Eko 104

Zobraz úvodný príspevok
stavia niekto domček eko 104 :-)
Odpovedať
ahojte, ako je tam riesene vetranie vo wc? @tralulac poprosim ta mohla by si mi zaslat nejake foto/video na ady1977@gmail.com . dakujem ;-)
Odpovedať
ahoj, bola by si taka dobra a poslala nam takisto foto aj ked mate nejaky rozpocet dakujem email: peter.abrok1@gmail.com
Odpovedať
@tralaluc Ahoj, aj mne sa ten dom veľmi páči, mohla by si mi prosím ťa poslať tie fotky a videiko, o ktoré ťa žiadalo už asi milión ludí? :-) Môj e-mail vruzickova@ehs.sk. Moc, moc ďakujem..Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@ady66 ahoj my už máme projekty, vetranie pôjde cez strechu :-)
Odpovedať
@cica75 ahoj, dik za info, a kedy začnete stavať? aký mate rozpočet?
Odpovedať
Profilova fotka
@ady66 čakáme už len na stavebné povolenie, tak dúfam , že už o mesiac. No projektant nám poslal katalogový rozpočet na Eko 104 a komplet dom na kluč , podotýkam , že nie svojpomocne ale s firmou je 108tisíc. My máme 112 m2 ale ideme stavať svojpomocne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte poslete aj mne nejake foto a video?Velmi pekne Dakujem a pozdravujem Vas.mail ; michalzradula@gmail.com Dakujem ;-)
Odpovedať
bungalov eko 104 Zdravím všetkých,zaujíma má ta cena - svojpomoc,je to reálne?Zvažujem výstavbu ,ale máme tesný rozpočet.Ak má niekto už rozpis prác a cien,najlepšie po etapách, bol by som vďačny za každe info ak to nebude problém.Aj to predľženie je zaujímavé,najlepšie 0,5m do oboch strán./na vstupe a izbách/ jozuha987@centrum.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my staviame tiez tento domcek. Velmi sa nam paci a tento tyzden sme zacali robit zaklady. Nam ho stavia firma a plus minus sme sa zmestili do 90tisic EUR. Ak by sme stavali svojpomonce, mohlo by to vyjst na 70 alebo 75 tisic. Mohla by sa rozbehnut nejaka diskusia o nejakych detailoch tochto domceka a konkretnych rieseniach. Ak mate otazky, kludne piste.
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/e...
Odpovedať
@eagleye7: vidim, ze staviate z Ytongo, vies mi pls povedat, kolko ta vysiel material? ja mam projekt uz od cca aprila, ale este fgurt cakam na stavebne povolenie... ;-(
Odpovedať
kolko Vas vysiel pri stavbe svojpomocne do stadia na prestahovanie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ohen10 priblizne 60 tisic a praca 30 tisic.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka888 Neviem, ci si nas pytala. Suma velmi zavisi od toho, ake materialy pouzivas, kvalitu. Tiez od mnohych inych faktorov. Orientacna cena materialu je 60tisic. Odhadujem 15-20 tisic robota svojpomocne. Ak firma, tak pridaj 10-20 tisic.
Odpovedať
@eagleye7 ahoj,dakujem, pytala som sa tak vseobecne,s amozrejme na hruby odhad, nakolko si kazdy vie najst inu cenu materialu a prace. len sa informujem, ci ten odhad vojde do 60-70 000 alebo 80 000 :) presna suma sa samozrejme neda porovnavat :)
Odpovedať
@eagleye7 dakujem za info, ale ak to chapem, toto je cela stavba. Ja som myslel len ten ytong kolko vas stal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ohen10 to neviem presne. robi nam to firma.
Odpovedať
uz v nom niekto byva? nie je to " daleko " od vchodu do obyvacky?
Odpovedať
inak nema to niekto v okoli Nitry?
Odpovedať
Profilova fotka
@katka888 mne to nie je ďaleko, v byte kde bývame máme krátku chodbyčku a hneď si v obývačke ... akoby si chodbyčku ani nemala...
Odpovedať
Dobrý večer mohol by som aj ja poprosiť o fotky domu EKO 104, asi my sme ty čo si dali prvý ten dom predlžiť len ešte zatiaľ všetko vybavujeme a nevieme si to stále predstaviť. My mame 10x13,5m. Alebo niekto kto ho ma postavený okolie Prievidza? Ďakujem
Odpovedať
@cica75 ved to, ze ci to nie je o tom, ze vojdes do domu s navstevou a iba kracas a kracas a kracas , kym dojdes ku gaucovke :-( mame uzky pozemok a hladam nejaky zaujimavy projekt bungalovu , no obavam sa dlhej uzkej chodby :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@jopik18 pozri si náš album , sú tam fotky zo stavby
Odpovedať
@cica75 Veľmi pekne ďakujeme. :-D
Odpovedať
@cica75 Mame presne te iste projekty ako vy aj situáciu vy mate od kedy projekty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jopik18 projekty nám poslali 7.5. a čakali sme na ne vyše mesiac.
Odpovedať
Profilova fotka
@cica75 Ahoj, prave se chystame koupit projekt eko 120 od projektydomovbodkacom a chteli bysme se te zeptat, jestli projekt a vsechno okolo od teto firmy byly vporadku, komunikace atd. jdeme stavet v male dedine okres Dunajska Streda. Dekuji za jakekoliv info :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@83krater majitel tej stránky je veľmi milí a seriózny a kde idete stavať, my tiež staviame v malej dedinke v okrese Dun. Streda...
Odpovedať
Profilova fotka
Toto mi mohlo napadnúť asi pred pol rokom a pomohla by som tak mnohým z Vás aj sebe, ale hlavne, že mi to napadlo. V mojom albume ( http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/t... ) nájdete fotky z obhliadky rozostavaného Eko 104 a v popise albumu aj link na video, ktoré som uploadla na youtube - tiez z tejto obhliadky. Tak sa nechajte aspoň troška inšpirovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@83krater dobry den, ja musim suhlasis s @cica75, ze majitel je velmi seriozny a spravny chlapik, velmi napomocni atd. Ma vsak jedneho velmi neochotneho projektanta, ktory navrhoval prave tento projekt. Zatial co majitel nemal absolutne ziaden problem vyjst nam v ustrety a prisposobit projekt nasim poziadavkam, projektant sa tvaril akoby sme od neho chceli nieco neuskutocnitelne. Po projektantovych slovach: "ja byt vami by som si zohnal nejakeho ineho projektanta a dal mu to spravit cele" sme sa zobrali a isli si to dat spravit inemu projektantovi podla nasich predstav (zuzovali sme a predlzovali projekt kvoli pozemku). Predpokladam, ze nie je ziaden problem ak nechcete nieco menit, ale panovi projektantovi heslo "nas zakaznik nas pan" nic nehovori. A verte mi, ze ma tato situacia naozaj velmi mrzela prave kvoli panovi majitelovi, ktory bol naozaj uasny a ustetovy clovek.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?