievali aj terasu?
Odpovedať
@dufman nie,az po hrubej stavbe
Odpovedať
@maximr diky
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Článok sa načítava...
@marek23 kolko vysli cca tieto okna? vdaka
Odpovedať
Mozte mi prosim vas do IP napisat kontakty na krovarov a aj nejake recenzie? Nam nakomplet strechu vypocitali na 11 280eur. Zda sa vam to primerane? Nechali sme povodnu strechu, len v predu je maly pristresok. Velka vdaka! Petra
Odpovedať
Profilova fotka
@dufman terasu som zalieval, len z betonu ktorý zostal, ale je to úplne zbytočné lebo som ju rozšíril a dal navrch len zámkovú dlažbu.
Odpovedať
@urdix mas nejake foto terasy s tou zamkovou dlazbou?dik
Odpovedať
Profilova fotka
odfotím ju keď prídem domov, a pošlem ti to. Ok
Odpovedať
Profilova fotka
@maximr posielam fotky dlažby, je to laier 20x20, hr. tuším 7 cm. bolo to momentálne v akcii a najlacnejšie na trhu.
Odpovedať
@urdix vdaka
Odpovedať
Dobrý deň,prosím vás pekne,chcela som sa spýtať,či už máte domček postavený a či by bola ochota od vás,že by sme prišli naň pozrieť,ideme na jar začať so stavbou a manžel by rád videl ako to vyzerá a máme to do Bohuníc najbližšie.Ďakujem zatiaľ.Lenka
Odpovedať
@lenkacu prepáčte to malo byť odoslané určitej osobe,len sa mi to nejak nepodarilo.L
Odpovedať
@urdix super to je. A ta Markiza ako sluzi? staci to?
Odpovedať
Profilova fotka
Aj hej ale čakal som viac, druhý krát by som to prestrešil, no čo už ?
Odpovedať
Ahojte. S priatelkou sa rozhodujeme ci kupit plany na tento bungalov. Ak by bola moznost chceli by sme sa nan ist pozriet k niekomu kto ma aspon holostavbu s prieckami, chceli by sme vidiet velkost izieb, ako to vo vnutri vyzera opticky. Za odpovede dakujeme. Sme z okresu Partizanske ale nie´je problem vycestovat aj niekde dalej.
Odpovedať
Dobrý den chtěl bych se zeptat těch co mají tento domek postavený se zmenamy oproti puvodním plánum jestli jste kupovali projekt uz hotový primo od Euroline nebo Vam ho projektant kreslil znovu.... Treba kdyz mate jiné obvodové zdivo nez je v projektu co to obnaší tato změna a co to stojí?
Odpovedať
Profilova fotka
@feli18 ja už bývam rok a kludne sa môžete prísť ku mne pozrieť, Boli už nejakí ľudia, nespomeniem si mená z tehto pokecu. Fakt je to dobré vidieť, ja rád o tom kecám, Som zo Sliača okres Zvolen.
Odpovedať
@urdix Velmi radi prideme daj na teba kontakt a zavolam ti a ak by sa ti dalo tak cez vikend by sme hned prisli. dik
Odpovedať
Môžem sa opýtať, chystáte sa nejako zastrešovať aj terasu??? Tiež sa mi tento domček veľmi páči, chcela som pôvodne taký, ktorý ma prestrešenú terasu strechou z domu, ale asi sa nakoniec rozhodneme pre tento.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuzaa no ja nad to terasou rozmýšlam už asi rok, len zatial som na nič neprišiel. Asi by som išiel na tomto dome do strechy kde by bola aj terassa prestrešená, čiže nie "L" ale štvorcový pôdorys resp. obdĺžnik ( niekto na tomto fore to má spravené) u mňa už je neskoro.
Odpovedať
@urdix videla som tie fotky s tou zastrešenou terasou, ale nepáčilo sa mi to. Nepáči sa mi taký typ strechy. Ja som práve chcela sedlovú strechu. A tá by po celom dome (ako oblžnik) asi vyzerala blbo. No ešte to nejak premyslíme.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?