Menu Forum

Eko 104

16. sep 2018  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
rdm
Registrovala sa 17. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
rdm
Registrovala sa 17. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 27 príspevkov. Okres Poprad.
 @gcubby Staviame v blízkosti Popradu, ak chcete môžete sa prísť pozrieť.
17. aug 2017 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kakinho91
Registroval sa 8. júna 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
kakinho91
Registroval sa 8. júna 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Žarnovica.
 Prosim Vas nemate, alebo neviete o niekom kto ma postaveny EKO 104 v Banskobystrickom kraji a bolo by mozne sa prist pozriet ? Dakujem krasne emoticon
26. sep 2017 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olejpatrik
7
Registroval sa 3. decembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
olejpatrik
7
Registroval sa 3. decembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Zvolen.
 @kakinho91
Ahoj,my máme postavený na Budči pri Zvolene. Momentálne sme v štádiu pred stierkovaním-pozri album.Ak chceš,môžeš prísť pozrieť.
28. okt 2017 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
kakinho91
fotoportrét
fotoportrét
kakinho91
 Ahojte. Zaujimal by ma vas nazor na stavbu EKO 104 plus. Konkretne +- odhad ceny. ( hruby odhad ) Zaujimal by ma nazor niekoho kto uz ma postavene alebo stavia. info : IS priamo na pozemku. Pozemok rovina. planujem stavat z heluz family 30 + 20 eps , .... Dajme tomu ze vsetko ostatne ako mate vy doma. Takze porovanie s vasim domcekom keby. Mate vsetok material bez DPH a +- 10 % zlavu este aj z ceny bez DPH. Vykopove prace mam bager svoj. A dom chcem stavat svojpomocne s tym ze budem mat 2 majstrov co budu pomahat. Strechu dam spravit nakomplet. Vsetko co sa bude dat spravit spravim svojpomocne a zvysok cez partie zivnostnikov. Diky moc
2. nov 2017 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaycob
Registroval sa 18. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
jaycob
Registroval sa 18. augusta 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Trnava.
 Ahojte všetci. Chceli by sme začať na budúci rok stavať. Sme vo fáze výberu projektu. Zaujal nás takisto projekt EKO 104. Má niekto postavený takýto dom v okoli TT? Radi by sme prišli pozrieť, ak by to boli možné 🙂
23. nov 2017 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkak999
Registrovala sa 26. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nové Zámky.
fotoportrét
fotoportrét
zuzkak999
Registrovala sa 26. februára 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Nové Zámky.
 Ahojte. Takže vyzera to tak, ze tiez budeme mat tento domcek😍 nasiel by sa tu niekto kto by mi podlal cca rozpocet na kolko Vas ro vyslo? Chceme ho stavat svojpomocne. Vopred dakujem velmi pekne. A ako sa Vam byva? Nebranim sa ani nejakym typom, fotkam a pod. Mozete aj na mail posielat. zuzanakomarova999@gmail.com este raz Vam velmi pekne dakujem 😘😘😘
26. feb o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabka76
Registrovala sa 3. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Skalica.
fotoportrét
fotoportrét
gabka76
Registrovala sa 3. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Skalica.
 Ahojte ,riešil niekto aj drevostavbu projektu EKO 104 ?
5. apr o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkomonika
Registrovala sa 23. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 32 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
petkomonika
Registrovala sa 23. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 32 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
 Ahojte, chcel by som sa spýtať či nestavia niekto alebo už má postavený eko 104 alebo eko 104 plus v BB a okolí a bol by ochotný ukázať svoj domček prípadne odporučiť nejaké kontakty na stav. materiál a na stavebnú partiu.... , momentálne sme v štádiu premýšľania nad zmenou projektu keďže manželka má jednu podmienku a to aby aj v tom malom samostatnom WC bolo okno, už som to aj kvázi vymyslel, len neviem či na stránke projektydomov budú ochotní to zmeniť resp. nepoznáte projektanta najlepšie z BB a okolia ktorý by vypracoval projekt s takouto zmenou plus osadenie domu a prípojky len neviem ako by to vyšlo finančne......
Ďakujem za každú reakciu
9. sep o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marek1marek
Registroval sa 18. marca 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bánovce nad Bebravou.
fotoportrét
fotoportrét
marek1marek
Registroval sa 18. marca 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bánovce nad Bebravou.
 Dobrý deň stavia niekto domček eko 104 okolo Bn
16. sep o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš