Kto stavia bungalov 963 od Euroline?

Zobraz úvodný príspevok
-kto ho staviate sem s radami -kolko vas co vyslo,atd... -mam hotovu platnu,pripraveny material (porfix,drevo na krov,bramac),cakam na pocasie-asi najskor zaciatok maja
Odpovedať
@ketinecka ahoj,hladam hladam tie fotky,ale akosi nevidno ich ;-)
Odpovedať
@kristinaatomas hej hej, uz som si ich zamkla do sukromnej
Odpovedať
@ketinecka a mohla by som aj ja nakuknut,ideme totiz stavat tiez tento domcek
Odpovedať
-uvidime ako ukazu tie zvysene stropy (cely strop bude kopirovat strechu,okrem kupelne,wc a spajze),ale v predstave sa mi to velmi pozdava ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Ahojte. Chcem sa spytat, ze okolko sa vam predrazila strecha, ked ste ju menili za bungalovovu aj so zastresenou terasou? Vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei železo sme my mali za facku, inak neviem čo by stalo ale asi taka cena čo sme ušetrili na ytongu. strop bude sadrokarton.
Odpovedať
Profilova fotka
@dufman cena bola ta ista
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@martinapinkasova Nam to statik neodporucil, ze moc zeleza a tak. Muz sa rozhodol, ze to necha v povodnom stave. Predsa len on to bude stavat. Nevadi, svet za nezruti. Inak krasne sa vam to risuje. My este len pri vybavovani papierov - nekonecne cakanie. :(
Odpovedať
Profilova fotka
no to pozname, papiere su nekonečne..... hlavne že budete byvat, či je strecha taka či onaka x-)
Odpovedať
trosku sme postupili, vyjadrenia vsetky, tak sme v stredu podali na stavebne povolenie a opat cakame :( :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj, konečně se nám začal hýbat projekt. V mém fotoblogu je půdorys námi upraveného bungalovu 963. ;-)
Odpovedať

Odpovedať
@maximr pekne. Aspon si to mozem lepsie predstavit aj vo vnutri. Aku ste dali strechu?
Odpovedať
@dufman BRAMAC,bridlicovocierna moravska plus
Odpovedať
Profilova fotka
@marwei ocelove vaznice sme mali od znameho, ktory nam na ne dal cenu ako za kovovy šrot....takže my sme ich mali o dost lacnejšie nez sa predavaju. myslim že realna cena bolo vyše 1500 a my sme ich mali za...300 asi, už si to nepamatam. boli to 3ks. strechu sme uplne menili ako je v projektu a momentalne nam dokončili sadrokarton (na povale mame osb dosky)
Odpovedať
Ahojte, tiež sme sa rozhodli pre bungalov 963, zatial sme kupili projekt a vybavujeme všetko okolo. Urobili sme zmenu strechy, prikladám foto. Neurobil niekto podobnu zmenu, potreboval by som trosku poradit!! Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@romcu ja bývam v tomto dome nič zlé ale to si asi čo vyriešil, okrem problémov (úžlabie nad oknom) . ak chceš zmenu strechy ak chceš zmenu skús niekde vyhladať strechu ktorá prekrýva aj terasu ( ja táka špicatá) ja tarasu prekrytú nemám a zišla by sa .
Odpovedať
@romcu perfektne vyriesena strecha... @urdix jeeeej teba tu vidiet...no ako sa vam byva???
Odpovedať
@romcu mne sa tiež veľmi páči, dobre to vyzerá, je to také zaujímavé ;-) len @urdix má pravdu, bude to dosť komplikované vymyslieť to tak aby to bolo ok
Odpovedať
@gemini06 bude dost zlozity krov na to
Odpovedať
Profilova fotka
@evus čau, býva sa super, zachvílu rok, ten čas strašne rýchlo beží. teraz riešim dlažbu okolo domu, výplne do plota, poličky v špajzi atď. Ako ste Vy na tom ? trochu mi chýba tá prestrešená terasa, ale celkový dojem z tohto domu je dobrý. som rád, že máme dva WC (trochu mimo projektu) a že sme ho síce nedopatrením predĺžili o 1,07 m. ale bývať v dome je paráda.
Odpovedať
@urdix tak super teda...mam sa na co tesit...tak mi dufame,ze sme na vianoce tam,maka sa teraz strasne rychlo,mame partiu 9chlapov na stavbe.No ja som nakoniec rada ze sme tu terasu prekryli,moze aj prsat v lete,mame sa kam schovat a posediet si.A druhe wecko sme zas zrusli a spravili z toho satnik,hadam to nebudeme raz lutovat.a kedze nemame pivnice,tak treba viac odkladacieho priestoru.
Odpovedať
ahojte! Tak my uz stavebne povolenie konecne mame, ale len v sobotu nam odovzdali na komplet pozemok, tak zacneme na jar. Chcem sa vas spytat, ze tie 3 pare co sme nechali na stavebnom, to nam uz ani jedno nevratia? Dik a nech sa dari
Odpovedať
Profilova fotka
Vratia. Min 1 Vam vratia.
Odpovedať
@dufman jeeeej super...mate aspon celu zimu na to popremyslat detaily :-)
Odpovedať
@plamen prislo nam stavebne povolenie a uz aj 15 dni uplynulo, cize je pravoplatne. Len nechapem, to si tam mame zajst, ci to poslu postou? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pre projekt si treba ist osobne.
Odpovedať
@plamen velmi pekne dakujem!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?