Bungalov Eko 120

Zobraz úvodný príspevok
stavia ho niekto? alebo len plánuje? http://www.projektydomov.com/projekty... začíname.....a orientácia pozemku je na JV a SZ...tak nevieme či to je ok...a najlepšie by boli nejaké skúsenosti...prípadne či robil niekto upravy...pozemok už máme...teraz sme v strese...ako najlepšie tento projekt vylepšiť...prípadne..nejaké reálne náklady od niekoho z vás...nám sa veľmi páči.....ďakujeme krásne...za príspevky
Odpovedať
@bordy_m Ahoj, ja som dafal fukanu celulozu a mozem len doporucit. postup bol taky, ze som na vaznikovy krov zavesil konstrukciu na SKD nasledne sadrokarton na komplet a potm mi prisli nafukat izolaciu...
Odpovedať
Profilova fotka
@wasilij99 no pokud budu mít bojler 60litru tak se dá montovat vedle kotle. Pokud 100litru musí být pod kotlem. Nemáš prosim foto ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím , měl bych k O120 (EKO120) dva dotazy na majitele : 1, máte rekuperaci ? pokud ano na kolik vyšla a jak jste spokojeni ? pokud ne - chybí Vám nebo je to bez problémů ? 2, jaký výkon krbu nebo kamen jste dávali ? zvažuji kamna Jotul F105 s výkonem max 6kw abych prostor nepřetápěl . děkuji za informaci
Odpovedať
Ahojte. Vie mi prosím niekto poslať výkaz-výmer EKO120?? DAKUJEM
Odpovedať
@tomas116 naspis mi do spravy mail a poslem ti to.
Odpovedať
@wario Cauko momentalne v technickej to vyzera ako po vybuchu, ako skladisko...) poslem foto ako to bude mozne. Ale myslim si je prakcikesie mat ten bojler na zemi rovno pod kotlom a spotrebice vedla. vyzera to viacej usporiadane.
Odpovedať
Profilova fotka
@wasilij99 nevím jestli umístění spotřebičů na sobě neovlivnuje jejich životnost , také se tam musí kupovat nějaký mezi díl za pár tisíc
Odpovedať
@wario Co sa tyka zivotnosti tak si myslim ze to nema ziaden vplyv na zivotnost, konktretne pre pracku je to este mozno lepie lebo je viac zafixovana...a tie diely nesu take drahe a velakrat su sucastou setu...ale to je na tebe ako to chces. Ja si myslim ze je to lepsie usporiadanie co sa tyka rozvodu plynu a vody, mat to po kope. lebo aj tak privod mas zo zeme pravnepodobne a budes tam mat aj filter...
Odpovedať
Prosim vas, je tu niekto taky, kto staval bungalov eko120 v blizkosti Ruzomberka alebo Liptovskeho Mikulasa a bol by ochotny nas pustit si ho prezriet? :-)
Odpovedať
Dobrý den, můžete prosím poslat mi položkový rozpočet při stavbě bungalovu eko 120? plánujeme tento rok stavbu a chtěli bychom +/- znát rozpočet kolik jste dali za stavbu (svépomoci). Děkuji
Odpovedať
Profilova fotka
@bobik2015 cihly 190.000,-kč Heluz 30 příčky 14 +10,5 , zakl.deska v materiálu kolem 130tis.kc , věnec kolem 25tis.kc , vazníky 155tis.kc včetně montáže , střecha materiál 220tis.kc Bramac pálená taška glazura. Komin 40tis.kč Hrubá stavba bez oken cca 29tis.€ ±
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím můžu se zeptat jak máte řešenou terasu ? prkna , dlažba , zamková dlažba ? děkuji
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zdravím, je tu niekto, kto staval bungalov eko120 v blizkosti ZV,DT alebo BB?
Odpovedať
@robo14 servus...neviem či sem ešte chodíš ale rád by som si pozrel ten tvoj hotový eko120..tiež plánujem tento rok začať ..dik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Mako. Chodim sa sem tam pozriet ako vam to EKO120ťakom ide... :)
Odpovedať
@robo14 citam historiu a ty mas ten svoj postavený niekde v okolí Galanty? Mozes mi prosim Ta poslat fotky z výstavby..ak to je mozne alebo sa stretnúť?
