Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
@michaelab2015 aha.som sa pomylila, ze ste nic nemenili.nejake foto?
Odpovedať
Profilova fotka
@liviales0611 pozrite v mojom albume, tam je toho dosť 😉
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa k vam.. Nabuduci rok chceme stavat aj my, takze momentalne riesime projekt. Vybrali sme O120 znamy ako EKO120 a vymyslame, ci v projekte netreba nieco pomenit... Ake zmeny ste prosim robili v projekte, resp. ake zmeny by ste spravili po zabyvani?
Odpovedať
@poljana aj my ho chceme stavať, nakoniec drevodom,no nedarí sa nám nájsť pozemok
Odpovedať
Chcela by som sa spytat skupinky, ci niekto realizoval aj, aby bol v dome bocny vchod 🙂disappointed: ked pridete zaspineny z vonku)
Odpovedať
@lukiller dibry den, mate domcek uz postaveny?
Odpovedať
@liviales0611 my staviame aj s garážou, takže ak prídem zašpinený zvonku, plánujem, že pôjdem cez letnú izbu, kde sa môžem prezliecť a umyť ruky.
Odpovedať
Profilova fotka
@poljana odporúčam do kúpeľne dať buď dvere posuvné alebo otváranie do chodby... otváranie v smere do kupelne, Vám môže prekážať ak tam bude sprchovy Kut, môžu sa rozbiť kľučku dvere rsp ak tam bude wc budete ich musieť obiehať... a opticky tiež pôsobí kúpeľňa väčšia ak sa otvorí priestor... toľko môj iba môj nazor😉
Odpovedať
@insed mame velky dvor, cize to akor si postavime altanok, ako garaz 😞
Odpovedať
Profilova fotka
Nádhera.....😍
Odpovedať
Ahojte, daval niekto pri tomto dome vchodove dvere bez bocneho svetlika? Ak ano, ake siroke? Niekde som totiz videl dvere so svetlikom vertikalne v samotnych dverach a pripadalo mi to ako celkom dobre riesenie.
Odpovedať
@jajin17 dobrý deň, môžem sa opýtať, kde ste si postavily Váš dóm, Bola by možná návštěva. Tiež uvažujeme o 120 s dvojgaražou. Ďalujem za odpověď.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@rob75 Dobry den, je to kousek od Ostravy.
Odpovedať
Profilova fotka
@poljana ahoj za mna moj nazor satnik urcite predlzit.. mojej zene som ho predlzoval a je jej stale malicky 🙂 spalna je zbytocne velka.. dalsia rada.. aspon za mna urcite by som si spalnu vymenil s inou izbou a spalnu dal ako decku izbu a doprial dedckam vacsiu izbu.. aby sa mali kde hrat ucit atd. 🙂 co sa tyka chodby hlbka pre skrinu nech je aspon 60cm aby tam vosla pekne vstavana skrina.. to je asi vestko..
Odpovedať
Profilova fotka
inac pre inspiraciu ak niekto bude stavat bungalov v terene tak ja som upravil terasu asi takto 🙂
Odpovedať
@jajin17 trochu daleko s K. Varů, ale na cestě na Slovensko, bych se rád zastavil, jestli je to možný.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím všechny, příští rok bychom měli začít stavět dům podle tohoto projektu, ale potřebujeme ještě doladit některé úpravy v projektu, které doma probíráme. Proto bych Vás chtěl poprosit, jestli by se našel někdo ochotný u kterého bychom se mohli do dokončeného/rozestavěného domu podívat, byli bychom moc rádi. Ideálně Severní Morava. Předem děkuji, M.
Odpovedať
Profilova fotka
posuvné dveře doporučuji do spíže , mezi obývák a předsíň , a místo druhé koupelny mam pracovnu tak vzhledem k velikosti také posuvky - určitě se to vyplatí a je to super řešení .
Odpovedať
@rob75 Dobrý den, pokud by jste měl zájem, tak my máme postavený 5km od KV 🙂
Odpovedať
@jalka11 Dobrý den. Rád bych se podíval na Váš dům, jestli to je možný. Děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
Uz len par uprav a hotovo 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@poljana Ahoj,my sme zvacsovali technicku miestnost aj satnik ,sprchovy kut sme dali pod okno a zachod za dvere a pridali sme jedno okno ku jedalni a veru ,ze nelutujem mame krasne presvetlenu obyvacku a vyzera to super 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@korsinka
Odpovedať
@rumy paráda, z čoho je podlaha ? A nemáš aj foto domu aby bolo vidno celé osadenie do terému ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj porobim foto len este chcem dat zabradlie a potom nahodim foto podlaha je sibirsky smrek alebo smrekovec.. Ale je to katasteofalne drevo dost sa skrucalo ja som ho mal 5m dlhe tak aj preto
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @rumy. Pozeram, ze ste davali hlinikove okna. Mozem sa opytat, kolko vysli na cely dom? Idealne aj firma, kludne do ss. Ak ste si davali niekto nacenit okna hlinikove aj plastove, aky tam bol rozdiel? Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
@rumy velmi pekne ste sa s tym pohrali. vyzera to skvelo
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzitus ahoj len terasove dvere su hlinikove ostatne je vsetko plastove s troj sklom. ked sme si to davali nacenovat vsetko hlinikove to bola neskutocna palka.. len terasove dvere nas stali 3618€ a ostatne plastove okna plus vchodove dvere to bolo tusim tiez okolo 3700€ firma plast trend s.r.o
Odpovedať
@rumy palka to mozno bola, ale trosku je to aj ine hlinik a plast 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@kebabstar po pravde rano ked mi na terasu svieti slnko a rovno aj na ten hlinik tak pocut ako pracuje ..plast tak nepocujem ako rozumiem tomu ze to je velky kus okna su mensie ale aj tak..dalsia vec ked sa zohreje ten hlinik tak zasuvanie okna ide trosku stuha ale nie je to ziadny problem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?