Hľadáme projekt - 5 izbový bungalov s garážou

Zobraz úvodný príspevok
Hľadáme projekt 5 izbového bungalovu so vstavanou garážou. Chceme 1 spáľňu, 2 detské, 1 menšiu pracovňu a kuchyňu s obývačkou a vstavanú garáž. Stavia niekto takýto dom ? Môžete mi dať tipy na projekty ?
Odpovedať
1
2
Ahoj aj my mame 5-izbovy bungalov ....kuk do albumu
Odpovedať
@kubanka ahoj vyzera pekne, ale najlepšie vidiet z podorysu, ako by pasoval, ak sa ti dá...dík
Odpovedať
@hazanka tu je podorys obyvacka je o dva schody vyssie od celeho domu, v detskych izbach aj v chodbe su vstavane skrine, v spalni je satnik, obyvacku od jedalne oddeluje murik vo vyske cca 1,5m (cize nie klasicky mur az po strop), pri vstupe do garazu z domu je slepa chodba, kvoli poziarnym predpisom......ak nieco pytaj sa
Odpovedať
@kubanka Dakujem, ale už mame víziu o našom domčeku, projektant mám to v tejto chvílke dáva na papier., ale mate tiež pekný , len by nepasoval, na svetové strany. pa
Odpovedať
My chceme stavat tento! Izby Juho-vychod..obyvačka-západ. Ak mate nejake zaujimave napady na zmenu v interieri, rada si prečitam..
Odpovedať
resp. Spalna vychod, detske juh, obyvacia izba -zapad
Odpovedať
@katarinka2010 Ak mozem poradit, nedavajte si obyvacku na zapad. My to tak mame a od neskorej jari v podstate do stredu jesene je tam vyhna, doslova. Najhorsie je to v strede leta. Mame vonkajsie rolety, takze si to vieme zatienit, ale ak budem raz stavat druhy dom, dam si obyvacku na juho-vychod.
Odpovedať
@katarinka2010 pokud by to bylo možné, umístěte si vchod na západ, tu plnou stěnu (bez oken) budete mít na sever a dostanete do domu sluníčkem teplo. škoda, že neznám orientaci vašeho pozemku. btw tento příspěvek se moc netýká 5ti pokojového bungalovu s garáží
Odpovedať
@bosoriak no projekt už je kupeny...keby sme dali zrkadlovy obraz...spalna by bola na sever a izby na zapad...teraz byvame v takom byte..všetky odpočinkove izby na sever a kuchyna s obyvačkou na juh...a je to katastrofa.rada by som to mala uplne naopak...kurime od septembra a aj tak človek chodi naobliekany..preto sme zvolili projekt s terasou..ktory to slniečko do tej obyvačky zatieni...
Odpovedať
Nam sa projekt akurát kresli, zo severu bude garaž, Wc kupelka a štajza, vchod a detské izby taky juzápad - západ. tam je cesta, kuchyna na východ aj s obývačkou,kde východ na terasu bude na juh, spálna a manželova pracovna na juh. v strede šatník. lho prelho sme hladali. nakoniec sme si dali prerobit jeen projekt pola svojich predsáv . chceli sme etské na juh ale to nijako nepasovalo.projektant to aj skusil nakreslit ale sa mi to nepáčilo. ale keže uz na obed bude už cca o 12 svietit slnko aj o predných izieb tak sa to dá. Teraz bývame v dome u našich a izby ktoré su na juh sú ovela teplejšie ako tie zo západu. je to velký roziel hlavne takto v zime. v izbe na výcho je mraznička, na sever naštastie nie su ani tu izby. preto sme si ali na východ kupelku, a so severu bude pozdlž spajza, takže to bude oizolované. v kychyni sa varí v obývačke je krb, takže to sa vyhreje, hlavne aby do etských izieb svietilo čo najviac slniečko. ja len tolko.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@hazanka ahoj Hazanka, mozes prosim dat vas projekt na modru strechu, ked bude finalny, my planujeme nieco podobne, co sa tyka svetovych stran a izieb. DAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si tiez teraz dali robit 4 izbovy bungalov, 2kupelne plus obyvacka s kuchynou spolu , pod nim budu vo svahu garaze uz sa neviem dockat. mame uzky pozemok tak sme to museli riesit individualnym projektom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Profilova fotka
@ninka23 dobry den chcem sa len spytat na tem projekt co ste davali este z roku 2010 🙂 na akej stranke ste ho prosim nasli?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?