Aký máte názor na pôdorys bungalovu 13×10m?

Aký je váš názor na takýto pôdorys 🤔 ?
Odpovedať
@hujer11 ahoj, nakresliť tam, ako to chces mať zariadené, rozloženie nabytku
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@hujer11 podľa mňa: - malá obývačka - malá kuchyňa - neviem kam napasujete jedálenský stôl - wc pri kúpelni by som spojil spolu s kúpelňou (zbytočná stena medzi nimi) a dokonca by sa dala redukovať chodba (to zalomenie prirobiť ku kúpelni s wc) - wc pri vstupe by som vymenil so špajzou - malá úzka vstupná chodba - menšie izby - ešte mi chýba severka aby som posúdil aj natočenie na svetové strany Asi ste sa snažili na malý priestor napasovať veľa vecí a potom všetky miestnosti trpia malým priestorom...Ale to je všetko len môj názor, zopár ľudí má ukrižuje za toto 😄
Odpovedať
@hujer11 vedla linky bude len okno alebo dvere na terasu. Tiez mi pride trosku zbytocne mat dve samostatne vecka. Tazko sa takto hodnoti ked neviem co vsetko chces do miestnosti. Tiez nie vzdy je vyhoda mat dvere do izieb na kraji. Takze ked si priestor zariadis tak sa ti take veci ukazu. Co ja by som uplne zmenila je komora. Pokial nie je na obvodovej stene s vlastnym oknom tak v strede domu len zbytocne zabera miesto. Vedla chladnicky by som dala vysoke skrinky a v zadveri by vznikol priestor aj na velku skrinu. To je dalsia vec co mne chyba je odkladaci priestor.
Odpovedať
Wc hneď takto pri vstupe nie je najšťastnejším riešením, najmä nie v zime, to si budeš nosiť všetko z podlahy z chodby po celom dome
Odpovedať
to bude individuálny projekt? Koľko to bude stáť? Niečo na chlp rovnaké je bungalow 333 v zrkadlovej verzii https://bungalov333.sk/portfolios/bun...
Odpovedať
Nedavajte spajzu ale vysoke skrine. Viac do nich ulozite ako do tej spajzicky s uzuckymi polickami. Posunut priecku od chodby Z druhej strany skrine na topanky, vrchne oblecenie, lebo do tej chodbicky vam vojdu akurat klince do steny na vesanie zimnikov a topanky sa budu valat po zemi
Odpovedať
Profilova fotka
@hujer11 špajzu zrušiť a dať len stredom priečku...vznikne priestor z oboch strán na vysoké skrine.Na chodbe napr botník v kuchyne potravinová skriňa.Z 10m ak je to možné rozšíriť aspoň na 12m inak bude jedálenský stôl dosť natesno napr.pri gauči 🙂
Odpovedať
Presne ako pise jankevely.
Odpovedať
Ahoj, my mame velmi, velmi podobny projekt, v podstate mame inak len tu cast ktoru mas definovanu ako technicka-wc-kupelna-spalna a pri spajzi nemame wc. Trosku by sa s tym dalo este pohrat aby to bolo lepsie.. Osobne by som wc a technicku spojila a vymenila s kupelnou (iba z praktickeho hladiska ak by si niekto, nie z domacich chcel len umyt ruky alebo pod. nemusi chodit na koniec domu, resp aby trasa do kupelne bola dostupna co najrychlejsie ci z izieb alebo obyvacky). Dalej by som sa pohrala trochu s prieckami aby vznikla aspon jedna ci dve nosne, da sa to docielit ale ak chces vaznikovu strechu nie je to nutne 🙂 Tot moj skromny nazor
Odpovedať
@hujer11 ja osobne by som prehodila všetky 3 "izby" (wc, kúpeľna a TM) s izbou pri zadverí. Mohla by sa potom zrušiť chodbička pri nich a tých chodbičkových 1,5m x 3m môžte použiť inak (lepšie).
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?