Odpovedať
A je to tu ☺
Odpovedať
@lienka_1 zdravím.. super...Ja chcem tiež začať...chýba ešte st.povolenie...Kde staviate?
Odpovedať
@mako1979 My sme vyuzili sluzby developera a stavebko sme mali velmi rychlo. Staviame v okoli Ke. Tak nech mate cim skor stavebne povolenie v rukach.
Odpovedať
Ahojte. Vie mi prosím niekto poslať výkaz-výmer EKO120?? DAKUJEM
Odpovedať
Profilova fotka
@mako1979 Ahoj. mam toho strašne veľa nafotene...som si to tak z casu na cas pofotil... ale ziadne detaily. Vid. moj album... radsej dojdu osobne pozriet ak mozes. Uz zopar EKO120tkarov som u seba uvital...tak zvladnem aj teba ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@wario Ahoj. rekuperáciu vôbec nepotrebuješ, aspoň mne absolútne nechýba :)) Krb mam s výkonom 10KW ale zatiaľ som ho neskúšal :) 6kW myslím ze je úplne v pohode. Ja som to trosku predimenzoval :)
Odpovedať
@robo14 dik...rad by som sa zastavil ked sa dohodneme...pošli do IP svoje číslo aby sme sa vedeli dohodnúť...pošlem tam aj svoje 8-) ...
Odpovedať
Ahoj, jak mate prosim resenou kuchyn? Mohl bych Vas poprosit napr. o zaslani fotografii? Resime ted s manzelkou usporadani spotrebicu a rozmisteni skrinek. Do 14 dni bych chtel zacit s odpady, vodou a elektrikou. Kuchyn bude do tvaru U. Viz foto. Jen misto klasickych dveri do spajzu jsou posuvne do pricky.Dvere se oteviraji smerem ke kominu. R Dekuji moc za pripadne navrhy ci rady.
Odpovedať
Ahojte vsetci. Zaregistroval som sa tu este len nedavno a nasiel tuto temu, tykajucu sa domceka, ktroy je aj nasim favoritom. Zatial sme len vo faze vymyslania, co, kde a ako. Zvacsoval niekto satnik pri spalni? Chceli by sme tam mat mensiu pracovnu, 3.06 m2 je vsak dost malo. Nema niekto original okotovany projekt tohto domceka? Rovnako planujeme zvacsit aj technicku miestnost s tym, ze by tam ostal aj ten kozub. Rozlohy v m2 su OK, sirka a dlzka by vsak pomohla ovela viac pre lepsiu predstavivost.
Odpovedať
Profilova fotka
@lumi74 já tam dělám pracovnu rozměr ideální jen jsem tam dal oproti projektu posuvné dveře
Odpovedať
@lumi74 3,06 metra na pracovnu namiesto satnika pris palni je zalostne malo. my sme si tam dali druhu kupelnu a je to len tak tak
Odpovedať
@aleskolman a nebudete mat v komore teplo od komina? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@martina339 já jsem spokojeny mam tam větší okno než bylo v projektu a kde jinde mít klid a soukromí na práci - stůl skřínka židle místa dost , mě zase příjde v takto malém domě dělat druhou koupelnu zbytečné , když tam je ten druhý záchod s umyvadlem u vstupu ...
Odpovedať
@wario @martina339 Aj ja si myslim, ze 3.06 m2 je malo. Teraz mam malicku pracovnicku v byte o rozlohe 1.7 m2 a je to naozaj len o stole a stolicke. V dome by som chcel mat toho priestoru viac. Rozmyslam, ze by som tuto miestnost rozsiril do spalne. V spalni budeme aj tak len spat. Vacsinou casu budem ja travit v tej pracovni a manzelka samozrejme v kuchyni a obyvacke. Druhu kupelnu tiez neplanujeme, kupelna je dost velka. Nemate prosim okotovany podorys originalneho projektu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?