Bungalov Eko 120

26. jún 2020641
  • @michaelab2015  aha.som sa pomylila, ze ste nic nemenili.nejake foto?

• @liviales0611  pozrite v mojom albume, tam je toho dosť 😉

• Ahojte, pridavam sa k vam.. Nabuduci rok chceme stavat aj my, takze momentalne riesime projekt. Vybrali sme O120 znamy ako EKO120 a vymyslame, ci v projekte netreba nieco pomenit... Ake zmeny ste prosim robili v projekte, resp. ake zmeny by ste spravili po zabyvani?

• Sponzor fóra
  • @poljana  aj my ho chceme stavať, nakoniec drevodom,no nedarí sa nám nájsť pozemok

• Chcela by som sa spytat skupinky, ci niekto realizoval aj, aby bol v dome bocny vchod 🙂disappointed: ked pridete zaspineny z vonku)

• @lukiller  dibry den, mate domcek uz postaveny?

• @liviales0611  my staviame aj s garážou, takže ak prídem zašpinený zvonku, plánujem, že pôjdem cez letnú izbu, kde sa môžem prezliecť a umyť ruky.

• @poljana  odporúčam do kúpeľne dať buď dvere posuvné alebo otváranie do chodby... otváranie v smere do kupelne, Vám môže prekážať ak tam bude sprchovy Kut, môžu sa rozbiť kľučku dvere rsp ak tam bude wc budete ich musieť obiehať... a opticky tiež pôsobí kúpeľňa väčšia ak sa otvorí priestor... toľko môj iba môj nazor😉

• @insed  mame velky dvor, cize to akor si postavime altanok, ako garaz 😞

• Nádhera.....😍

• Ahojte, daval niekto pri tomto dome vchodove dvere bez bocneho svetlika? Ak ano, ake siroke? Niekde som totiz videl dvere so svetlikom vertikalne v samotnych dverach a pripadalo mi to ako celkom dobre riesenie.

• @jajin17  dobrý deň, môžem sa opýtať, kde ste si postavily Váš dóm, Bola by možná návštěva. Tiež uvažujeme o 120 s dvojgaražou. Ďalujem za odpověď.

• @rob75  Dobry den, je to kousek od Ostravy.

• @poljana  ahoj za mna moj nazor satnik urcite predlzit.. mojej zene som ho predlzoval a je jej stale malicky 🙂 spalna je zbytocne velka.. dalsia rada.. aspon za mna urcite by som si spalnu vymenil s inou izbou a spalnu dal ako decku izbu a doprial dedckam vacsiu izbu.. aby sa mali kde hrat ucit atd. 🙂 co sa tyka chodby hlbka pre skrinu nech je aspon 60cm aby tam vosla pekne vstavana skrina.. to je asi vestko..

• inac pre inspiraciu ak niekto bude stavat bungalov v terene tak ja som upravil terasu asi takto 🙂

• Sponzor fóra
  • @jajin17  trochu daleko s K. Varů, ale na cestě na Slovensko, bych se rád zastavil, jestli je to možný.

• Zdravím všechny,
    příští rok bychom měli začít stavět dům podle tohoto projektu, ale potřebujeme ještě doladit některé úpravy v projektu, které doma probíráme. Proto bych Vás chtěl poprosit, jestli by se našel někdo ochotný u kterého bychom se mohli do dokončeného/rozestavěného domu podívat, byli bychom moc rádi. Ideálně Severní Morava. Předem děkuji, M.

• posuvné dveře doporučuji do spíže , mezi obývák a předsíň , a místo druhé koupelny mam pracovnu tak vzhledem k velikosti také posuvky - určitě se to vyplatí a je to super řešení .

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Špecializujeme sa na projekty moderných domov na mieru. Tvoríme modernú architektúru, interiéry na mieru a poskytujeme pre klienta stavebný management
    Vizuálne návrhy záhrad, fasád rodinných domov a interiérov podľa Vašich požiadaviek. Vypracovanie projektovej dokumentácie pre potreby realizácie.
    Články od našich partnerov
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Viete, aké základné chyby môžete urobiť pri izolácii šikmej strechy?
    Internorm novinky v roku 2020
    Archív článkov od partnerov