Som tu nový - baxtter1

Profilova fotka
Dobrý deň , idem prerábať strechu ako aj kúrenie + ohrev vody tak by som sa tu chcel poradiť samozrejme google je niečo iné ako prax...
Odpovedať
Profilova fotka
@baxtter1 vitaj, a veľa sa pýtaj ;-)
Odpovedať
@baxtter1 google Ti ale najde veci z praxe, cela pointa ... nie len veci, popisy,ale aj videa ... + aj tu na modrej streche je milion tém, ktore Ti ten google najde a mozes citat ...
Odpovedať
Profilova fotka
ano to je dost možne ale som stará škola
Odpovedať
@baxtter1 ja len reagujem v zmysle, ze casto tu niekto pride a polozi otazku uplne primitivnu odpoved na googli najde za 0.01 sekundy ... samozrejme ak ma clovek nejaky specificky problem, otazku, treba sa spytat ale v prvom rade najskor sa pozriet na forum, klik na forum, tam mas vyhladavacie tlacitko, napis tam nieco a ides :) ja som napr. riesil sirku chodnika ... najskor som si pozrel temy, co to precital a potom napisal vlastnu temu specificku pre mna a dostal som v pohode odpovede a chodnik mi vcera dokoncili :D https://www.modrastrecha.sk/forum/dla...
Odpovedať
Kriste, pane, čo je to za človeka?
Odpovedať
Profilova fotka
@viktor811 a tem Japoncum ani cihlu neprodáme! 8-)
Odpovedať
@baxtter1 tak sa pytaj, co ta zaujima. Nachadzaju sa medzi nami aj ludia, ktory ti ochotne poradime 8-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@baxtter1 a co ta konkretne zaujima?
Odpovedať
D.den som tu novy a bol som teraz na WC. A teraz neviem v ktorej ruke mam drzat toaletny papier,ked si utieram prdel. Google je nieco ine ako prax... Prosim rychlo radte,kym mi to neprischne na prdeli. Dakujeeeem
Odpovedať
@jojor Keď prischne, nič sa nedeje. Požiješ brúsny papier - zrnitosť tak 80 - 150. :-D :-D :-D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?